АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

Бухгалтер-Економіст писав:доброго дня, взявся за заповнення звітів в інструкції сказано імпортувати з pdf файлу, мені паперовий звіт відсканувати в pdf і цей файл завантажувати?
у мене імпортувалось з дбф, а не пдф, а взагалі там їх можна і просто вводити

Ярослава2791
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 грудня 2013, 15:43
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ярослава2791 »

Добрый день! В балансе не вводятся данные с "минусом" . Может была у кого-то такая проблема? В казначество позвонила, у них минуса вводятся :(

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

подскажите как подтянуть все отчеты в посылку, подтягивает или 1 или только 2 страницу, помогите

Аватар користувача
Margaritf88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 21 січня 2014, 21:05
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Margaritf88 »

Доброго дня . Підкажіть . не можу створити фінансову звітність, не випливає перелік форм. Далі не можу нічого зробити. Мережа власна фінансова звітність заповнина з 01.01.2017 по 31.12.2099. В чому річ? Голова обертом Бюджетну звітність заповнила та відіслала без проблем.

Бухгалтер-Економіст
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 22 лютого 2018, 21:50
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Бухгалтер-Економіст »

irina.skripka, а як в дбф зробити?

Nad1990
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 січня 2018, 11:40
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Nad1990 »

Підскажіть будь-ласка, чому в бюджетній звітності не показуються весь перелік форм, а саме по заповненню звіту Форма № 2, в мене не вистачає чотири функції. Що робити???????

Аватар користувача
Margaritf88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 21 січня 2014, 21:05
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Margaritf88 »

IrinaSvyatog, в мене таж сама ситуація. Ми одержувачи державного бюджету і ми здаємо фінансову звітність в казну! Що робити далі і як заповнити фінансову звітність незрозуміло!

Ярослава2791
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 грудня 2013, 15:43
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ярослава2791 »

Ярослава2791 писав:Добрый день! В балансе не вводятся данные с "минусом" . Может была у кого-то такая проблема? В казначество позвонила, у них минуса вводятся :(
Разобралась. может кому пригодится. минуса не вводились в Мозилле, в ГуглХроме все ОК :)

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Nad1990 писав:Підскажіть будь-ласка, чому в бюджетній звітності не показуються весь перелік форм, а саме по заповненню звіту Форма № 2, в мене не вистачає чотири функції. Що робити???????
Кількість форм бюджетної звітності  відповідає кількості відповідно внесеної власної мережі бюджетної звітності в довіднику. По кожній функції і кожній формі бюджетної звітності вноситься окрема мережа. Я так розумію що вона вноситься на рівні казначейства. Зігдно чого її вносять я не знаю, здається згідно відкритих рахунків. Але в будь якому випадку відсутність форми бюджетної звітності пояснюється відсутнісю мережі і виправити це можна скоріш за все звязавшись з казначейством.

Ivas
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 22 лютого 2018, 11:14
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Ivas »

Як видалити запис у довідниках., як редагувати записи? Як змінити дату,щоб не повторювалися записи?

Аватар користувача
vodolejka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 16 травня 2012, 22:12
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення vodolejka »

nata2078 писав:
Просто_человек писав:
nata2078 писав:[ltr]Re: АС-Є звітність заповнення[/ltr]








[ltr]Просто_человек[/ltr]






[font="Noto Sans", sans-serif] - [/font][font="Noto Sans", sans-serif]Тобто у Вас різні головні розпорядники?[/font]





[font="Noto Sans", sans-serif]Так, у нас - РДА та Міністерство агрополітики[/font]
Тобто у Вас повинно бути два профілі з різними ГРК, тоді Ви зможете створити два баланси.
В профілі  ввели іншого головного розпорядника, а при додаванні в довідник Мережі власної фінансової звітності видає " на дату 01.01.2017р. установа включена в мережу РДА. Для зміни підпорядкування потрібно проставити дату завершення включення в мережу установи РДА". Це так і повинно бути, чи ми щось робимо не так? Кожен раз змінювати дату включення та виключення? так запутатись можна поки звіт набереш. Дякую
Та ж ситуація. КВК 250 та 779. Внесла фін.звітність по 779. А по 250 пише, що ми вже в входимо в одну мережу.

Аватар користувача
vodolejka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 16 травня 2012, 22:12
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення vodolejka »

mdbi53@ukr.net писав:Добрий день.Допоможіть!!!Заходжу під керівником і під бухгалтером нічого не зявляється.Ні адміністрування.ні довідники.Що робити?,?.
У мене теж таке було. Подзвонила в наше казначейство, сказали, що система щось там не підтягує, вона подивиться і виправить. Так і було, через 15 хв. уже було все активне.

Аватар користувача
vodolejka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 16 травня 2012, 22:12
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення vodolejka »

Яку кінцеву дату правильно ставити з 2018 року: 31.12.2018 чи 31.12.20...(якусь там)?

Аватар користувача
Bux6109
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 20 листопада 2013, 10:34
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Bux6109 »

tmomvs писав:При заповненні бюджетної звітності форма 7, внесені дані не зберігаються. Як бути?
Вводите при помощи копирования и вставки чисел

IrinaSvyatog
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 01 березня 2018, 15:54
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення IrinaSvyatog »

Margaritf88 писав:IrinaSvyatog,  в мене таж сама ситуація. Ми одержувачи державного бюджету і ми здаємо  фінансову звітність  в казну! Що робити далі і як заповнити фінансову звітність незрозуміло!
  В статусе установи в казначействі у нас написано, що ми "одержувач", а наше управління сказали, що "розпорядники". Після того, як змінила "одержувач" на "розпорядник", з'явилась фін.звітність. Що буде далі не знаю, звіти до казначейства ще не відправляла.

Аватар користувача
Margaritf88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 21 січня 2014, 21:05
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Margaritf88 »

IrinaSvyatog писав:
Margaritf88 писав:IrinaSvyatog,  в мене таж сама ситуація. Ми одержувачи державного бюджету і ми здаємо  фінансову звітність  в казну! Що робити далі і як заповнити фінансову звітність незрозуміло!
  В статусе установи в казначействі у нас написано, що ми "одержувач", а наше управління сказали, що "розпорядники". Після того, як змінила "одержувач" на "розпорядник", з'явилась фін.звітність. Що буде далі не знаю, звіти до казначейства ще не відправляла.
Дякую. Сьогодні з ранку сама вже здогадалась зробити в профілі нас розпорідниками.

Свиридюк Т.І.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 лютого 2017, 12:41
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Свиридюк Т.І. »

Доброго дня, підкажіть будь ласка у програмі Е - звітність нам потрібно набрать три Баланса 1 - ДС (Державний, Обласний та Зведений) але програма записує тільки один.

INNA38
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 серпня 2016, 08:17
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення INNA38 »

Не можу зайти до кабінету єзвітн. пише Не вірний ідентифікатор користувача або пароль.., вчора заходила норм.

lozrada
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 16 січня 2014, 15:45
Регіон: Харьковская область
Звідки: Лозовая
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення lozrada »

INNA38 писав:Не можу зайти до кабінету єзвітн. пише Не вірний ідентифікатор користувача або пароль.., вчора заходила норм.
У меня сегодня та же история. Вчера тоже заходила нормально

INNA38
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 серпня 2016, 08:17
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення INNA38 »

И что делать?

INNA38
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 серпня 2016, 08:17
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення INNA38 »

и не кто не знает что делать и в чем проблема. Одни заходят, другие нет...нет слов, одни.....

nataliya28
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 02 квітня 2014, 18:38
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кобеляки
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nataliya28 »

Така ж сама ситуація! Зранку заходила під Токенами буха і керівника, а тепер взагалі все затормозилось! Я уявляю собі коли будем здавати звіт за квартал. Нам на нараді казначеї наголосили щоб якщо термін 4-го, то вже 3-го звіт повиненг бути на старті, тобто в процесі відправки.

Levashova Lera1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 16 листопада 2017, 15:30
Звідки: Ukraine, Mykolayiv

Повідомлення Levashova Lera1 »

И я не могу зайти, нет слов!

IrinaSvyatog
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 01 березня 2018, 15:54
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення IrinaSvyatog »

Звонила в казначейство, сказали не работает сервер. Сказали ждать...

Аватар користувача
Bux6109
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 20 листопада 2013, 10:34
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Bux6109 »

IrinaSvyatog писав:Звонила в казначейство, сказали не работает сервер. Сказали ждать...
хм, а что мы бедные будем делать, когда отчет за 1 квартал надо будет сдавать, сидеть ждать? Представляю, скоро по всей Украине "Ждуны" у компьютеров :11:

INNA38
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 серпня 2016, 08:17
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення INNA38 »

когда мы все зайдем у них вообще все сервера полетят

nachalnik
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 113
З нами з: 29 травня 2014, 11:07
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення nachalnik »

Дату закриття дал исправить а дату открітия не дает менять для фин. звитности в мережи

nachalnik
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 113
З нами з: 29 травня 2014, 11:07
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення nachalnik »

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.
There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server.

Ребята начало писать вот єто

Аватар користувача
НаталіяЛучик
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 20 серпня 2015, 11:21
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення НаталіяЛучик »

В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБ

в якрму саме довіднику і як це заповнити? у довіднику "Мережа власна фінансова звітність" заповнена наша організація з даними організації, якій ми підпорядковуємося?

Аватар користувача
НаталіяЛучик
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 20 серпня 2015, 11:21
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення НаталіяЛучик »

Дане повідомлення вискакує при спробі додати в фін. звіти Баланс (створити звіт)

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”