АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Що робити якщо при вводі фінзвітності з паперу на  е-звітність в протоколі видає помилки. Міняти та як хоче система? Тоді буде розбіжність з паперовим варіантом.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

belka писав:Що робити якщо при вводі фінзвітності з паперу на  е-звітність в протоколі видає помилки. Міняти та як хоче система? Тоді буде розбіжність з паперовим варіантом.
Уточніть у казначействі. Вони прийняли Ваш паперовий звіт а тепер їхня ж система перевірки вказує на помилки.

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

VOV, дякую так і зроблю. Виходить що косяк їхній, а головний біль тепер мені.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

belka писав:VOV, дякую так і зроблю. Виходить що косяк їхній, а головний біль тепер мені.
Не думаю, що Ваш. Їм же тепер потрібно пояснити як вони прийняли неправильний Ваш паперовий звіт або виправити автоматичний контроль у Є-Звітності.

Oksana111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 04 квітня 2011, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Oksana111 »

Що робити, якщо в бюджетній звітності не підтягується назва кода бюджету. Може у когось була така ж сітуація, підскажіть що потрібно зробити.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Oksana111 писав: Що робити, якщо в бюджетній звітності не підтягується назва кода бюджету. Може у когось була така ж сітуація, підскажіть що потрібно зробити.
Зустрічалося раніше. Я так розумію що це налаштовується на стороні казначейства.

Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

prim_skazka А я не можу видалити мережу з датою 2018 року. Дайте будь-ласка  пораду.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Masha_63 писав:prim_skazka А я не можу видалити мережу з датою 2018 року. Дайте будь-ласка  пораду.
Якщо не можите то і не видаляйте. Добавте таку як Вам потрібно, а та нехай залишається.

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

Доброго дня! як добавити супровідний лист? Дякую!

med_buh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 18 травня 2013, 10:58
Регіон: Запорожская область
Звідки: Приморск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення med_buh »

Masha_63 писав:prim_skazka А я не можу видалити мережу з датою 2018 року. Дайте будь-ласка  пораду.
Скриншот сюда скинуть можете?

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

Скажите, кто нибудь заполняет зведену звітність по форме 2 и 4, и если заполняет, то где её найти?

med_buh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 18 травня 2013, 10:58
Регіон: Запорожская область
Звідки: Приморск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення med_buh »

Людмила писав:Доброго дня! як добавити супровідний лист? Дякую!
Нужно сформировать посылку, там есть "додати супровідний лист", но его прежде нужно отсканировать!

june987
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 лютого 2018, 14:03
Регіон: Сумская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення june987 »

Добрий день! Система години 2 вже не працює! І так майже щодня. Коди треба звертатись щоб налагодили роботу?

СОНЦЕ Втомлене
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 березня 2018, 17:45
Регіон: Волынская область

Повідомлення СОНЦЕ Втомлене »

Допоможіть))) Під ключем гол. бух. зайшла нормально звіт внесла. Як зайти під ключем керівника??? Видає помилка сертифіката. Вже немає сили. ШО за програма ))))

MARY103
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 17 травня 2017, 20:29
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MARY103 »

Светлана К писав:MARY103, Вы відправили звіт на підпис керівнику, заходите с ключа керівника и возвращайте документ назад.
Светлана я создаю отчет под ролью "руководителя". В связи с тем, что у нас только руководитель без бухгалтера (штатным не предусмотрено) нам в системе добавили возможность создавать отчеты и заполнять справочники (наверное это роль бухгалтера, как в инструкции, ИМХО). Мы небюджетники, а получатели бюдж.денег. У нас не предусмотрен бухгалтер, поэтому в системе наш профиль подредактировали. Но, наверное, к роли "руководителя" добавили роль бухгалтера, а вот роль "главного бухгалтера" нам забыли добавить. И мой отчет ушел, я так думаю, к главному бухгалтеру на подпись, т.к. у себя в роли "руководителя" я его не вижу. А в роль "главного бухгалтера" у нас нет доступа и мой отчет никогда не будет подписан и отправлен. Остается только просматривать созданный отчет и ждать психиатра.

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Минув майже місяць, і нарешті в Казначействі прийняли мій звіт за 2017 рік, ура. Лише з супровідним листом якась лажа - я додавала у форматі pdf - спочатку у них декілька разів все відкрилось, але потім чомусь стало помилку видавати. Попросили сканувати і додавати у форматі jpg. Доречі, за перший квартал нам сказали ми будемо подавати звіт і в електроному і в паперовому вигляді. Але спочатку внесуть зміни у коди КПК і КВК - у нас досі старі.

Юля2606
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 12 листопада 2017, 07:46
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юля2606 »

підскажіть будь ласка, що робити, якщо в мене відсутній пунк меню ДОВІДНИКИ і  тому є  проблеми зі створенням звітності - пише  -  у довіднику підпорядкованості не заповнено  розпорядник вищого рівня  для консолідації фін. звітності....

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

послала посилку , 3 форми н подписали исправила ошибки в 2 ,а в примитках как писали выше я поставила как на паперовых , а оно пишет помилки,пишу по контролю, пишет помилка ,розбижности с паперовым и как вообще отправлять овернути, отдельной посылкой? кто -то отправлял может

Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

VOV  Якщо залишити мережу за 2018 тоді в додатках 12 та 14 підтягуються рахунки за 2017 та 2018 роки. Ось в чому проблема.

ГУК Я Я
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 27 березня 2018, 09:20
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення ГУК Я Я »

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як вийшли з ситуації, коли звіт підписаний бухгалтером не можна редагувати??? Що робити???

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Сьогодні о 10-00 зайшла у е-звітність. при спробі вибрати будь-яку функцію пише, що триває завантаження функції, а потім видає таку помилку     [font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]Error error undefined. [/font]
[font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]А взагалі на заповнення звіту в звичайному екселі я витрачала максимум 2-3 години (якщо ніде нічого не вилазило) плюс хвилин 15 на підписи, а зараз я витратила на заповнення цілий день. А зараз їхня система взагалі зависла. От скажіть мені кому і як вони спростили життя. [/font]

MoLekyLa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 27 березня 2018, 10:53
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення MoLekyLa »

ГУК Я Я, Видаліть спочатку звіт з відправки. Попросить коментар причини. Напишіть "потребує редагування". Після цього воно поверне Вам звіт у початкову стадію, де Ви і зможете внести зіни та пройти всю процедуру підписання..

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Masha_63 писав:VOV  Якщо залишити мережу за 2018 тоді в додатках 12 та 14 підтягуються рахунки за 2017 та 2018 роки. Ось в чому проблема.
Так її можна редагувати поставивши дату закриття такою як і відкриття. В такому випадку вона не повинна впливати. Хоча скрізь пишуть і кажуть ставити 31.12.2099. Що вони мають на увазі я не знаю.

АнфисаБюджет
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 26 вересня 2017, 12:33
Регіон: Луганская область

Повідомлення АнфисаБюджет »

NataliZ, Доброго дня! У мене фінансова звітність почала створюватися,коди я у довіднику виставили період 01.01.2017 по 31.12.2017. Редагування теж неможливо, тому створила новий запис. Спробуйте ще так, може допоможе!

katya022
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 21 березня 2018, 13:50
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення katya022 »

Хто стикався з таким "На дату 01.01.2017 установа включена вмережу установи Управління культури виконкому Криворізької міської ради Для зміни підпорядкування потрібно проставити дату завершення включення в мережу установи Управління культури виконкому Криворізької міської ради." Допоможіть

Oksana Oksana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2014, 12:35
Подякували: 1 раз

Повідомлення Oksana Oksana »

katya022 писав:Хто стикався з таким "На дату 01.01.2017 установа включена вмережу установи Управління культури виконкому Криворізької міської ради Для зміни підпорядкування потрібно проставити дату завершення включення в мережу установи Управління культури виконкому Криворізької міської ради." Допоможіть
поставте кінцеву дату 21.03.2099рік

Oksana Oksana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2014, 12:35
Подякували: 1 раз

Повідомлення Oksana Oksana »

Юля2606 писав:підскажіть будь ласка, що робити, якщо в мене відсутній пунк меню ДОВІДНИКИ і  тому є  проблеми зі створенням звітності - пише  -  у довіднику підпорядкованості не заповнено  розпорядник вищого рівня  для консолідації фін. звітності....
щоб появилися довідники- зайдіть під ключем бухгалтера і иам же внесіть орган вищого рівня

katya022
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 21 березня 2018, 13:50
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення katya022 »

Oksana Oksana писав:
katya022 писав:Хто стикався з таким "На дату 01.01.2017 установа включена вмережу установи Управління культури виконкому Криворізької міської ради Для зміни підпорядкування потрібно проставити дату завершення включення в мережу установи Управління культури виконкому Криворізької міської ради." Допоможіть
поставте кінцеву дату 21.03.2099рік
не виходить. відповідь та ж сама

kobi
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 червня 2016, 20:22
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kobi »

В мене з довідника "Мережа власна бюджетна звітність" пропала мережа на 2018 рік. Поновому створити її не дає. Пише невірний КВК. Як виправити?

katya022
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 21 березня 2018, 13:50
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення katya022 »

Masha_63 писав:VOV  Якщо залишити мережу за 2018 тоді в додатках 12 та 14 підтягуються рахунки за 2017 та 2018 роки. Ось в чому проблема.
У мене мережа 01.01.17-31.12.17 але рахунки 2017 і 2018 року. Що ще треба змінити щоб залишилися тільки 2017 року?

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”