АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
kobi
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 червня 2016, 20:22
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kobi »

Як повторно відправити повернутий звіт ( лише одна форма) на казначейство?

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

lyulyl писав:Подскажите , заполнила форму 5-дс 1 роздел Основные средства и отправила на подпись забыла заполнить остальные разделы как можно отредактировать отчет и создать новый не могу так как этот уже отправлен на подпись, но не подписан что делать в этом случае
Зайти де підписання, натиснути повернути звіт, вказати причину і його помітка стане "внесення даних" і можна редагувати

Аватар користувача
Дрига (Шепель) Анжела
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 липня 2017, 20:23
Звідки: Ukraine, Николаев
Подякували: 20 разів

Повідомлення Дрига (Шепель) Анжела »

kobi, опять подпишите бухгалтером и директором форму и сформируйте посылку

chorik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 28 лютого 2011, 16:04
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 2 рази

Повідомлення chorik »

natalya0704 писав:kapusta1, Ми одержувачі коштів. Нам треба відправити в казначейство тестовий річний звіт 7м. У зв'язку з тим, що у нас є лише керівник і немає бухгалтера, нам надали в Е-звітності доступ до функцій створення звітів на рівні керівника, також надали заповнені довідники.
Я створила звіт, перевірила (в протоколі помилок не виявлено) та відправила звіт на підпис , при цьому кнопки змінилися - залишилися тільки " протокол", "друк", "історія".  Але у функції "бюджетна звітність (підписання)" звіту не має.
Де його знайти та підписати? Видалити система не дає, тому що від відправлений на підпис.
Хто вже розібрався в роботі з системою, допоможіть, будь-ласка.
Потрібно було до внесення звітності, в казначействі спеціалісту з роллю "Казначей" добавити вашу організацію у "Довідники"  в перелік організацій  в якій використовується лише один підпис керівника.

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

Доброе утро, а у меня нет вкладки повернення и редактирование, я уже его получается подписала некоректный отчет  нужно отправить только ДКСУ, только вопрос отправлять как звітну или как консолідовану?????

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Посилка відправлена в казну вже два тижні тому, казначей ніяких повідомлень не надіслав. В нашому управлінні сказали, що мій звіт не прийнятий  казною, хоча в мене ніяких повідомлень нема. Як повернути вже надісланий звіт 5-дс (бо я знаю, що в 8 розділі  витрати проставлені некоректно через помилки у формі 5-дс) і надіслати наново? Зразу кажу, що в розділі підписання неможливо вибрати цей звіт, тому що підписані звіти з того розділу вже зникають. Що робити?

Natalibest
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 05 березня 2012, 16:20
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Natalibest »

Доброго дня!
Підкажіть ,як створити звіт за 1 квартал ?Звітна дата на 01.04.2018р.?
Чи потрібно вносити дані в Формі - 2-дс "Звіт про фінансові результати" колонку 4 (За аналогічний період попереднього року)?

filkil
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 червня 2017, 09:24
Регіон: Харьковская область

Повідомлення filkil »

Добрый день. бюджетная отчетность формируется с цифрами за прошлый год, финансовая отчетность вся с нолями - цифр нет. подписывается, отправляется. Может надо как-то заполнить финансовую отчетность? или из чего-то подтянуть? не пойму. попыталась сформиравать еще один пакет документов - не формирует, пишет, что такой отчет уже сформирован и отправлен. не удается и удалить отчет - пишет, что раз он уже отправлен в посылке в ДКСУ, то и удалить его нельзя. как быть? может кто-то уже сталкивался? спасибо заранее

danata
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 04 червня 2014, 11:56
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення danata »

natalya0704 писав:
MARY103 писав:Ми одержувачі коштів. Нам треба відправити в казначейство тестовий річний звіт 7м. У зв'язку з тим, що у нас є лише керівник і немає бухгалтера, нам надали в Е-звітності доступ до функцій створення звітів на рівні керівника, також надали заповнені довідники.
Я створила звіт, перевірила (в протоколі помилок не виявлено) та відправила звіт на підпис , при цьому кнопки змінилися - залишилися тільки " протокол", "друк", "історія".  Але у функції "бюджетна звітність (підписання)" звіту не має.
Де його знайти та підписати? Видалити система не дає, тому що від відправлений на підпис.
Хто вже розібрався в роботі з системою, допоможіть, будь-ласка.
Добрий день у нненар в казначействі, на рахунок місячної форм 7 сказали, що поки 
На семінарі в казначействі на рахунок місячної форми № 7 казали,що поки система не працює, тому продовжуємо здавати місячні форми як і раніше друковані і на флешці.

danata
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 04 червня 2014, 11:56
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення danata »

VOV писав:
SVBUTC писав:По інструкції потрібно підтягувати супровідний лист.  У супровідному листі до звітності за 2017рік ми вказували кількість аркушів поданих по кожній формі звітності (наприклад бюджетна ф.2м - 48аркушів) Але ж до Держказначейства ми подавали ще й зведені форми звітності, які також враховувались у кількість аркушів. По Є -Звітність зведені форми не формуються. Уже не співпадає супровідний поданий до Держказначейства  з переліком форм поданих в Є-Звітність за 2017р.. Хто роз'яснить як правильно, і які форми подавать? Чи формувати окремий супровідний згідно поданої звітності в Є-Звітність?
Я думаю, що прядок заповнення супровідного листа має пояснити казначейство у звязку із зміною порядку подачі звітності.
Не знаю,чи тут це доречно, але на семінарі в казначействі 27.03 наголошували,що все подаємо у тому вигляді, як було здано на папері. В першу чергу, це стосувалось тих,у кого протокол показав неувязки і помилки, щоб нічого не виправлялось,тому що в паперовому варіанті нічого виправляти не будуть і так пішло на Київ, просто відсилати з помилками. Моя думка, що і супровідний за 2017 треба просто сканувати, а вже надалі будуть роз"яснення (там взагалі сторінок не буде). Тим більше, що за 1 квартал на 99% залишається все по-старому, оскільки Мінюст зміні не затвердив,навіть якщо зараз затвердить,то до 1 квітня не буде офіційного опублікування. Себто, друкуємо на папері.

Tatiana77z
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 29 березня 2018, 11:42
Регіон: Луганская область

Повідомлення Tatiana77z »

[font='Open Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]Допоможіть, будь ласка, якщо в ДБ два різні КВК дає створити тільки одну фінзвітність, а далі пише " Форма звітності вже створена ID=35210 знаходиться на етапі Підпис казначея". По одному КВК звітність вже відправлена і казначеєм підписана. Так само по місцевому та обласному бюджетах, так як там одне КВК.[/font]

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

Кто-нибудь пробовал набирать квартальный отчёт 2018г? Его вообще уже можно набирать?

IrinaSvyatog
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 01 березня 2018, 15:54
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення IrinaSvyatog »

kobi писав:Як повторно відправити повернутий звіт ( лише одна форма) на казначейство?
У мене також повернули звіти для усунення помилок (неправильний код КПФГ та КОДУ ).Підскажіть, у вас получилось відправити звіти і відправити наново до ДКУ і як?

Аватар користувача
Ирина5308
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 28 лютого 2015, 14:42
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ирина5308 »

IrinaSvyatog писав:
kobi писав:Як повторно відправити повернутий звіт ( лише одна форма) на казначейство?
У мене також повернули звіти для усунення помилок (неправильний код КПФГ та КОДУ ).Підскажіть, у вас получилось відправити звіти і відправити наново до ДКУ і як?
У меня не было три формы, при первой сдаче отчета. 
Создала отчеты. 
При отправке, просто создала новую посылку и кинула туда именно три отчета.
А при отправке отправила все отчеты - двумя посылками. 
Сегодня пришло сообщение, что все доставлено. Все принято казначеем.

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

Подскажите [font='Noto Sans', sans-serif]Кто-нибудь из фин. и бюджетной звітності экспортировал данные в Ехсеl ? У меня комп долго что-то думает и файлы не формирует... Другой вопрос: Как квартальные отчёты будем подгружать в е-дата (раньше эти файлы формировались в формате dbf)?[/font]

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

Підкажіть! Може було в когось? Не можу підписати Керівником. З профілю Головний бухгалтер виходжу, а при вході в Є-звітність знову вискакує ключ головного бухгалтер((.

Dariya_s
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 02 березня 2017, 15:29
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dariya_s »

Підскажіть :23: !!!!!!!! Заповнила форми 2017року (на звітну дату 01.01.2018р) підписала....
А от що далі робити?  Їх потрібно відправляти в УДКСУ чи ні...? 
як далі створювати звітність за 1квартал?  Коли хочу  створити пише такий звіт вже існує Стаді я- підписано директором. Звітна дата стоїть 01.01.2018.

Dariya_s
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 02 березня 2017, 15:29
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dariya_s »

Leena писав:Підкажіть! Може було в когось? Не можу підписати Керівником. З профілю Головний бухгалтер виходжу, а при вході в Є-звітність знову вискакує ключ головного бухгалтер((.
Потрібно замінити ключ бухгалтера на ключ директора в Папці на диску С- BarsCryptor - Key
Так роблю я.

Аватар користувача
Ирина5308
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 28 лютого 2015, 14:42
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ирина5308 »

Dariya_s писав:Підскажіть :23: !!!!!!!! Заповнила форми 2017року (на звітну дату 01.01.2018р) підписала....
А от що далі робити?  Їх потрібно відправляти в УДКСУ чи ні...? 
як далі створювати звітність за 1квартал?  Коли хочу  створити пише такий звіт вже існує Стаді я- підписано директором. Звітна дата стоїть 01.01.2018.
Да, надо оправить в казначейство. 
Відправка звітності  в ДКУ - створити посилку - додати форми - відправити.

Dariya_s
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 02 березня 2017, 15:29
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dariya_s »

Ирина5308 писав:
Dariya_s писав:Підскажіть :23: !!!!!!!! Заповнила форми 2017року (на звітну дату 01.01.2018р) підписала....
А от що далі робити?  Їх потрібно відправляти в УДКСУ чи ні...? 
як далі створювати звітність за 1квартал?  Коли хочу  створити пише такий звіт вже існує Стаді я- підписано директором. Звітна дата стоїть 01.01.2018.
Да, надо оправить в казначейство. 
Відправка звітності  в ДКУ - створити посилку - додати форми - відправити.
Дякую.
А звітна дата тоді зміниться сама....?

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

Доброго дня !підкажіть будь ласка як створити квартальний звіт і чи можна вже заповнювати?

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

і при створені фінансової звітності не можна обрати звіт випадаючий список пустий?

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

Dariya_s писав:
Leena писав:Підкажіть! Може було в когось? Не можу підписати Керівником. З профілю Головний бухгалтер виходжу, а при вході в Є-звітність знову вискакує ключ головного бухгалтер((.
Потрібно замінити ключ бухгалтера на ключ директора в Папці на диску С- BarsCryptor - Key
Так роблю я.
Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Відправила уже в Казну!!!!!)))))

IrinaSvyatog
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 01 березня 2018, 15:54
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення IrinaSvyatog »

Ирина5308 писав:
IrinaSvyatog писав:
kobi писав:Як повторно відправити повернутий звіт ( лише одна форма) на казначейство?
У мене також повернули звіти для усунення помилок (неправильний код КПФГ та КОДУ ).Підскажіть, у вас получилось відправити звіти і відправити наново до ДКУ і як?
У меня не было три формы, при первой сдаче отчета. 
Создала отчеты. 
При отправке, просто создала новую посылку и кинула туда именно три отчета.
А при отправке отправила все отчеты - двумя посылками. 
Сегодня пришло сообщение, что все доставлено. Все принято казначеем.
Спасибо! Все отправилось!

Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

male4a   

У вас не вірно заповнений профіль. Якщо ви поставили що ви одержувач коштів то фінансових звітів у вас не буде. Налаштуйте вірно. Ви мабудь  головний розпорядник .

Тетяна21
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 07 березня 2017, 05:33
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Тетяна21 »

Як видалити підписаний звіт, виявила помилку?

babo4kaleti
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 09 лютого 2015, 13:17
Подякували: 4 рази

Повідомлення babo4kaleti »

IrinaSvyatog писав:
kobi писав:Як повторно відправити повернутий звіт ( лише одна форма) на казначейство?
У мене також повернули звіти для усунення помилок (неправильний код КПФГ та КОДУ ).Підскажіть, у вас получилось відправити звіти і відправити наново до ДКУ і як?
Відредагувати звіт, наново підписати, зайти в посилку Повернуто , на звіті повинен стояти статус підписано керівником, та знову відправити цю саму посилку.
kobi А у Вашому випадку, напевно, потрібно щоб Казначейство вилучило звіти, і лише тоді внести зміни до профілю та створити нові звіти.

babo4kaleti
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 09 лютого 2015, 13:17
Подякували: 4 рази

Повідомлення babo4kaleti »

buh/bun писав:у "відправка звітності в ДКСУ" створила посилку, а додати заздалегідь підписану форму 5дс не можу. бо її там не має. таблиця пуста.
Як пуста? А прив'язати файл? Якщо у переліку не відмічено галочкою, то звіт просто не підписаний. Ще потрібно дивиться яку посилку створено. У консолудовану додає тільки консолідовані форми. Можливо створена не та посилка, або не той звіт.

IrinaSvyatog
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 01 березня 2018, 15:54
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення IrinaSvyatog »

babo4kaleti писав:
IrinaSvyatog писав:
kobi писав:Як повторно відправити повернутий звіт ( лише одна форма) на казначейство?
У мене також повернули звіти для усунення помилок (неправильний код КПФГ та КОДУ ).Підскажіть, у вас получилось відправити звіти і відправити наново до ДКУ і як?
Відредагувати звіт, наново підписати, зайти в посилку Повернуто , на звіті повинен стояти статус підписано керівником, та знову відправити цю саму посилку.
kobi А у Вашому випадку, напевно, потрібно щоб Казначейство вилучило звіти, і лише тоді внести зміни до профілю та створити нові звіти.
Спасибо, я так и сделала. Все получилось.

катюша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 19 січня 2015, 11:05
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення катюша »

Здравствуйте! Помогите, пожалуйста! Дошло до отправки отчета, создаю посылку, додати форми, а там нет форм, ни одной. Хотя, в перегляди есть и бюджетные и финансовые отчету, полностью подписанные. Что я делаю не так?

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”