АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Аватар користувача
nikoska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 серпня 2012, 07:37
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення nikoska »

Хтось читав вхідні повідомлення. Коли наводиш стрілкою миші на вхідні повідомлення вискакує що "4 непрочитаних"

vd_bti@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 02 березня 2018, 10:46
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення vd_bti@ukr.net »

При заполнении  формы 4-1д не выбирает фонд, у кого такая же проблема как решили.спасибо

vd_bti@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 02 березня 2018, 10:46
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення vd_bti@ukr.net »

kapusta1, как Вам удалось подписать ?

MilaMilaMila
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 16:01
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення MilaMilaMila »

nps-licey, так під керівником всерівно нічого не виходить(((

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

vd_bti@ukr.net писав:kapusta1, как Вам удалось подписать ?
ФИН ЗВИТНИСТЬ ВЫ ИМЕЕТЕ В ВИДУ? тАМ ЕСТЬ ВІДПРАВИТИ НА ПІДПИС

Аватар користувача
wyrik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 01 березня 2018, 16:15
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення wyrik »

Добрый день! Знающие люди помогите пожалуйста. Я в этом вообще не разбираюсь, что куда. Необходимо заполнить профиль предприятия.
Вот по этим пунктам у меня вопрос что необходимо заполнять. Пересмотрел все справочники ничего похожего не нахожу.
Орган державної влади  ?

КВК державного бюджету ?

КВК місцевого бюджету  ?

Я одержувач. КВК - 06 - Департамент освіти Маріупольської міської ради
КПКВК0617693 - Інші заходи пов'язані з економічною діяльністю.
Бюджет 1412300000 Бюджет м. Маріуполь

Подскажите пожалуйста как правильно заполнить профиль. Или я что то не то смотрю?

nataliya28
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 02 квітня 2014, 18:38
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кобеляки
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nataliya28 »

Набрала дані по фінзвітності за 2017 рік: 1,2,3-дс без помилок; 4,5-дс-це якийсь кошмар! Не підсумовує, зникають набрані цифри! А вже в бюджетну звітнісь взагалі входу не має, бо виставлені КПК 2018 року, а КПК 2017 року не можу ввести! Підкажіть покроково як його обдурити??? Вже не має ніяких сил боротися з оцим усим: там поки кабінет створила, тепер тут такі заморочки. :15: :30:

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

nataliya28 писав:Набрала дані по фінзвітності за 2017 рік: 1,2,3-дс без помилок; 4,5-дс-це якийсь кошмар! Не підсумовує, зникають набрані цифри! А вже в бюджетну звітнісь взагалі входу не має, бо виставлені КПК 2018 року, а КПК 2017 року не можу ввести! Підкажіть покроково як його обдурити??? Вже не має ніяких сил боротися з оцим усим: там поки кабінет створила, тепер тут такі заморочки. :15: :30:
Не треба боротися. Це ж тестування, спробували, щось вийшло, щось ні... Все, займайтеся своїми справами а розробники нехай займаються своїми - удосконалюють. Пізніше спробуєте ще.

Аватар користувача
verbal
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 273
З нами з: 26 березня 2012, 09:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення verbal »

Підскажіть, що робити - намагаюсь внести звіт, пише "не зазначено розпорядника вищого рівня", а ми є головні розпорядники? що треба заповнити?

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

подскажите когда хочу створити финансову звитнисть пишет , В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБхотя в довиднику власна фин указан распорядник

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

buhg писав:подскажите когда хочу створити финансову звитнисть пишет , В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБхотя в довиднику власна фин указан распорядник
Потрібно ще звертати увагу на дати відкриття і закриття. Вони повинні окреслювати діапазон звітності яку Ви намагаєтеся ввести.

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

VOV писав:
buhg писав:подскажите когда хочу створити финансову звитнисть пишет , В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБхотя в довиднику власна фин указан распорядник
Потрібно ще звертати увагу на дати відкриття і закриття. Вони повинні окреслювати діапазон звітності яку Ви намагаєтеся ввести.
Підкажіть будь-ласка, якщо в мене в профілі установи лише старі КВК ,  чи можливо створити фінансову звітність? в мережі фін.зв. дата відкриття з 01.01.17. бюджетну за 2017 створила без проблем, при створені фінансової поле звіт пусте(

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

VOV, спасибо, а где проставлятьдати відкриття і закриття

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

buhg писав:VOV, спасибо, а где проставлятьдати відкриття і закриття
В довіднику "Мережа МБ(ДБ) власна фінансова(бюджетна) звітність" під час додавання або якщо вже є додані елементи то редагуючи (можна змінити дату закриття).

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

NataliZ писав:
VOV писав:
buhg писав:подскажите когда хочу створити финансову звитнисть пишет , В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБхотя в довиднику власна фин указан распорядник
Потрібно ще звертати увагу на дати відкриття і закриття. Вони повинні окреслювати діапазон звітності яку Ви намагаєтеся ввести.
Підкажіть будь-ласка, якщо в мене в профілі установи лише старі КВК ,  чи можливо створити фінансову звітність? в мережі фін.зв. дата відкриття з 01.01.17. бюджетну за 2017 створила без проблем, при створені фінансової поле звіт пусте(
На фінансову звітність як я розумію КВК не впливає тому вона має створюватися якщо є елемент у довіднику власної мережі з відповідним діапазоном дат. Бюджетна ж взагалі зараз, можна сказати, не працює. Думаю що з часом щось дороблять щоб воно нормально працювало.

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

VOV, дивно, чомусь у всіх створюється фін.зв., а бюджена ні, а в мене навпаки - бюдж. за 2017 створюється, а фінансова - ні( сайт один, а правцює у різних користувачів по-різному чи це від налаштувань мережі-таки залежить?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

NataliZ писав:VOV, дивно, чомусь у всіх створюється фін.зв., а бюджена ні, а в мене навпаки - бюдж. за 2017 створюється, а фінансова - ні( сайт один, а правцює у різних користувачів по-різному чи це від налаштувань мережі-таки залежить?
Оцього і я зрозуміти не можу на даний момент. В мене взагалі не виходить внести мережу по бюджетній звітності на 2017 рік, а на 2018 не створюється (на етапі вибору коді бюджету) Думаю що це залежить від якихось налаштувань в кожному казначействі своїх. Тому не переживаємо і чекаємо коли програмний комплекс буде працювати без помилок. Поки що ніяких притензій до користувачів з боку казначейства, думаю не буде.

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

VOV писав:
NataliZ писав:VOV, дивно, чомусь у всіх створюється фін.зв., а бюджена ні, а в мене навпаки - бюдж. за 2017 створюється, а фінансова - ні( сайт один, а правцює у різних користувачів по-різному чи це від налаштувань мережі-таки залежить?
Оцього і я зрозуміти не можу на даний момент. В мене взагалі не виходить внести мережу по бюджетній звітності на 2017 рік, а на 2018 не створюється (на етапі вибору коді бюджету) Думаю що це залежить від якихось налаштувань в кожному казначействі своїх. Тому не переживаємо і чекаємо коли програмний комплекс буде працювати без помилок. Поки що ніяких притензій до користувачів з боку казначейства, думаю не буде.
З бюджетною звітністю поки що "непонятки":)) Зранку зайшла в цей розділ - а там є всі мої звіти за рік! Тоді експериментувала з фін.звітністю, через деякий час захожу, а вже розділ "бюдж.звітність" - пустий.

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Наталекс, ось і в мене бюджетна звітність відкрилась з всіма цифрами 2017 року, я навіть не заповнювала, просто бігом підписала бух, потім керівником, прикріпила супр.лист і відправила на казну. Чекаю відповіді. Фінансова досі не працює що тільки не робила(

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

NataliZ писав:Наталекс, ось і в мене бюджетна звітність відкрилась з всіма цифрами 2017 року, я навіть не заповнювала, просто бігом підписала бух, потім керівником, прикріпила супр.лист і відправила на казну. Чекаю відповіді. Фінансова досі не працює що тільки не робила(
Тобто виходить казначейство саме на своїму рівні забезпечило заповнення звітів даними з бази АС-КАЗНА. Тоді підкажіть мені хтось в чому ж смисл їх підписування і так би мовити "подачі"???

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

VOV, мені здається це просто тест на те, як це все працює, репетиція перед квартальною звітністю)

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Люди, а у всіх при вході зверху де строка меню (зелена) посередені є напис "Звітна дата : 01.01.2018"?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

NataliZ писав:VOV, мені здається це просто тест на те, як це все працює, репетиція перед квартальною звітністю)
Поживем побачимо. Через місяць буде видніше...

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

NataliZ писав:Люди, а у всіх при вході  зверху де строка меню (зелена) посередені є напис "Звітна дата : 01.01.2018"?
Так мабуть що у всіх. І я так розумію, що немає механізму зміни цієї дати. Тобто почати вводити звітність раніше звітної дати буде неможливо. А потім 1 числа звітного місяця всі дружно ринуть...

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

NataliZ писав:Наталекс, ось і в мене бюджетна звітність відкрилась з всіма цифрами 2017 року, я навіть не заповнювала, просто бігом підписала бух, потім керівником, прикріпила супр.лист і відправила на казну. Чекаю відповіді. Фінансова досі не працює що тільки не робили
)))
а Вам щось говорили, що потрібно слати звітність на казну? бо було завдання тільки створити кабінет і чекати на наступну ЦВ (цінну вказівку:)))

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Наталекс писав:
NataliZ писав:Наталекс, ось і в мене бюджетна звітність відкрилась з всіма цифрами 2017 року, я навіть не заповнювала, просто бігом підписала бух, потім керівником, прикріпила супр.лист і відправила на казну. Чекаю відповіді. Фінансова досі не працює що тільки не робили
)))
а Вам щось говорили, що потрібно слати звітність на казну? бо було завдання тільки створити кабінет і чекати на наступну ЦВ (цінну вказівку:)))
А що таке "створити кабінет", також не можу зрозуміти? По факту користувачі яким вдалося зайти попадали у вже створений свій кабінет і лише дозаповнювали (оновлювали) профіль користувача. Де ж сам момент створення? Я вважаю що створенням якраз займалося казначейство оброблюючи Вашу заявку. Відповідно до 28.02 казначейство повинно було створити кабінети. Але все було так озвучено що крайніми знову ж таки стали користувачі, хоча від них вимагалося лише подати заяву та мати ключі для входу в кабінет (коли цей вхід буде можливим і працюватиме бездоганно).

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

може не зовсім коректно написала "створити", потрібно було зайти  в кабінет

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

VOV писав:
NataliZ писав:VOV, мені здається це просто тест на те, як це все працює, репетиція перед квартальною звітністю)
Поживем побачимо. Через місяць буде видніше...
квартальну звітність за квартал потрібно буде надсилати елктронкою (інформація від казначейства), а зараз тестуємо на фін.звітності річній.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Наталекс писав:
VOV писав:
NataliZ писав:VOV, мені здається це просто тест на те, як це все працює, репетиція перед квартальною звітністю)
Поживем побачимо. Через місяць буде видніше...
квартальну звітність за квартал потрібно буде надсилати елктронкою (інформація від казначейства), а зараз тестуємо на фін.звітності річній.
Ви маєте на увазі фінансову чи бюджетну звітність?

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

VOV писав:
NataliZ писав:Наталекс, ось і в мене бюджетна звітність відкрилась з всіма цифрами 2017 року, я навіть не заповнювала, просто бігом підписала бух, потім керівником, прикріпила супр.лист і відправила на казну. Чекаю відповіді. Фінансова досі не працює що тільки не робила(
Тобто виходить казначейство саме на своїму рівні забезпечило заповнення звітів даними з бази АС-КАЗНА. Тоді підкажіть мені хтось в чому ж смисл їх підписування і так би мовити "подачі"???
ага, так і є! може це на момент тестування така "лафа" із заповненими формами по бюдж.звітності:))) Може наша задача - підтвердити дані своїми підписами, що є в казні? але ж форми по спец.фонду потрібно дозаповнювати своїми даними: поживемо - побачимо:))

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”