АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

у мене теж у виді файлу Алмаз,що саме не йде?

Nadiya)))))))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 19 березня 2018, 18:01
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nadiya))))))) »

джус писав:у мене теж у виді файлу Алмаз,що саме не йде?
Не знайдено сертифікат либо не верное нкі

Nadiya)))))))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 19 березня 2018, 18:01
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nadiya))))))) »

джус писав:у мене теж у виді файлу Алмаз,що саме не йде?
Вообще било все нормпльно, я заходила как керівник, но мне же нужно как гл . бух, я короче умная, решила заблокировать керівника и оставить только бухгалтера, и вышла, а назад все ввожу, а программа не пускает, когда добавляю в барскрипт свой сертификат и ключи, пишет как я вам в предедущем сообщении написала

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

спробуйте барс не чіпати, ключ в барсі не міняйте,хай буде керівника(якщо змінили на бух змініть назад). Ніякої перевірки не робіть! просто заходьте в є-звітність з флешкою керівнина, вибираєте ІІТ і заходите. Я заходила і під кер і під гол. бух в барсі в папці ключ керівника ,незнаю чи правильно але заходжу!

Nadiya)))))))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 19 березня 2018, 18:01
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nadiya))))))) »

джус, так я теперь никак зайти не могу, я заблокировала керивнака, спасибо за ответ, завтра на работе буду что то мутить)

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

по ідеї, якщо керівника ви заблокували, то під бух. ви можете зайти. Може ви не заблокували, а щось змінили в налаштуванях?! Хто робив кабінет? запитайте в нього, якщо метод тика не підходить питайте в спеціаліста з казни. у нас хороший все підкаже і тикне пальцем:) За нерви ЗП недодадуть тримайтесь!

Nadiya)))))))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 19 березня 2018, 18:01
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nadiya))))))) »

джус, спасибо вам большое за помощь!!!!!

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

VOV, подскажите как фин звитнисть перевести в дбф для импорта в е-звитнисть, бюджетную я из е-даті затянула, а финанс не знаю как

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

buhg писав:VOV, подскажите как фин звитнисть перевести в дбф для импорта в е-звитнисть, бюджетную я из е-даті затянула, а финанс не знаю как
Щодо фінансової звітності то я зміг преервести в dbf файли звітність форм 1-дс, 2-дс, 3-дс засобами своєї програми. Форму 4-дс, експортувати у формат який би затягнувся в є звітність не вдалося, через відсутність коректного формату файла. Також знаю що з exel файла звітносіті що розміщений на цьому сайті можливо згенерувати dbf файли з яких також мені вдалося втягнути лише три вищеназвані форми. Форма 5-дс взагалі, бачу немає кнопки іморту на сайті є звітності, що здається дивним. Формат файлів бюджетної звітності (форм 2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 7) в основному підходить для втягування за винятком форм 4-1, 4-2 в частині доходів та фінансування тому що не можу знайти форматів цих файлів із поясненням щодо їх заповнення згаданих рядків. Інші форми, я так розумію, не мають можливості імпорту, хоча я не всі додатки передивлявся.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

VOV, спасибо а как перевели ексель в дбф, подскажите через какую программу

Светлана К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 20 березня 2018, 12:47
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Светлана К »

VOV, дело в том, что 1дс, 2дс, 3дс, 4дс я заполнила вручную без проблем, а вот 7-ка никак! Прошу повторно и никто не может помочь как же нам ее заполнить?

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

VOV писав:
Minzdrav писав:Шаг 1: Я создал новую мережу с датой открытия 01.01.2017 и датой закрытия 31.12.2017

Шаг 2: В ненужной мереже поставил дату закрытия равной дате открытия (не смотря на окно с ошибкой - нажал "Продовжити")

Шаг 3: В новой мереже изменил дату закрытия на дату открытия/закрытия (она уже одинаковая после шага 2) ненужной мережи и эта мережа сразу же пропала.

Шаг 4: В оставшейся мереже меняем дату закрытия на нужную.

Такую процедуру проделал и для ДБ, и для МБ.

Если кому-то поможет - буду рад...
Дійсно працює. Дякую за інформацію!
дійшла за цим алгоритмом до кроку №4 і все пішло "по колу". В мене лишається мережа з датою відкриття 01.01.2017 і датою закриття, наприклад 20.03.2018 р. Як її видалити?

Светлана К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 20 березня 2018, 12:47
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Светлана К »

Помогите ещё с такой проблемой, захожу на сайт Казначейства с ключом начальника без проблем, но когда пытаюсь зайти в е- звітність пишет вот такое "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль". 

nata2078
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 20 вересня 2013, 20:32
Регіон: Донецкая область

Повідомлення nata2078 »

Добрый день! У нас в 2017г. было финансирование по двум КВК - одно наш аппарат, а второе программы МинАгро. В бюджетной отчетности  е-звитности формы 2 и 7 набрали как полагается по КВК. а в финансовой - баланс надо набирать один сводный? в казначейство на бумаге в прошлом году и годовой тоже сдавали 2 баланса и формы 2дс, 3д и т.д. по каждому КВК. Сейчас программа выдает при попытке создать второй баланс, что он уже существует. Как правильно: должен быть один сводный баланс? но программмы-то не относятся к деятельности установи, правильно ли их в кучу мешать?

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

Светлана К писав:Помогите ещё с такой проблемой, захожу на сайт Казначейства с ключом начальника без проблем, но когда пытаюсь зайти в е- звітність пишет вот такое "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль". 
У мене була така проблема. Вирішила її тим,що вибрала іншу позицію із випадаючого списку (формально те саме - ті самі ПІБ, але рядок нижче)

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

nata2078 писав:Добрый день! У нас в 2017г. было финансирование по двум КВК - одно наш аппарат, а второе программы МинАгро. В бюджетной отчетности  е-звитности формы 2 и 7 набрали как полагается по КВК. а в финансовой - баланс надо набирать один сводный? в казначейство на бумаге в прошлом году и годовой тоже сдавали 2 баланса и формы 2дс, 3д и т.д. по каждому КВК. Сейчас программа выдает при попытке создать второй баланс, что он уже существует. Как правильно: должен быть один сводный баланс? но программмы-то не относятся к деятельности установи, правильно ли их в кучу мешать?
Тобто у Вас різні головні розпорядники?

Irischka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 08 червня 2017, 12:36
Регіон: Николаевская область
Подякували: 3 рази

Повідомлення Irischka »

В 12 та 14  додатках бюджетної звітності втягує рахунки 2017 і 2018 року. Що зробити, щоб залишились тільки 2017 року.

nata2078
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 20 вересня 2013, 20:32
Регіон: Донецкая область

Повідомлення nata2078 »

[font="Noto Sans", sans-serif]https://budget.factor.ua/#p87831[/font]
[ltr]Re: АС-Є звітність заповнення[/ltr]
[font="Noto Sans", sans-serif]https://budget.factor.ua/#p87831[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]https://budget.factor.ua/viewtopic.php?p=87831#p87831 https://budget.factor.ua/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3730[/font]
[ltr]Просто_человек[/ltr]
[font="Noto Sans", sans-serif]https://budget.factor.ua/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3730 - [/font][font="Noto Sans", sans-serif]Тобто у Вас різні головні розпорядники?[/font]





[font="Noto Sans", sans-serif]Так, у нас - РДА та Міністерство агрополітики[/font]

nata2078
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 20 вересня 2013, 20:32
Регіон: Донецкая область

Повідомлення nata2078 »

[ltr]Re: АС-Є звітність заповнення[/ltr]



[ltr]Просто_человек[/ltr]

[font="Noto Sans", sans-serif] - [/font][font="Noto Sans", sans-serif]Тобто у Вас різні головні розпорядники?[/font]





[font="Noto Sans", sans-serif]Так, у нас - РДА та Міністерство агрополітики[/font]
Востаннє редагувалось 21 березня 2018, 10:57 користувачем nata2078, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Наталекс писав:
VOV писав:
Minzdrav писав:Шаг 1: Я создал новую мережу с датой открытия 01.01.2017 и датой закрытия 31.12.2017

Шаг 2: В ненужной мереже поставил дату закрытия равной дате открытия (не смотря на окно с ошибкой - нажал "Продовжити")

Шаг 3: В новой мереже изменил дату закрытия на дату открытия/закрытия (она уже одинаковая после шага 2) ненужной мережи и эта мережа сразу же пропала.

Шаг 4: В оставшейся мереже меняем дату закрытия на нужную.

Такую процедуру проделал и для ДБ, и для МБ.

Если кому-то поможет - буду рад...
Дійсно працює. Дякую за інформацію!
дійшла за цим алгоритмом до кроку №4 і все пішло "по колу". В мене лишається мережа з датою відкриття 01.01.2017 і датою закриття, наприклад 20.03.2018 р. Як її видалити?
А навіщо її видаляти. Внесіть нову з потрібним діапазоном, і цього думаю достатньо. А щоб видалити я так зрозумів потрібно дату закриття зробити такою ж як і відкриття а потім згідно вищеназваного алгоритму.

maria.rozak
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 14 серпня 2017, 12:59
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення maria.rozak »

Добрий день!!! Скиньте будь-ласка зразок пояснювальної записки за 2017 рік ,який заповнювали в Є-Звітності....

mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

Добрий день.Допоможіть будь ласка.зайшла під бухгалтером,а довідників немає.Пусто.Одна дошка оголошень.Що робити?

mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

Солодкая Наталья8, вибачте а де знаходиться тt адміністрування?

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

nata2078 писав:[ltr]Re: АС-Є звітність заповнення[/ltr]




[ltr]Просто_человек[/ltr]


[font="Noto Sans", sans-serif] - [/font][font="Noto Sans", sans-serif]Тобто у Вас різні головні розпорядники?[/font]





[font="Noto Sans", sans-serif]Так, у нас - РДА та Міністерство агрополітики[/font]
Тобто у Вас повинно бути два профілі з різними ГРК, тоді Ви зможете створити два баланси.

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

maria.rozak писав:Добрий день!!! Скиньте будь-ласка  зразок пояснювальної записки за 2017 рік ,який заповнювали в Є-Звітності....
Я копіювала інформацію із тієї ПЗ, що здала в казну.
Наша казна наголошувала на тому, що форми в Є-звітності повинні відповідати паперовим носіям.

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

Підкажіть, якщо звіт передано на підпис, як його можна відредагувати? Пробувала видалити - не дозволяє

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

VOV, у меня тоже вышло так удалить лишнюю мережу, прошу Вас подсказать как сделать дбф дайлами фин звитн через какую программу нужно, извините

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Ira555 писав:Підкажіть, якщо звіт передано на підпис, як його можна відредагувати? Пробувала видалити - не дозволяє
Зайти де підписання, натиснути "повернути", вказати причину, тоді поміняється статус на внесення даних

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

Чи можна взагалі підписати та відправити звіт із помилкою контролю? Якщо ні, то що робити з формою 5 дс, де в розділі 8. "Доходи та витрати" в р. 920  "Витрати усього" суму заповнювали вручну, так як у самій формі відсутній рядок з обмінними операціями?
Чи форму 5 дс взагалі можна не відправляти в казну, адже навіть на паперовому звіті жодного штампу та підпису казна не поставила?

Людашка79
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 21 березня 2018, 12:09
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людашка79 »

Привіт. Сформувала бюджетну звітність і туди підтягнулись в дод. 12 і 14 рахунки 2017р. і відкриті в 2018р. Як можна змінити це. Ні видалити, ні створити нову форму не можливо, оновлення даних з казни не допомагає. Дата відкриття 01.01.17р. дата закриття 31.12.17р. Нові рахунки створені в 2018р. і КПК видалено, а змін ніяких. Дякую

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”