АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Наталекс писав:
VOV писав:
NataliZ писав:Наталекс, ось і в мене бюджетна звітність відкрилась з всіма цифрами 2017 року, я навіть не заповнювала, просто бігом підписала бух, потім керівником, прикріпила супр.лист і відправила на казну. Чекаю відповіді. Фінансова досі не працює що тільки не робила(
Тобто виходить казначейство саме на своїму рівні забезпечило заповнення звітів даними з бази АС-КАЗНА. Тоді підкажіть мені хтось в чому ж смисл їх підписування і так би мовити "подачі"???
ага, так і є! може це на момент тестування така "лафа" із заповненими формами по бюдж.звітності:))) Може наша задача - підтвердити дані своїми підписами, що є в казні? але ж форми по спец.фонду потрібно дозаповнювати своїми даними: поживемо - побачимо:))
Теоретично в казначействі є вся інформація і по спеціальному фонду. А підтвердити дані в Казні своїми підписами... то вони зараз там  (дані в КАЗНІ) і без наших підписів непогано почуваються. При здачі бюджетної звітності якраз казначейство підтверджувало що воно приймає звіт і дані в ньому відповідають КАЗНІ. А зараз якась не зовсім логічна ситуація. Почекаємо, думаю воно скоро виясниться.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

VOV, в казні із спецфондом не все однозназно, тому і потрібне те подання/підтвердження звітності.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

yaoleg писав:VOV, в казні із спецфондом не все однозназно, тому і потрібне те подання/підтвердження звітності.
Після виведення фактичних та нараховано з форм звітності, залишилися ж лише дані які доводиться звіряти з АС-КАЗНА. По спецфонду ж уже давненько приймаються довідки з обовязковою розбивкою планових показників по доходах та фінансуванню, тобто все є. Невже цього недостатньо і знову ж таки казначеям доведеться вручну звіряти підписані звіти? Навіщо ж вони постійно мучаться із внесенням в АС-КАЗНА отих довідок з розбивкою?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

VOV, хотів би сказати, що все там автоматизовано, але на сьогодні казначеї багато роботи роблять вручну...

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

yaoleg писав:VOV, хотів би сказати, що все там автоматизовано, але на сьогодні казначеї багато роботи роблять вручну...
Не зрозумів... все автоматизовано чи роблять вручну? Якщо все автоматизовано то чому ж вручну?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

VOV, припустився помилки: "що НЕ все там автоматизовано, але на сьогодні казначеї багато роботи роблять вручну..." :7:

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

yaoleg писав:VOV, припустився помилки: "що НЕ все там автоматизовано, але на сьогодні казначеї багато роботи роблять вручну..." :7:
А, зрозуміло. Але ж щодо форм звітності спеціального фонду не бачу неавтоматизованих моментів (це по тому як вносять дані від користувачів). А от чи вся та автоматизація працює, тут у мене виникає сумнів. Особливо коли спостерігаю за процесом внесення довідок по спецфонду в "не зовсім автоматичному" режимі.

Людмилаааа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 02 березня 2018, 20:30
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Людмилаааа »

Добрий вечір! Підкажіть в кого в формі 3-дс код рядка 3400 з мінусом (-753871), 3405-3529,3425 -(-750342) при перевірці звіту пише містить помилку!Як виправити?

Людмилаааа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 02 березня 2018, 20:30
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Людмилаааа »

Заповнила 4дс помилковий, формули не рахують!!!

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Люди, що ви там уже тестуєте??? На даному етапі треба підключитися і налаштувати профіль установи. Не мучтесь самі і не мучте систему. Ще повно установ досі не змогли зайти в кабінет, "дайте другим повыигрывать"(с)  :52: Вас повідомлять, коли потрібно буде тестувати річну звітність. Від ДКСУ такої вказівки ще немає.

P.S. Щодо "що таке "створити кабінет" - кабінет вважається створеним, коли в казначействі  клієнта зареєстрували, а клієнт зайшов в систему і повністю налаштував профіль установи. Звучить можливо незрозуміло, але фактично саме ці два етапи є умовою "створення кабінету". Як показала практика: зареєструвати легко, проте важко зайти :) Налаштований профіль є, так би мовити, підтвердженням, що клієнт зайшов і щось зміг зробити. А яким словосполученням це назвали - то вже питання десяте.

Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

Доброго дня. У нас була нарада і представник казначейства сказала , що бюджетна звітність буде нам надсилатись в кабінет замовника . Ми її перевірятимо і підписавши відправлятемо їм. Ось так.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Masha_63 писав:Доброго дня. У нас була нарада і представник казначейства сказала , що бюджетна звітність буде нам надсилатись в кабінет замовника . Ми її перевірятимо і підписавши відправлятемо їм. Ось так.
До чого Ви її будете перевіряти? До АС-КАЗНА? Тобто казначейство надсилає звіт і перевірочні дані з АС-КАЗНА а клієнт перевіряє чи вірно казначейство зробили звіт із своїх же даних. Не виглядає дивно?

Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

Як до чого перевіряти? До свого обліку.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Masha_63 писав:Як до чого перевіряти? До свого обліку.
А, просто використовувати як звірку для себе... А підпис означатиме що звіт подивилися і підтвердили що ознайомились з ним. Ну тоді більш менш зрозуміло.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ писав:VOV, дивно, чомусь у всіх створюється фін.зв., а бюджена ні, а в мене навпаки - бюдж. за 2017 створюється, а фінансова - ні( сайт один, а правцює у різних користувачів по-різному чи це від налаштувань мережі-таки залежить?
А вы Розпорядник или Одержувач?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

kapusta1 писав:
NataliZ писав:VOV, дивно, чомусь у всіх створюється фін.зв., а бюджена ні, а в мене навпаки - бюдж. за 2017 створюється, а фінансова - ні( сайт один, а правцює у різних користувачів по-різному чи це від налаштувань мережі-таки залежить?
А вы Розпорядник или Одержувач?
В даному випадку розпорядник 3 рівня. А хіба від цього щось залежить?

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

VOV, Просто розпорядники могут вносить фін звітність в е-звіт, а если в профиле стоит одержувач - доступа к созданию фин звита нет - только бюджетная активна

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

kapusta1 писав:VOV, Просто розпорядники могут вносить фін звітність в е-звіт, а если в профиле стоит одержувач - доступа к созданию фин звита нет - только бюджетная активна
А, логично. Але одержувачі, думаю і не переживають за фінзвітність тому що її і так не подавали.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

Так я вот и думаю - может у NataliZ стоит в профиле Одержувач, потому фин звитнисть и не получаестя сделать

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

kapusta1 писав:Так я вот и думаю - может у NataliZ стоит в профиле Одержувач, потому фин звитнисть и не получаестя сделать
На вряд чи тоді вона хотіла б її створити за 2017 рік, якщо вона її і не здавала.

optimist2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 20 червня 2017, 14:21
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення optimist2 »

Хто пробував уводити у довідники минулорічні  КПК.  Мені видає це як помилку, і пише невірно   
введений  код  КПК,  скажімо 0170.  Підкажіть що зробити.
Востаннє редагувалось 03 березня 2018, 12:56 користувачем optimist2, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

optimist2 писав:Хто пробував уводити у довідники минулорічні  КПК.  Мені видає це як помилку, і пише невірновведений  код  КПК,  скажімо 0170.  Підкажіть що зробити.
Думаю, поки що нічого. Команди вводити старі КПК мовби не було.

optimist2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 20 червня 2017, 14:21
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення optimist2 »

Чому ставлю таке запитання - тому що казначеї сказали пробувати ввести старі КПК, аби можна було потренуватись здачі звіту за 2017 рік через Є-Євітність, щоб менше було проблем при здачі квартального .

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:Так я вот и думаю - может у NataliZ стоит в профиле Одержувач, потому фин звитнисть и не получаестя сделать
розпорядник звичайно, і в профілі розпорядник. чтого б я її тоді б намагалася створити)

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

optimist2 писав:Чому ставлю таке запитання - тому що казначеї сказали пробувати ввести старі КПК, аби можна було потренуватись здачі звіту за 2017 рік через Є-Євітність, щоб менше було проблем при здачі квартального .
про це я писала вище, що саме таким чином в мене і вийшло створити і здати звіт за 2017 - створила нову мережу власної бюдж.зв зі старими квк і кпк, але в мене і в профілі установи лише старі обираються)

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Створила фінансову звітність. підписала гол. бухгалтером. Хотіла підписати директором, зайшла під ключом директора, а немає що підписувати - немає иеню зліва. Хто дійшов до підписання директором, де взяти звіти на підписання?

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

Mudryk писав:Створила фінансову звітність. підписала гол. бухгалтером. Хотіла підписати директором, зайшла під ключом директора, а немає що підписувати - немає иеню зліва. Хто дійшов до підписання директором, де взяти звіти на підписання?
А ви відправили ??? на підпис директору?

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

Урааааа - сегодня пошла бюджетна звитнисть, причем мережа за 2017 год сама появилась (видать казна внесла), а вот в формах нету данных - одни нули

vd_bti@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 02 березня 2018, 10:46
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення vd_bti@ukr.net »

Как удалить набранную бюджетную отчетность?

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

ira1807 писав:
Mudryk писав:Створила фінансову звітність. підписала гол. бухгалтером. Хотіла підписати директором, зайшла під ключом директора, а немає що підписувати - немає иеню зліва. Хто дійшов до підписання директором, де взяти звіти на підписання?
А ви відправили ??? на підпис директору?
Ні, я зайшла під ключом директора, так як в інструкції. Там повинно було би видно створені звіти, підписані бухгалтером, які можна би було підписати директором. Але меню зліва пусте.

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”