Програма дій Кабміну

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Уряд виступає за скасування системи радянських пільг і трансформацію системи охорони здоров'я - Програма дій Кабміну

Нова соціальна політика Уряду України передбачає перехід до адресності, монетизації пільг та трансформацію системи охорони здоров’я. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, представляючи програму діяльності Кабінету Міністрів на засіданні Уряду у вівторок, 9 грудня.


При цьому, щоби побудувати нову соціальну політику, Уряд, за його словами, на першому етапі повинен оптимізувати соціальні виплати.
Він наголосив, що Уряд ставить перед собою завдання перейти до адресності й монетизації пільг. До Парламенту буде внесено відповідний законопроект.

У програмі діяльності Кабінет Міністрів передбачає об’єднання низки соціальних фондів, «щоби скоротити витрати на адміністрування соціальних фондів на 600 мільйонів гривень і покращити їх роботу».

Програма передбачає також ліквідацію неефективних пільг, для чого, за словами Глави Уряду, потрібно внести зміни до 25 законодавчих актів.

Арсеній Яценюк окремо зупинився на необхідності ухвалення нового трудового законодавства: «Країна може бути конкурентна тоді, коли ринок праці правильно відрегульований. Україна прийме новий Трудовий кодекс, який буде конкурентний, ефективний і дасть можливість як працівнику, так і роботодавцю отримати максимальні вигоди і залучити інвестора».

Прем’єр-міністр України підкреслив, що Уряд «іде на безпрецедентний крок» та внесе до Парламенту проект змін до закону про лікарські засоби щодо «фактичного визнання всіх лікарських засобів та медичних препаратів, які пройшли реєстрацію в ЄС, США, Канаді, Австралії та Японії»: «Ми відміняємо бюрократичну і корупційну реєстрацію лікарських засобів і медичних препаратів, які пройшли відповідну реєстрацію і ліцензування в цих країнах».

Окрім того, Уряд передбачає передання низки функцій щодо закупівлі лікарських засобів і медичних препаратів від Міністерства охорони здоров'я до системи Організації Об'єднаних Націй: «Низка вакцин і спеціальних медичних препаратів будуть закуповуватися по схемі через систему ООН, в тому числі ЮНІСЕФ, ВООЗ і інші міжнародні організації».

До Парламенту буде внесено два ключові законопроекти стосовно трансформації та модернізації мережі лікарень - про державно-приватні і про заклади медичної охорони здоров'я та медичне обслуговування.

Також Прем'єр-міністр задекларував, що в Україні буде введено повноцінне медичне страхування.

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Новини”