АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Svit_lana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 квітня 2017, 21:22
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Svit_lana »

А навіщо вам видаляти посилку? виправляєте звіти, підписуєте і вони попадуть в ту ж посилку, її знову відправити

Девочка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 березня 2018, 12:36
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Девочка »

Svit_lana, Я зробила нову посилку і відправила. А стару, попросили видалити!

БухгалтерМоквин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 30 березня 2018, 11:53
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення БухгалтерМоквин »

Доброго дня. Коли заповнюю пояснювальну записку до звіту (додаток10) видає помилку: Контроль не виконувався. Всі пункти заповнені. Що можна зробити,

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

БухгалтерМоквин писав:Доброго дня. Коли заповнюю пояснювальну записку до звіту (додаток10) видає помилку: Контроль не виконувався. Всі пункти заповнені. Що можна зробити,
Добрый день. Это не ошибка, так и должно быть. Просто в данной форме фактически нечего проверять кроме грамматики, а "Є-звитнисть" проверяет только арифметику :-) Так что если само содержание соответствует требованиям - можете отправлять.

caxa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 липня 2018, 17:22
Регіон: Львовская область

Повідомлення caxa »

Як видалити "Довідник Мережа ДБ власна фінансова звітність" з  мережа власна фінансова звітність?

Alexfin
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 25 жовтня 2017, 16:09
Регіон: Житомирская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення Alexfin »

Доброго дня. Хто вже здав консолідовану бюджетну звітність з КФК 2111?  В мене при коонсолідації  помилка (В мережі консолідації звітності не заповнено Розпорядник який консолідує звітну форму для МБ( Бюджет= фонд=0 КВК=001 КПК=0112111)). Не можу знайти де в довіднику внести правки.В кого ще така помилка була і як її виправили?

Килюшик Юля
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 липня 2018, 15:34
Звідки: Ukraine, Zgurovka

Повідомлення Килюшик Юля »

Добрий день!а скіньте будь-ласка зразок заповнення пояснювальної записки,бо казначейство забракувало і відправило назад((((((

Юля2606
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 12 листопада 2017, 07:46
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юля2606 »

Добрий день. Підскажіть будь ласка як відредагувати дату початку мережі у власній бюджетній звітності  чи як її взагалі удалити? Я завела довідник на ЗФ і проставила дату початку 01.07.2018 а закінчення 31.12.2098 р..... і   не  виходить створити  звіт по використанню коштів загального фонду. Тоді я спробувала створити нову мережу із правильною датою -02.01.2018 по 31.12.2098 -  то вибиває помилку - На дату початку 02.01.2018 р. установа включена в мережу установи. Для зміни підпорядкування потрібно проставити дату завершення включення в мережу установи........Що від мене хочуть і що робити, підскажіть будь ласка.......................щиро дякую за відповідь

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Юля2606 писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка як відредагувати дату початку мережі у власній бюджетній звітності  чи як її взагалі удалити? Я завела довідник на ЗФ і проставила дату початку 01.07.2018 а закінчення 31.12.2098 р..... і   не  виходить створити  звіт по використанню коштів загального фонду. Тоді я спробувала створити нову мережу із правильною датою -02.01.2018 по 31.12.2098 -  то вибиває помилку - На дату початку 02.01.2018 р. установа включена в мережу установи. Для зміни підпорядкування потрібно проставити дату завершення включення в мережу установи........Що від мене хочуть і що робити, підскажіть будь ласка.......................щиро дякую за відповідь
"Дату початку..." ставьте 31.12.2017, а в неправильной записи сделайте начальную и конечную дату одинаковыми

Юля2606
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 12 листопада 2017, 07:46
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юля2606 »

нічого не виходить, коли ввожу нову мережу і проставляю дату початку 31.12.2017 р., і закінчення 31.12.2098, то вибиває таку помилку -  На дату початку 31.12.2017 р. установа включена у мережу установи.[font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]
 Для зміни порядку потрібно проставити дату завершення включення у мережу установи.[/font]

[font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif] А коли у неправильному записі роблю дві однакові дати, то вибиває таке -  Не вірно вказана дата початку і дата закінченн мережі. Заборонено вводити дату початку=даті закінчення...................     Що робити? вже нападають нерви, бо вже над цим 2 години сиджу, що вже не пробувала.[/font]

Леся65038
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 05 березня 2018, 16:01
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Леся65038 »

Доброго дня, допоможіть, будь ласка. Тільки що відправила звітність з супроводжувальним листом, і в листі там неточна інформація, з казначейства мені повернули посилку (тобто лист, і звіт 7 ) , типу на мою ж вимогу, і перезвонили, сказали що я можу якось інформацію в листі виправити. Я не знаю, що робити, вже все переклацала. Як виправити цей супроводжувальний лист?((((((((

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Леся65038 писав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка. Тільки що відправила звітність з супроводжувальним листом, і в листі там неточна інформація, з казначейства мені повернули посилку (тобто лист, і звіт 7 ) , типу на мою ж вимогу, і перезвонили, сказали що я можу якось інформацію в листі виправити. Я не знаю, що робити, вже все переклацала. Як виправити цей супроводжувальний лист?((((((((
заходите в посилку і видаляєте з посилки а потім новий робите

Аватар користувача
С Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 15 грудня 2015, 12:02
Звідки: Украина, Сумы
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення С Ирина »

Може хто підскаже: набрали спочатку зайву мережу, як тепер видалити?

Yaninka1379
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 11 серпня 2014, 16:13
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Yaninka1379 »

С Ирина писав:Може хто підскаже: набрали спочатку зайву мережу, як тепер видалити?
Зайдіть у мережу і в непотрібній мережі поставте дату закриття наступним днем після дати створення. Наприклад Дата створення 01.01.2018 дата закриття 02.01.2018 Мережа не зникне, але Казначейство не буде її бачить. Мені таке рішення допомогло.

Аватар користувача
Ярина
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 20 серпня 2012, 15:41
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ярина »

Допоможіть будь ласка,           [font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]В довіднику підпорядкованості установи не заповнено: Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБ(Консолідована форма (Ліквідаційна) )[/font] як добавить? Дякую!

Тетяна777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 вересня 2018, 09:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Тетяна777 »

Доброго дня! Побачила кілька запитань стосовно подання консолідованої звітності:
"Якщо заповнюємо консолідовану звітність, то що треба заповнювати (я головний розпорядник) - консолідовану звітність (чи консолідовану загальну?)+ консолідована одержувач+ консолідована розпорядник?"
"Яка консолідована звітність з перелічених у програмі подається головним розпорядником до казначейства?"... 

Відповіді не знайшла((( Поділіться, будь ласка, досвідом!  Заздалегідь вдячна за відповідь!

kOtE
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 11 грудня 2014, 14:59
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення kOtE »

Доброго дня. Не можу сформувати 7 форму за листопад. В звітність входить, але коли натискаю створити, вибираю тип бюджету, а коли треба вибрати звіт випадаючого списку немає, зі вчорашнього дня мучусь нічого не виходить. Може в когось таке було, чи то технічні роботи ведуться, чи щось в налаштуванні поміняти треба???
Пробувала з різних ПК.
Допоможіть будь ласка.
Дякую за увагу)

jaryna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 12 вересня 2017, 13:19
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення jaryna »

Добрий вечір. Підскажіть будь ласка  як у річній  звітності здається  додаток 12 "Довідка про підтвердження залишків коштів загального та спеціального фондів  станом на 1 січня  та додаток 13  "Довідка про підтвердження залишків коштів на інших рахунках "  на 1 січня . Справа в тому, що на цих довідках є місце печатки  установи і штамп казначея .Треба завірити печаткою , відскановувати і тоді завантажувати ? чи як ?Річний звіт  здаю вперше. будк вдячна за допомогу .

МАША-Маша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 06 липня 2017, 22:57
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення МАША-Маша »

Добрий вечір! У когось була така ситуація, чи може є. Ми с/рада, здаємо річний звіт місцевого бюджету завжди. Сьогодні поздвонили з казни що необхідно здати і звіт річний по державному бюджету, оскільки ми отримали субвенцію в кінці грудня з держбюджета на будівництво спортмайданчика.  Сказали все і баланс і 2дс, 3 дс...
Як його робити? так само як і місцевий? ті самі дані? Нпишіть, будь ласка хто знає, бо я у відчаї ( 2 річні звіти???)

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

При створенні балансу видало якусь помилку і "створилося" щось: баланс без рядків і стовпчиків (зовсім порожній) редагувати не можна щоразу при відкритті він порожній.  Коли хочу видалити знову помилка: 
[font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]SOER_CHK.p_back_forms >> ORA-01688: unable to extend table CORE.SOER_FORMS_STATUS partition P20190101 by 128 in tablespace COREBIGD_2019
ORA-06512: at "CORE.SOER_CHK", line 966
----- PL/SQL Call Stack -----
object line object
handle number name
0000000B69CADF68 1099 package body CORE.SOER_CHK
0000000B47C32E20 480 package body CORE.SOER_FORMS
0000000B5F619628 3 anonymous block[/font]

Що робити?

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

Доброї ночі! Вирішила набрати фінансову звітність держбюджет, видає таку помилку "soer_forms.create_forms_reporting ORA-01688: unable to extend table CORE.SOER_FORMS_REPORTING partition P20190101 by 128 in tablespace COREBIGD_2019 ORA-06512: at "CORE.SOER_FORMS", line 1336 ----- PL/SQL Call Stack ----- object line object handle number name 0000000B47C32E20 1371 package body CORE.SOER_FORMS 0000000B47C32E20 558 package body CORE.SOER_FORMS 00000005B1F6F098 3 anonymous block". На тому тижні набирала фінзвітність місцевий бюджет - було все нормально. У чому може бути проблема?

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

Спробувала перезавантажити Bars Crypto і дало створювати, а то вже й руки опустилися

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

Підкажіть! Чи можна видалити форму, підписану керівником, але ще не відправлену у казну? Бо знайшла помилку

LoraAndr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 листопада 2017, 12:09
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення LoraAndr »

[font="Noto Sans", sans-serif]ДОПОМОЖІТЬ! ЯКА послідовність набирання консолідованої звітності, якщо ми головний розпорядник, є у нас одержувач, треба всі пункти консолідованої звітності набирати, спочатку: консолідовану по КПК головн. розпорядник+ одержувач консолідувати, потім розпорядник -це гол.розпорядник,потім одержувач, потім консолідовані загальні, чи треба дод.10, та дод15?[/font]

mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

ludmilkka21 писав:Підкажіть! Чи можна видалити форму, підписану керівником, але ще не відправлену у казну? Бо знайшла помилку
В мене така ж проблема.Чи вирішили ви її?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Вітаю. Як відредагувати в довіднику Мережа МБ власна бюджетна звітність функції дата відкриття рахунку?

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

mdbi53@ukr.net писав:
ludmilkka21 писав:Підкажіть! Чи можна видалити форму, підписану керівником, але ще не відправлену у казну? Бо знайшла помилку
В мене така ж проблема.Чи вирішили ви її?
Цю проблему може вирішити лише ваш казначей, який приймає звітність. Повідомте йому ID звіту для видалення.

Аватар користувача
goa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 17 лютого 2011, 15:29
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення goa »

mdbi53@ukr.net писав:
ludmilkka21 писав:Підкажіть! Чи можна видалити форму, підписану керівником, але ще не відправлену у казну? Бо знайшла помилку
В мене така ж проблема.Чи вирішили ви її?
Я робила так: створюю посилку для відправки,  приєдную файли, але не відправляю а потім видаляю з посилки і все. Правимо (звіт уже без підписів та на стадії внесення документів)

Леся1983
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 02 липня 2018, 19:12
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Леся1983 »

Помогите пожалуйста подскажите я есть розпорядник вищого рівня не проходить консалідацію звітів. Ліквідаційної форми. 
Фінансова звітність Баланс Ліквідаційна форма
Розпорядник вищого рівня: Департамент освіти і науки ООДА(33722647)
Код території: 15010000 - УК у м.Одесі/м.Одеса/

Леся1983
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 02 липня 2018, 19:12
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Леся1983 »

Добрый день подскажите мы сдали отчет за год Областной в формате Ликвидацийна звітність. А органи вищего розпорядника тобишь область не может его затянуть и консолидувати. Мы финансируемся городом но в область отчет баланс и все формы сдаем в формате Баланс Ліквідаційна форма. Почему у них не затягиваються отчеты.

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”