ПЕРЕДАЧА ВИТРАТ ПО КАПІТАЛЬНОМУ РЕМОНТУ ВІД ВИЩЕСТОЯЩОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ!!!!!

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

Доброго дня! Виникла потреба у вирішені питання, щодо передачі витрат  на капітальний ремонт об’єкту.
Витрати по капітальному ремонту проводилося за рахунок коштів міської ради (вищестоящої організації) ,УКС проводив витрати за своєю документацією, за рішенням виконавчого комітету ,після проведення капітального ремонту, передає витрати на капітальний ремонт обєкту -тоб то нам  (територіального центру). Ми балансоутримувачи. Міська рада орган що нас утворив. 
Я не можу зрозуміти як я маю понести ці витрати, якщо наша установа не отримувала ні фінансування не несла витрати. Добудови будівель не було модернізації не було, щоб збільшити вартість будівлі, а як би і було на основі якиих операцій я маю право збільшити вартість будівлі.   
Допоможіть будь ласка!!!!!!!

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

З цього питання ражду переглянути матеріал "Передача робіт з реконструкції школи" в Бюджетній бухгалтерії№, 2016, № 19

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

Да у меня открыта эта статья , но там увеличивают стоимость здания, а у нас получается кап.ремонт проведен с целью поддержания в рабочем виде здания то есть у меня всего лишь должна была быть отражена проводка Дт 324 Кт 712 Дт 364 Кт 324 но при этом не закрывается субсчет 364. И при этом всем это было в прошлом году то есть я вовремя все не сделала а исполком требует от меня документы об исполнении решения исполкома об оприходованиии затрат и как мне быть я уже получается не смогу сейчас эти затраты оприходовать в этом году результаты исполнения сметы тоже поменяются за прошлый год

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Да, в этом году уже не получиться показать как операции текущего года. Может как вариант - отнести на результаты исполнения сметы

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

Спасибо, но я сомневаюсь даже в правильности этих проводок, я не могу их отнести ни на кассовые ни на фактические, какой то запутанный круг.

Відповісти

Повернутись до “Прийняття рішень органами місцевого самоврядування”