"обнулити" індексацію бюджет. за рахунок підвищення окладів

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

EVGENIY писав:Индексацию нужно убрать у всех! Я вижу это так! Всем поднять оклады как предполагает поставнова (увеличится в сумме выслуга и надбавка за напруженисть), посчитать сколько не хватает чтоб перекрыть индексацию и всю эту суму, чтоб перекрыть индексацию, установить премию (процент ежемесячной пермии)! Других вариантов я не вижу! По сути выходит что зарплаты за декабрь останется такой же только вместо индексации будет премия которая перекроет индексацию!
У нас фиксированная сумма индексации от 500 до 900 грн. Если их убрать, первая линия фронта - это бухгалтерия. Не хочется умирать молодым :)
А у некоторых есть до 2000 грн индексация - тут без вариантов - встретят в тёмном переулке :)
Разовая премия делу не поможет, нужно хотя бы, чтобы она выплачивалась несколько месяцев.

Аватар користувача
Bux6109
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 20 листопада 2013, 10:34
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Bux6109 »

EVGENIY писав:Индексацию нужно убрать у всех! Я вижу это так! Всем поднять оклады как предполагает поставнова (увеличится в сумме выслуга и надбавка за напруженисть), посчитать сколько не хватает чтоб перекрыть индексацию и всю эту суму, чтоб перекрыть индексацию, установить премию (процент ежемесячной пермии)! Других вариантов я не вижу! По сути выходит что зарплаты за декабрь останется такой же только вместо индексации будет премия которая перекроет индексацию!
А якщо премія, як стимульована заробітна плата не виплачується у зв язку з постановою про економію бюджетних коштів?....та ще підвищення не перекриває суму індексації, що робити в цьому випадку?

Аватар користувача
elefseri
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 15 грудня 2015, 11:14
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення elefseri »

EVGENIY писав:Индексацию нужно убрать у всех! Я вижу это так! Всем поднять оклады как предполагает поставнова (увеличится в сумме выслуга и надбавка за напруженисть), посчитать сколько не хватает чтоб перекрыть индексацию и всю эту суму, чтоб перекрыть индексацию, установить премию (процент ежемесячной пермии)! Других вариантов я не вижу! По сути выходит что зарплаты за декабрь останется такой же только вместо индексации будет премия которая перекроет индексацию!
А как же быть с разъясненими Минсоцполитики (письмо от 20.11.2015 р. N 308/10/136-15)
"Порівняння суми підвищення заробітної плати із сумою індексації для визначення фіксованої суми індексації мало здійснюватись в умовах місяця, у якому відбулося таке підвищення. Тобто береться посадовий оклад у вересні до підвищення і всі складові заробітної плати від цього окладу, у тому числі розмір надбавок, доплат та премії та посадовий оклад після підвищення і всі складові заробітної плати від цього окладу.

У разі, коли працівник у місяці підвищення посадового окладу увесь цей місяць перебував у відпустці чи на лікарняному і фактично не отримував премію, то сума підвищення його заробітної плати визначається без її урахування."
Я думаю, что при расчете повышения зарплаты в декабре нужно учитывать и размер декабрьской премии исходя из старых и новых окладов, а тогда превысить сумму фиксированной индексации будет практически невозможно, даже начислив 100% премии (если, конечно, вообще есть деньги на выплату премии)

ivankivtcso
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 вересня 2015, 10:29
Регіон: Киевская область

Повідомлення ivankivtcso »

Друзі, допоможіть......у нас індексація від 200 до 1000 гривень....преміїї щомісячної не має...ну нехай поставимо в грудні річну замість індексації....а як буде потім у січні, лютому..........Ааааааааа...про яке підвищення йде мова...нам фінансове управління кожного місяця премію не пропустить.....тобто потрібно буде не виплачувати....мене ж заклюють...та це й зрозуміло....зараз всі копійки рахують!!!!

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

А мы выплатили в декабре разовую премию к дню Місцевого самоврядування, так что получается  - она не учитывается в порівняльних розрахунках и оклад остается 1378? а фиксированную индексацию выплачивать?  Чем ее перекрыть? У нас надбавок 0%, только ранг и выслуга.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Хто вже знає правду про "стару" фіксовану суму індексації: тепер її можна зменшувати чи ні?

Kseniya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 травня 2011, 16:25
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Kseniya »

Постанова уряду №1013 від 9 грудня 2015 року набула чинності 15 грудня — надрукована у газеті «Урядовий кур’єр» №234 (5608) від 15 грудня 2015 року.

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

а в минулому місяці премія була наприклад 50%, а цього тільки 10%, як тоді враховувати премію?

Марина-Елена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 грудня 2015, 11:26
Регіон: Киевская область

Повідомлення Марина-Елена »

Якщо підвищується посадовий оклад, але цієї суми не достатньо щоб перекрити фіксовану суму індексації, чи можна встановити в грудні надбавку за складність, напруженість у роботі? Адже вона не відноситься до одноразових виплат і до індексації не має ніякого відношення.

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Как утомительны минуты ожидания! скорее бы получить объяснения от специалистов по поводу "обнуления" и спокойно и правильно начислять зарплату!!!

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

а як бути з новопринятими в яких не має ще індексації?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Надєєва писав:Как утомительны минуты ожидания! скорее бы получить объяснения от специалистов по поводу "обнуления" и спокойно и правильно начислять зарплату!!!
Что Вы делаете при вводе комментария? После комментария огромный шлейф какого-то кода. Не успеваю подчищать.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

male4a писав:а як бути з новопринятими в яких не має ще індексації?
Нічого не робити. Базовий місяць грудень 2015 року. З січня 2016 року починаєте враховувати індекси.

марина2020
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 27 травня 2013, 10:10
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення марина2020 »

Премія в листопаді за жовтень 10%, в грудні - 10% за листопад і 15% за грудень, при порівнянні зростання заробітної плати премію враховувати в місяці нарахування, т.т. в грудні рахувати 25%, чи розподіляти за місяцями за які нараховано її.

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

eMelya писав:
male4a писав:а як бути з новопринятими в яких не має ще індексації?
Нічого не робити. Базовий місяць грудень 2015 року. З січня 2016 року починаєте враховувати індекси.


Дуже дякую!

Тетяна П
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 05 листопада 2015, 12:26
Регіон: Волынская область

Повідомлення Тетяна П »

А якщо тільки оклад 1378 і протягом усього року жодних додаткових виплат, а індексіція 573 грн, то як обнулити ????????. Питань багато відповіді - нуль. поживем побачим. Але довго чекти немає як.

цветуля
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 25 квітня 2012, 20:01
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення цветуля »

как быть с 1 т.р. ? У них ведь оклад не увеличивается?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

на ось цю хвилину Постанова 1013 не вступила в дію і Порядок 1078 ще старий, якщо обновиться-то при підвищенні окладу будуть враховуватись всі складові доходу, а в грудневій зарплаті індексація повинна =0. як ми це зробимо-це тільки наша справа, бо додаткових коштів не виділяється, а якщо були кошти на індексацію-то виплатіть якісь надбавки, премії в розмірі трішки більшому від індексації-і всім визначте базовий-12.2015

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Добрий день, колеги, я попробувала розрахувати підвищення зарплати, щоб обнулити індексацію, я тепер в шоці: у мене працівники отримують індексацію від 300грн до 2100, і для того, щоб перекрити ці індексації, потрібно деяким працівникам заплатити премію більше 400%, і що це воно буде- де взяти фонд? А інакше, який резон збільшувати оклади нам- це збільшення не обнулює ніяким боком індексацію!!! А рік закінчується!!!

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

якщо виплачуєте індексацію-то за рахунок цих коштів  платите

Iaroslavka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 03 листопада 2015, 10:00
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Iaroslavka »

А если сотрудники не имеют премии им, что просто назначить премию равную сумме индексации (ОНА ЖЕ БУДЕТ РАЗОВАЯ!!!!!!!, в январе смета не позволит дать премию), и в январе я лишаю сотрудников и премии и индексации??????

ivankivtcso
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 вересня 2015, 10:29
Регіон: Киевская область

Повідомлення ivankivtcso »

Це якийсь жах.....одна справа індексація.....а інша премія.....я також спробувала розрахувати.....мені потрібно працівникам поставити від 100-300 відсотків премії для того щоб перекрити фіксовану.

Inna9403
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 18 грудня 2014, 14:39
Звідки: Лисичанск

Повідомлення Inna9403 »

Luda_66 писав:Добрий день, колеги, я попробувала розрахувати підвищення зарплати, щоб обнулити індексацію, я тепер в шоці: у мене працівники отримують індексацію від 300грн до 2100, і для того, щоб перекрити ці індексації, потрібно деяким працівникам заплатити премію більше 400%, і що це воно буде- де взяти фонд? А інакше, який резон збільшувати оклади нам- це збільшення не обнулює ніяким боком індексацію!!! А рік закінчується!!!
У меня подобная ситуация.Единственный выход - не брать в сравнительный расчет премию, а поставить ее не меньше суммы предполагаемой индексации.

ivankivtcso
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 вересня 2015, 10:29
Регіон: Киевская область

Повідомлення ivankivtcso »

А найгірше те, що як буде в січні, лютому.....

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

это не мы лишим индексации в январе -это правительство уже так решило 09.12.2015, а мы должны решить как это сделать в декабре. там в Постанове п.3 сказано направить все выплаты индексации на пересмотр размеров надбавок, доплат и премий

tory
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 23 травня 2015, 12:11
Регіон: Донецкая область

Повідомлення tory »

Як обнулити індексацію, якщо оклад 1378 і більше нічого не має. Навіть, якщо ми виплатимо премію, щоб її перекрити, підвищення окладу не було ж, індексація залишиться. І взагалі який оклад підвищувати - який є на даний момент чи брати з Постанови №268, але там вони такі, що хоч підвищення, хоч ні мінімалка залишиться?

Аватар користувача
elefseri
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 15 грудня 2015, 11:14
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення elefseri »

Inna9403 писав:
Luda_66 писав:Добрий день, колеги, я попробувала розрахувати підвищення зарплати, щоб обнулити індексацію, я тепер в шоці: у мене працівники отримують індексацію від 300грн до 2100, і для того, щоб перекрити ці індексації, потрібно деяким працівникам заплатити премію більше 400%, і що це воно буде- де взяти фонд? А інакше, який резон збільшувати оклади нам- це збільшення не обнулює ніяким боком індексацію!!! А рік закінчується!!!
У меня подобная ситуация.Единственный выход - не брать в сравнительный расчет премию, а поставить ее не меньше суммы предполагаемой индексации.
Да, у меня такая же ситуация. Однако, меня терзают смутные сомнения по-поводу не брать в сравнительный расчет премию, учитывая наличие разъяснений Минсоцполитики по сентябрьскому повышению з/пл (письмо от 20.11.2015 р. N 308/10/136-15). В этом письме они требуют учитывать премию при сравнении зарплата до и после повышения окладов.

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Luda_66Добрий день, колеги, я попробувала розрахувати підвищення зарплати, щоб обнулити індексацію, я тепер в шоці: у мене працівники отримують індексацію від 300грн до 2100, і для того, щоб перекрити ці індексації, потрібно деяким працівникам заплатити премію більше 400%, і що це воно буде- де взяти фонд? А інакше, який резон збільшувати оклади нам- це збільшення не обнулює ніяким боком індексацію!!! А рік закінчується!!!




А в січні знов 400% премії чи як? Ох законотворці рубають по живому!

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Нажимаю "відповісти", набираю текст - и "відіслати". Больше ничего не добавляю, а откуда этот шлейф берется - не знаю

Аватар користувача
elefseri
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 15 грудня 2015, 11:14
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення elefseri »

Еще вызывает интерес вопрос индексации у мобилизованных сотрудников. Сохраняют ли они право на индексацию, или у них как и у декретных мамочек индексация обнулится автоматом? А если сохраняется право на индексацию, то как превысить в декабре сумму индексации, премию им выплатить ведь не сможем?  (см. новую редакцию п. 10.2 Постановы КМУ №1078[font=Verdana","sans-serif])[/font]
Востаннє редагувалось 15 грудня 2015, 13:04 користувачем elefseri, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти

Повернутись до “Новини”