"обнулити" індексацію бюджет. за рахунок підвищення окладів

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Попросіть щоб внесли зміни в наказ, а так якщо в наказі немає конкретної дати, то з дати видання наказу.

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

Сьогодні 18 березня ми подали лист  голові рда на зняття надбавки кервникові нашоі установи,вказавши,,зняти  з 1 березня,,,. Але юрист адміністраціі пояснив,що в розпорядженні не вкажуть з 1 березня,так документ немає зворотньоі діі ,розпорядження видадуть 18 числом тобто сьгодні і  не вкажуть я якоі дати знімати надбавку,тобто з дати видачі розпорядження

GolBuh Chernigiv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 21 грудня 2015, 13:44
Регіон: Черниговская область

Повідомлення GolBuh Chernigiv »

pppppppppp* писав:Сьогодні 18 березня ми подали лист  голові рда на зняття надбавки кервникові нашоі установи,вказавши,,зняти  з 1 березня,,,. Але юрист адміністраціі пояснив,що в розпорядженні не вкажуть з 1 березня,так документ немає зворотньоі діі ,розпорядження видадуть 18 числом тобто сьгодні і  не вкажуть я якоі дати знімати надбавку,тобто з дати видачі розпорядження
Абсолбтно праві ваші юристи (згідно ЗУ Про місцеві державні адміністрації) Розпорядження набирає чинності з дати реєстрації, тому в тексті не прописується

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Якщо в постанові можна написати з 01.12.2015, то чому в розпорядженні цього не можна?

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

І от де тепер справедливість,якщо працівникам керівник наказом від 18.03.2016 зняв з 1 березня надбавку,а йому получається не дадуть розпорядження заднім числом зняти

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Сьогодні з фінансового управління "неофіційно" пояснили, що консультувалися в Міністерстві фінансів. В них дуже "цікава" позиція- не можна двічі піднімати з/п ( тобто якщо у бухгалтера чи іншого працівника при підвищенні посадових окладів у грудні 2015 року з/п більше мінімальної, наприклад, бухгалтер сільської ради - 1601 грн., то ніякого підвищення з/п до1723 грн. робити не потрібно). У Мінсоцполітики позиція протилежна- піднімати з/п потрібно. І що тепер робити?

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

Кузя писав:Сьогодні з фінансового управління "неофіційно" пояснили, що консультувалися в Міністерстві фінансів. В них дуже "цікава" позиція- не можна двічі піднімати з/п ( тобто якщо у бухгалтера чи іншого працівника при підвищенні посадових окладів у грудні 2015 року з/п більше мінімальної, наприклад, бухгалтер сільської ради - 1601 грн., то ніякого підвищення з/п до1723 грн. робити не потрібно). У Мінсоцполітики позиція протилежна- піднімати з/п потрібно. І що тепер робити?
згідно роз'яснень  мінсоцполітики піднімати в грудні потрібно заробітну плату, якщо на 30.11.2015 вона була у штатному розписі у мінімальному розмірі ,тобто 1378.Буде  1378х25%=1723.

tarasovaog
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 21 березня 2016, 15:21
Регіон: Житомирская область

Повідомлення tarasovaog »

Підскажіть, будь ласка, може хто знає: Я в березні звільнилась з роботи (держслужбовець). Сьогодні дізналась про те, що під цей шумок з індексаціями адміністрація неправильно нараховувала з/п, тобто моя з/п була 1378, а мала буте на 25% підвищена. Тепер з січня місяця всім роблять перерахунок. Якщо я звільнилась, то мені цей перерахунок не зроблять?? Чи я можу розраховувати на щось, адже січень, лютий і трохи березня я пропрацювала!!!

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Кузя написав:Сьогодні з фінансового управління "неофіційно" пояснили, що консультувалися в Міністерстві фінансів. В них дуже "цікава" позиція- не можна двічі піднімати з/п ( тобто якщо у бухгалтера чи іншого працівника при підвищенні посадових окладів у грудні 2015 року з/п більше мінімальної, наприклад, бухгалтер сільської ради - 1601 грн., то ніякого підвищення з/п до1723 грн. робити не потрібно). У Мінсоцполітики позиція протилежна- піднімати з/п потрібно. І що тепер робити?
[font='Noto Sans', sans-serif]

згідно роз'яснень  мінсоцполітики піднімати в грудні потрібно заробітну плату, якщо на 30.11.2015 вона була у штатному розписі у мінімальному розмірі ,тобто 1378.Буде  1378х25%=1723.[/font]

Я це розумію, але фінансове управління не приймає штатних розписів з такою з/п для бухгалтера, спираючись на роз'яснення Мінфіну.

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

tarasovaog писав:Підскажіть, будь ласка, може хто знає: Я в березні звільнилась з роботи (держслужбовець). Сьогодні дізналась про те, що під цей шумок з індексаціями адміністрація неправильно нараховувала з/п, тобто моя з/п була 1378, а мала буте на 25% підвищена. Тепер з січня місяця всім роблять перерахунок. Якщо я звільнилась, то мені цей перерахунок не зроблять?? Чи я можу розраховувати на щось, адже січень, лютий і трохи березня я пропрацювала!!!
Обратитесь с письменным заявлением о перерасчете зарплаты.

GolBuh Chernigiv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 21 грудня 2015, 13:44
Регіон: Черниговская область

Повідомлення GolBuh Chernigiv »

tarasovaog писав:Підскажіть, будь ласка, може хто знає: Я в березні звільнилась з роботи (держслужбовець). Сьогодні дізналась про те, що під цей шумок з індексаціями адміністрація неправильно нараховувала з/п, тобто моя з/п була 1378, а мала буте на 25% підвищена. Тепер з січня місяця всім роблять перерахунок. Якщо я звільнилась, то мені цей перерахунок не зроблять?? Чи я можу розраховувати на щось, адже січень, лютий і трохи березня я пропрацювала!!!
Мають донарахувати (мо донараховуємо). Зверніться в бухгалтерію для початку усно (зателефонуйте) Ну ми самі зв’язувались хочаб для того щоб з’ясувати чи не закрита картка, на яку людина отримувала з/пл. (хоча у нас звільнена 29.02 і її попереджено, що буде проведено донарахування і щоб до того моменту картковий рахунок вона не закривала)

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

tarasovaog писав:Підскажіть, будь ласка, може хто знає: Я в березні звільнилась з роботи (держслужбовець). Сьогодні дізналась про те, що під цей шумок з індексаціями адміністрація неправильно нараховувала з/п, тобто моя з/п була 1378, а мала буте на 25% підвищена. Тепер з січня місяця всім роблять перерахунок. Якщо я звільнилась, то мені цей перерахунок не зроблять?? Чи я можу розраховувати на щось, адже січень, лютий і трохи березня я пропрацювала!!!
бухгалтерія обов'язково має донарахувати заробітну плату. Згідно постанови 77 від 11.02.2016 року.

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

така ситуація. в січні був оклад 1378, та була нарахована премія в розмірі 50 % від посадового окладу. Тепер в звязку з підвищенням окладів, донараховуємо зп ,премію я думаю потрібно перераховувати з нового окладу 1723 ? тому що наш вищий орган дав пояснення що не потрібно. Я не можу зрозуміти, чому? тому що штатні ж будуть затвердженні на 2016 року з новим окладом.

4er_oksi
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 03 січня 2014, 16:45
Регіон: Сумская Область
Звідки: Кролевец

Повідомлення 4er_oksi »

pppppppppp* писав:така ситуація. в січні був оклад 1378, та була нарахована премія в розмірі  50 % від посадового окладу. Тепер в звязку з підвищенням окладів, донараховуємо зп ,премію я думаю потрібно перераховувати з нового окладу 1723 ? тому що наш вищий орган  дав пояснення що не потрібно. Я  не можу зрозуміти, чому? тому що штатні ж будуть затвердженні  на 2016 року з новим окладом.
А нам пояснюють, що необхідно підвищити оклади, а потім переглянути % премії від нового окладу. Але загальна сума нарахованої заробітної плати по перерахунку повинна дорівнювати фактично нарахованій заробітній платі. І премія по перерахунку тоді буде 19,9652%. І люди знову страждають (бо все в межах вже нарахованого ФОП), і не зрозуміло, як це все правильно оформити. Якийсь абсурд. Можливо, хтось може поділитися наказом на перерахунок?

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

4er_oksi писав: А нам пояснюють, що необхідно підвищити оклади, а потім переглянути % премії від нового окладу. Але загальна сума нарахованої заробітної плати по перерахунку повинна дорівнювати фактично нарахованій заробітній платі. І премія по перерахунку тоді буде 19,9652%. І люди знову страждають (бо все в межах вже нарахованого ФОП), і не зрозуміло, як це все правильно оформити. Якийсь абсурд. Можливо, хтось може поділитися наказом на перерахунок?
правильно, структуру заробітної плати треба переробити за грудень 2015 ,зменшуючи премії,але в межах того самого фонду щоб все осталось.Тому що в тому році були інші утримання,і нарахування .

Аватар користувача
Ludmila__LL
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 15 липня 2012, 23:36
Регіон: Луганская область
Звідки: Луганск

Повідомлення Ludmila__LL »

Як що у нас в нового працівника який в грудні відпрацював лише 5 днів голий оклад та ранг, а йому необхідно донарахувати оклад з 1378 до 1723 грн. за рахунок чого я його перекрию. Тільки в березні донараховувати та обкладати податками які є на теперішній час.

4er_oksi
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 03 січня 2014, 16:45
Регіон: Сумская Область
Звідки: Кролевец

Повідомлення 4er_oksi »

pppppppppp* писав:
4er_oksi писав: А нам пояснюють, що необхідно підвищити оклади, а потім переглянути % премії від нового окладу. Але загальна сума нарахованої заробітної плати по перерахунку повинна дорівнювати фактично нарахованій заробітній платі. І премія по перерахунку тоді буде 19,9652%. І люди знову страждають (бо все в межах вже нарахованого ФОП), і не зрозуміло, як це все правильно оформити. Якийсь абсурд. Можливо, хтось може поділитися наказом на перерахунок?
правильно, структуру заробітної плати треба переробити за грудень 2015 ,зменшуючи премії,але в межах того самого фонду щоб все осталось.Тому що в тому році були інші утримання,і нарахування .
Так нам говорять, що структуру заробітної плати за січень і лютий 2016 необхідно теж так переглянути, щоб в кожному місяці все було в межах виплаченого фонду. Але по відпускникам так не виходить. Необхідно додатково доплачувати відкориговані суми відпускних.

Marina_B
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 27 липня 2015, 14:05
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Marina_B »

4er_oksi писав:
pppppppppp* писав:
4er_oksi писав: А нам пояснюють, що необхідно підвищити оклади, а потім переглянути % премії від нового окладу. Але загальна сума нарахованої заробітної плати по перерахунку повинна дорівнювати фактично нарахованій заробітній платі. І премія по перерахунку тоді буде 19,9652%. І люди знову страждають (бо все в межах вже нарахованого ФОП), і не зрозуміло, як це все правильно оформити. Якийсь абсурд. Можливо, хтось може поділитися наказом на перерахунок?
правильно, структуру заробітної плати треба переробити за грудень 2015 ,зменшуючи премії,але в межах того самого фонду щоб все осталось.Тому що в тому році були інші утримання,і нарахування .
Так нам говорять, що структуру заробітної плати за січень і лютий 2016 необхідно теж так переглянути, щоб в кожному місяці все було в межах виплаченого фонду. Але по відпускникам так не виходить. Необхідно додатково доплачувати відкориговані суми відпускних.
 У нас точно така ситуація, за всі місяці ми робимо перерахунок на 0, крім відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення, їх необхідно відкоригувати та доплатити. Це все зв'язано з відсутністю фонду. У кого є вакансії і є економія фонду, ті перераховують заробітну плату і доплачують. А такі як ми, товчемо воду в ступі.

zjuzjuka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 квітня 2013, 15:30
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення zjuzjuka »

А у кого были уволенные в январе, феврале, как вы облагаете доначисленые им суммы зп за январь февраль?, например в марте уволеному работнику доначислено: 300 грн. за январь; 200 грн. за февраль. то для ЕСВ эти суммы надо доотносить к соответствующим месяцам, и облагать 22%(ЕСВ=110грн.) эти 500 грн., или в марте брать ЕСВ до мин.з/п 1378 и ЕСВ=303,16грн.

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

ми нічого за січень лютий не знімаємо і не вносимо зміни до наказу про надбавки за високі досягнення, будемо донараховувати. А от в березні всі надбавки знімаємо, щоб донарахувати ці кошти за січень - лютий 2016..А в грудні просто вносимо зміни до наказу про преміювання, за рахунок якої обнулили індексацію. І  розмір премії грудневої зменшиться на суму підвищення. От і все. Хіба що може знову наше керівництво щось  придумають і  скажуть не так.

Плешко Юлия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 14 грудня 2015, 13:58
Регіон: Одесская область

Повідомлення Плешко Юлия »

У когось є Центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, які посадові оклади застосовуються для таких працівників 1378,00 чи 1723,00 . Оплата праці нараховується згідно наказу № 104 від 05.04.2006р., також на виконання постанови №1013 від 09.12.2015 р. є наказ №1264 від 30.12.2015 р., про підвищення на 25 % посадових окладів, але знову таки не зрозуміло від схемного окладу чи від мінімальної заробітної плати??

Vesna777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 13 березня 2015, 12:57
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Vesna777 »

У нас також ЦСССДМ, ми вже переробили штатні і на 1 грудня і на 1 січня на 1723,00 спеціалістам, 1813,00 керівнику, 1378,00 прибиральниці, ЄТС по сітці.

Плешко Юлия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 14 грудня 2015, 13:58
Регіон: Одесская область

Повідомлення Плешко Юлия »

Vesna777 писав:У нас також  ЦСССДМ, ми вже переробили штатні і на 1 грудня і на 1 січня на 1723,00 спеціалістам, 1813,00 керівнику, 1378,00 прибиральниці, ЄТС по сітці.
А є роз'яснення з приводу підвищення від мінімальної заробітної плати, а не від схемного окладу. До постанови 1013 є зміни - постанова №77 від 11.02.2016 р., а до наказу №1264 від 30.12.2015 р. не має нічого....

Vesna777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 13 березня 2015, 12:57
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Vesna777 »

Цей наказ іде на виконання постанови 1013 і потім до 1013 внесли зміни - це Постанова 77. Так? Всі роз'яснення з приводу мін з/п є на головній сторінці цього сайту в статтях за 09.03.16 та 10.03.16

vikosok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 02 червня 2011, 21:08
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення vikosok »

Допоможіть порадою: у 2015 р. рішенням сесії в штат сільської ради ввели додаткову одиницю бухгалтера з окладом в розмірі мін.заробітної плати+премія. На виконання постанов 1013 та 77 який розмір становитиме новий оклад -1378 чи 1723?

ОленаМ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 березня 2015, 16:41
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення ОленаМ »

Підкажіть будь ласка, чи застосовується Постанова № 1013 до працівників Комунального підприємства - районного телебачення. Умови оплати праці регламентуються ЗУ "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" та Постановою кабміну  № 377 від 15 березня 1999 року, відповідно до якої визначений перелік посад державних і комунальних ЗМІ, які прирівнюються по оплаті праці до посад керівних працівників, спеціалістів апарату відповідного органу державної влади та органу місцевого самоврядування, які є засновниками відповідного ЗМІ.
Востаннє редагувалось 05 квітня 2016, 10:56 користувачем ОленаМ, всього редагувалось 3 разів.

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

vikosok писав:Допоможіть порадою: у 2015 р. рішенням сесії в штат сільської ради ввели додаткову одиницю бухгалтера з окладом в розмірі мін.заробітної плати+премія.  На виконання постанов 1013 та 77  який розмір становитиме новий оклад -1378 чи 1723?
Оклад бухгалтера буде 1723 грн

vikosok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 02 червня 2011, 21:08
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення vikosok »

Навіть, якщо ця посада не зазначена в додатках до постанови 268, що підпадає під підвищення?

Аватар користувача
Беленко Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 05 квітня 2016, 15:27
Звідки: Украина

Повідомлення Беленко Ирина »

К сожалению с декабря месяца уже и от фиксированной индексации отнимается повышение.

vikosok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 02 червня 2011, 21:08
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення vikosok »

Надєєва писав:
vikosok писав:Допоможіть порадою: у 2015 р. рішенням сесії в штат сільської ради ввели додаткову одиницю бухгалтера з окладом в розмірі мін.заробітної плати+премія.  На виконання постанов 1013 та 77  який розмір становитиме новий оклад -1378 чи 1723?
Оклад бухгалтера буде 1723 грн
Підкажіть, чим керуватися при встановленні такого окладу?

Відповісти

Повернутись до “Новини”