АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Tanchik52
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 25 квітня 2014, 10:02
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Ужгород
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Tanchik52 »

Mudryk писав:Після підписання директором форми 2-дс знайшла помилку. Як її виправити, адже звіт в казну ще не відправила? Як її повернути з тих підписів?
babo4kaleti » 29 мар 2018, 22:37
В мене вийшло виправити це наступним чином. Створила посилку, прикріпила потрібний файл до посилки(тільки той, що потрібно виправити, обов'язково потрібно слідкувати за відміченою галочкою) тоді видаляємо з посилки, при цьому  вказуємо причину ( наприклад уточнення), і коли файл вилучається із посилки він змінює статус на введення даних, тобто стає на перший етап. Після цього заходимо під ключем бухгалтера і редагуємо відповідний звіт чи взагалі видаляємо.

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Дякую, спробую. До речі, в інструкції нічого немає про видалення вже підписаних звітів. Як так можна? Спасаємо один одного. Якби не цей форум, не знаю, в кого й проконсультуватись.

Тетяна21
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 07 березня 2017, 05:33
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Тетяна21 »

Підскажіть будь ласка.Вчора створила бюджетну звітність з КФК 110160, він пустий, я видалила.Сьогодні в казначействі  сказали хоч пустий нехай буде. Хотіла створити знову- видає "Не вірно вказано код програмної класифікації видатків та кредитування:(0110160). Хто знає,яка може бути причина?

KIA2000
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 березня 2018, 10:29
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення KIA2000 »

Тетяна21 писав:Підскажіть будь ласка.Вчора створила бюджетну звітність з КФК 110160, він пустий, я видалила.Сьогодні в казначействі  сказали хоч пустий нехай буде. Хотіла створити знову- видає "Не вірно вказано код програмної класифікації видатків та кредитування:(0110160). Хто знає,яка може бути причина?
Доброго ранку! В мене така сама проблема. Не вірно вказано код програмної класифікації . Чи вдалося вам вирішити цю проблему?

opastu
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 10 січня 2017, 17:44
Регіон: Ивано-Франковская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення opastu »

KIA2000 писав:
Тетяна21 писав:Підскажіть будь ласка.Вчора створила бюджетну звітність з КФК 110160, він пустий, я видалила.Сьогодні в казначействі  сказали хоч пустий нехай буде. Хотіла створити знову- видає "Не вірно вказано код програмної класифікації видатків та кредитування:(0110160). Хто знає,яка може бути причина?
Доброго ранку! В мене така сама проблема. Не вірно вказано код програмної класифікації . Чи вдалося вам вирішити цю проблему?
Аналогічно 0117461
:(

Василенко Сергей
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 21 березня 2018, 11:52
Звідки: Ukraine, Chernihiv
Подякували: 1 раз

Повідомлення Василенко Сергей »

yaoleg писав:
Василенко Сергей писав:Не можемо створити звіт (у "ФЗ") на основі довідника мережі МБ. Видає помилку:
"В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБ".
Хоча мережа МБ в довіднику "Мережа власна фінансова звітність" - створена. Чомусь не підтягуються інформація про вищого розпорядника.
Термін: 11.04.2018 -  11.04.2019, хоча пробував ставити різні терміни. Що робити?? Хто вирішував таку проблему?
Термін має бути 01.01.2018-01.01.2099!
Дуже дякую! Спрацювало!
Я раніше наче й пробував такий термін, але цього разу все вийшло.

KIA2000
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 березня 2018, 10:29
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення KIA2000 »

opastu писав:
KIA2000 писав:
Тетяна21 писав:Підскажіть будь ласка.Вчора створила бюджетну звітність з КФК 110160, він пустий, я видалила.Сьогодні в казначействі  сказали хоч пустий нехай буде. Хотіла створити знову- видає "Не вірно вказано код програмної класифікації видатків та кредитування:(0110160). Хто знає,яка може бути причина?
Доброго ранку! В мене така сама проблема. Не вірно вказано код програмної класифікації . Чи вдалося вам вирішити цю проблему?
Аналогічно 0117461
:(
Спробуйте оновити дані установи в профілі! Просто натисніть "Оновити". В мене все вийшло!))

opastu
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 10 січня 2017, 17:44
Регіон: Ивано-Франковская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення opastu »

KIA2000 писав:
opastu писав:
KIA2000 писав:
Тетяна21 писав:Підскажіть будь ласка.Вчора створила бюджетну звітність з КФК 110160, він пустий, я видалила.Сьогодні в казначействі  сказали хоч пустий нехай буде. Хотіла створити знову- видає "Не вірно вказано код програмної класифікації видатків та кредитування:(0110160). Хто знає,яка може бути причина?
Доброго ранку! В мене така сама проблема. Не вірно вказано код програмної класифікації . Чи вдалося вам вирішити цю проблему?
Аналогічно 0117461
:(
Спробуйте оновити дані установи в профілі! Просто натисніть "Оновити". В мене все вийшло!))
без жодних маніпуляцій через 3 години створено. Очевидно розробники рулять

buhlocnt
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 19 січня 2018, 17:49
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення buhlocnt »

Дод 25 заполняется если заполнены в бюджетной отчетности 7-ки, дод 25 заполняется и выбирается КЕКВ и КПКВ. Возврат подписаных документов делается, если выделить необходимый додаток и  нажать кнопку вверху повернути, написать причину возврата и он попадает назад для редагування. Исправить, проверить через протокол, подписать бухгалтером и директором , добавить сопроводительное письмо и отправить.

Olga2012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 06 листопада 2012, 22:39
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Olga2012 »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чому не підтягуються плани по КПКВ 0118700, 0119410, 0119770 (резервний фонд та субвенції) в звітності? Надходження та касові є, а планів ні річних, ні на звітний період не має. Що не так?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Olga2012 писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чому не підтягуються плани по КПКВ 0118700, 0119410, 0119770 (резервний фонд та субвенції) в звітності? Надходження та касові є, а планів ні річних, ні на звітний період не має. Що не так?
Планові показники по резервному фонду та трансфертам не проставляються тому їх там і немає.

Iryna_Lev
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 23 листопада 2015, 19:32
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Iryna_Lev »

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, мабуть щось роблю не так, бо немає вкладки довідники в є-звітність. Як це можна виправити. Раніше заходила, коли звітна дата була 01.01.2018 все було гарно, а зараз нічого немає. Відсутня вкладка АДМІНІСТРУВАННЯ. Дякую.
Востаннє редагувалось 16 квітня 2018, 11:07 користувачем Iryna_Lev, всього редагувалось 1 раз.

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

Iryna_Lev писав:Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, мабуть щось роблю не так, бо немає вкладки довідники в є-звітність. Як це можна виправити. Раніше заходила, коли звітна дата була 01.01.2018 все було гарно, а зараз нічого немає.
А під ким заходите? скоріше всього, що зайшли "керівником", а треба "бухгалтером"

petrukv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 16 квітня 2018, 10:53
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення petrukv »

Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти

Iryna_Lev
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 23 листопада 2015, 19:32
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Iryna_Lev »

Заходила і під бухгалтером і під керівником. Вікно однакове.

Iryna_Lev
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 23 листопада 2015, 19:32
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Iryna_Lev »

Наталекс,

Заходила і під бухгалтером і під керівником. Вікно однакове.

Iryna_Lev
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 23 листопада 2015, 19:32
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Iryna_Lev »

Наталекс писав:
Iryna_Lev писав:Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, мабуть щось роблю не так, бо немає вкладки довідники в є-звітність. Як це можна виправити. Раніше заходила, коли звітна дата була 01.01.2018 все було гарно, а зараз нічого немає.
А під ким заходите? скоріше всього, що зайшли "керівником", а треба "бухгалтером"
Немає вкладки АДМІНІСТРУВАННЯ

petrukv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 16 квітня 2018, 10:53
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення petrukv »

Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти,

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

petrukv писав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти,
Там де й всю іншу бюджетну звітність, додаток 10

petrukv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 16 квітня 2018, 10:53
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення petrukv »

Ira555 писав:
petrukv писав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти,
Там де й всю іншу бюджетну звітність, додаток 10
Дякую, але в мене чомусь не має. :15:

petrukv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 16 квітня 2018, 10:53
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення petrukv »

petrukv писав:
Ira555 писав:
petrukv писав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти,
Там де й всю іншу бюджетну звітність, додаток 10
Дякую, але в мене чомусь не має. :15:
можливо в мене якась галочка не стоїть?

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

petrukv писав:
petrukv писав:
Ira555 писав:
petrukv писав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти,
Там де й всю іншу бюджетну звітність, додаток 10
Дякую, але в мене чомусь не має. :15:
можливо в мене якась галочка не стоїть?
Ви всю іншу бюджетну звітність можете створити? Які Вам додатки відкриваються?

petrukv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 16 квітня 2018, 10:53
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення petrukv »

Ira555 писав:
petrukv писав:
petrukv писав:
Ira555 писав:
petrukv писав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти,
Там де й всю іншу бюджетну звітність, додаток 10
Дякую, але в мене чомусь не має. :15:
можливо в мене якась галочка не стоїть?
Ви всю іншу бюджетну звітність можете створити? Які Вам додатки відкриваються?
в мене додатки  1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 і все.

oksanka77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 06 грудня 2017, 15:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення oksanka77 »

petrukv писав:
Ira555 писав:
petrukv писав:
petrukv писав:
Ira555 писав:
petrukv писав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти,
Там де й всю іншу бюджетну звітність, додаток 10
Дякую, але в мене чомусь не має. :15:
можливо в мене якась галочка не стоїть?
Ви всю іншу бюджетну звітність можете створити? Які Вам додатки відкриваються?
в мене додатки  1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 і все.
в профілі в Вас неправильно налаштовані дані по організації (Розпорядник чи Одержувач бюджетних коштів)

Яблунівська рада
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 16 квітня 2018, 18:55
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Яблунівська рада »

Підкажіть ,будь ласка,сформувала посилку,помилково не включені всі форми звітів. Як тепер додати звіти,що не ввійшли до посилки?

mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

Добрий день.Допоможіть будь ласка.Підписалам всі звіти крім пояснювальної записки.Пише внесення даних.І підписати не дає.

oksanka77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 06 грудня 2017, 15:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення oksanka77 »

mdbi53@ukr.net писав:Добрий день.Допоможіть будь ласка.Підписалам всі звіти крім пояснювальної записки.Пише внесення даних.І підписати не дає.
пояснювальну записку підписуємо спочатку підписуємо бухгалтером, потім директором, прикріпляємо до пакету, а тоді відправляємо весь пакет
Востаннє редагувалось 17 квітня 2018, 10:45 користувачем oksanka77, всього редагувалось 1 раз.

natago
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 серпня 2013, 12:12
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення natago »

ck_dstomat, А як повернути на попередній етап не підписаний звіт, який треба удалити?

petrukv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 16 квітня 2018, 10:53
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення petrukv »

oksanka77 писав:
petrukv писав:
Ira555 писав:
petrukv писав:
petrukv писав:
Ira555 писав:
petrukv писав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, де потрібно створювати пояснювальну записку. Не можу знайти,
Там де й всю іншу бюджетну звітність, додаток 10
Дякую, але в мене чомусь не має. :15:
можливо в мене якась галочка не стоїть?
Ви всю іншу бюджетну звітність можете створити? Які Вам додатки відкриваються?
в мене додатки  1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 і все.
в профілі в Вас неправильно налаштовані дані по організації (Розпорядник чи Одержувач бюджетних коштів)
Дуже Вам дякую. Дійсно, якщо ставлю Розпорядки, то з"являється пояснювально записка. Але ж ми Одержувачи, буду розбиратися далі.

Аватар користувача
nps-licey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 05 квітня 2012, 10:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Николаев
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення nps-licey »

Підкажіть, як в Є-звітності створити три баланси? Державний, обласний та місцевий. Державний та місцевий створила та вже відправила, але не можу створити обласний

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”