ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ Надбавка за вислугу років працівникам бухгалтерських служб

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Риша
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 05 грудня 2015, 20:19
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Риша »

ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ 

Надбавка за вислугу років працівникам бухгалтерських служб.

Підтримайте!!!!Проголосуйте!!!

https://petition.president.gov.ua/petition/21009

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

Давайте посчитаем. Осталось собрать голосов 2500-1440=23650, берем по минимуму – 22 области, 23650/22=1071 голосов с каждой области, осталось 50 дней, за 1 день с каждой области надо собрать 1071/50=22 голоса, приблизительно в каждой области 20 районов, за 1 день в каждом районе шо не найдется 1 человека, что проголосует??? Или с каждого района по 50 человек не найдется?? И это я не учла ещё тех областей (2 шт.), которым не до этой надбавки как раз сейчас… ТАК ВОТ К ЧЕМУ Я ВЕДУ: если петиция не наберет 25000 голосов, за которую, чтоб проголосовать, не надо даже отрывать свою *опу от стула, бежать куда-то и стоять в очереди в придачу! то позор всем, в первую очередь, бухгалтерам! если вы САМИ СЕБЕ не то что не можете, а не хотите поднять престиж профессии, то имеем то, что заслужили!

Риша
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 05 грудня 2015, 20:19
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Риша »

Полностью согласна!!!!

Милые труженики таких профессий как бухгалтер, экономист, давайте соберемся и наберем 25000 голосов, это  не так много, попросим друзей, родственников, знакомых.... Это надежда на улучшение нашего состояния!!!!

:30: :30: :30: :30: :30: :30:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ну хотя бы рекорд предыдущей петиции сегодня побили :) Сейчас 1454, прошлая набрала 1440  :28:

Аватар користувача
lenokkovalenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 24 липня 2013, 09:44
Регіон: Полтавская область

Повідомлення lenokkovalenko »

підтримувала, розмістила в соц.сєтях, розказала знайомим....чекаємо небайдужих....

Marina_B
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 27 липня 2015, 14:05
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Marina_B »

На сайті з петиціями діється щось цікаве учора 23.03.16 за петицію було віддано більше 1400 голосів, сьогодні 24.03.16 у 8.35 117 голосів. Я голосувала 18.03.16 то мене у списку немає. Що це МАГІЯ??????????????

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Marina_B писав:На сайті з петиціями діється щось цікаве учора 23.03.16 за петицію було віддано більше 1400 голосів, сьогодні 24.03.16 у 8.35 117 голосів. Я голосувала 18.03.16 то мене у списку немає. Що це МАГІЯ??????????????
Вы не ту петицию смотрите их там три штуки! Смотрите на ссылку в первом сообщении!

Slana5555
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2016, 09:14
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Slana5555 »

EVGENIY писав:
Marina_B писав:На сайті з петиціями діється щось цікаве учора 23.03.16 за петицію було віддано більше 1400 голосів, сьогодні 24.03.16 у 8.35 117 голосів. Я голосувала 18.03.16 то мене у списку немає. Що це МАГІЯ??????????????
Вы не ту петицию смотрите их там три штуки! Смотрите на ссылку в первом сообщении!
Это именно та петиция,и я уверенна, что это "магия", ведь после обновления страницы кол- во голосов увеличилось, а вот в перечне особ пропали голоса за 18-22 марта... просьба проверьте свои голоса в списке, возможно нужно проголосовать еще раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Slana5555 писав:
EVGENIY писав:
Marina_B писав:На сайті з петиціями діється щось цікаве учора 23.03.16 за петицію було віддано більше 1400 голосів, сьогодні 24.03.16 у 8.35 117 голосів. Я голосувала 18.03.16 то мене у списку немає. Що це МАГІЯ??????????????
Вы не ту петицию смотрите их там три штуки! Смотрите на ссылку в первом сообщении!
Это именно та петиция,и я уверенна, что это "магия", ведь после обновления страницы кол- во голосов увеличилось, а вот в перечне особ пропали голоса за 18-22 марта... просьба проверьте свои голоса в списке, возможно нужно проголосовать еще раз.
Это не магия это особенность вашего браузера, он закешировал страницу и когда вы зашли увидели старую страницу! На счёт голосов я свой нашёл в 23 числе хотя голосовал 17-го, у них просто даты посбивались!

Slana5555
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2016, 09:14
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Slana5555 »

EVGENIY писав:
Slana5555 писав:
EVGENIY писав:
Marina_B писав:На сайті з петиціями діється щось цікаве учора 23.03.16 за петицію було віддано більше 1400 голосів, сьогодні 24.03.16 у 8.35 117 голосів. Я голосувала 18.03.16 то мене у списку немає. Що це МАГІЯ??????????????
Вы не ту петицию смотрите их там три штуки! Смотрите на ссылку в первом сообщении!
Это именно та петиция,и я уверенна, что это "магия", ведь после обновления страницы кол- во голосов увеличилось, а вот в перечне особ пропали голоса за 18-22 марта... просьба проверьте свои голоса в списке, возможно нужно проголосовать еще раз.
Это не магия это особенность вашего браузера, он закешировал страницу и когда вы зашли увидели старую страницу! На счёт голосов я свой нашёл в 23 числе хотя голосовал 17-го, у них просто даты посбивались!
я и моя сотрудница голосовали 22.03.16, фамилии свои в списке видели...а сегодня их нет!!!, но мне любезно разрешили проголосовать еще раз.

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

я голосовала 14.03.2016г., вчера моя подпись была за 23.03; сегодня исчезла, проголосовала еще раз, голос добавлен :35:

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

Гатченко Лена писав:я голосовала 14.03.2016г., вчера моя подпись была за 23.03; сегодня исчезла, проголосовала еще раз, голос добавлен :35:
ПРОВЕРЯЙТЕ И ГОЛОСУЙТЕ ОПЯТЬ

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

Гатченко Лена писав:
Гатченко Лена писав:я голосовала 14.03.2016г., вчера моя подпись была за 23.03; сегодня исчезла, проголосовала еще раз, голос добавлен :35:
ПРОВЕРЯЙТЕ И ГОЛОСУЙТЕ ОПЯТЬ
теж голосувала вчора, потім вчора ж натискала проголосувати ще раз, писало, що підпис вже доданий, зайшла сьогодні-немає у списку, підписала ще раз-знову дало підписати.... кожен день точно ніхто не буде перепровіряти, особливо знайомі і не байдужі, кого просили проголосувати....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Гатченко Лена писав:я голосовала 14.03.2016г., вчера моя подпись была за 23.03; сегодня исчезла, проголосовала еще раз, голос добавлен :35:
Во блин, точно! Я только что тоже проголосовал! Видать совсем сайт сырой у них!  :41:

Аватар користувача
lenokkovalenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 24 липня 2013, 09:44
Регіон: Полтавская область

Повідомлення lenokkovalenko »

дивно, проголосувала знов...де діваються голоси?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lenokkovalenko писав:дивно, проголосувала знов...де діваються голоси?
Я им написал, посмотрим что ответят!

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

EVGENIY писав:Во блин, точно! Я только что тоже проголосовал! Видать совсем сайт сырой у них!  :41:
 та ниче он не сырой! то, я подозреваю, что специально... те петиции, что так просто для смеха- понабирали с запасом!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

"23 березня почалася масована атака на сайт із петиціями. Була здійснена спроба створення одночасно 9 тис. петицій. Ми вважаємо, що метою нападу було накрутити всі петиції і дискредитувати інструмент електронної демократії", - сказав Шимків.
За його словами, під час атаки хакери за 11 хвилин накрутили 738 тис. голосів. Заступник глави Адміністрації також відзначив, що атака відбувалася з 118 тис. IP-адрес. "Територіально - це весь світ. Тобто, якщо блокувати IP-адреси, як радять експерти, то нам довелося б заблокувати всю Україну", - сказав він.
При цьому Шимків відзначив, що через роботи із захисту сайту можуть спостерігатися труднощі для громадян у голосуванні під петиціями.
"Ми встановили більш жорсткі правила обробки голосів. Як наслідок - почали виникати проблеми з голосуваннями, - сказав Шимків. - Ми перепрошуємо громадян за незручності, що виникли".
Детальніше читайте на УНІАН:http://economics.unian.ua/other/1299321-hakeri-atakuvali-sayt-elektronnih-petitsiy-do-prezidenta-za-11-hvilin-nakrutili-bilshe-700-tisyach-golosiv.html

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

EVGENIY писав:"23 березня почалася масована атака на сайт із петиціями. Була здійснена спроба створення одночасно 9 тис. петицій. Ми вважаємо, що метою нападу було накрутити всі петиції і дискредитувати інструмент електронної демократії", - сказав Шимків.
За його словами, під час атаки хакери за 11 хвилин накрутили 738 тис. голосів. Заступник глави Адміністрації також відзначив, що атака відбувалася з 118 тис. IP-адрес. "Територіально - це весь світ. Тобто, якщо блокувати IP-адреси, як радять експерти, то нам довелося б заблокувати всю Україну", - сказав він.
При цьому Шимків відзначив, що через роботи із захисту сайту можуть спостерігатися труднощі для громадян у голосуванні під петиціями.
"Ми встановили більш жорсткі правила обробки голосів. Як наслідок - почали виникати проблеми з голосуваннями, - сказав Шимків. - Ми перепрошуємо громадян за незручності, що виникли".
Детальніше читайте на УНІАН:http://economics.unian.ua/other/1299321-hakeri-atakuvali-sayt-elektronnih-petitsiy-do-prezidenta-za-11-hvilin-nakrutili-bilshe-700-tisyach-golosiv.html
оно-то так, но за ихние труднощи время голосования не замораживается, а тикает...

Минутка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 18 квітня 2015, 17:44
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Минутка »

Я не можу проголосувати при вході пише не вірний пароль. А так хотілось додати свій голос, спробую пізніше .

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

не знаю. свою перевірила-є як підтримувала 16.03. ЗАЛИШИЛОСЬ 46 днів!!!!! а ГОЛОСІВ ТІЛЬКИ 1971!!!
П І Д Т Р И М У Й Т Е!!!!

Лен4ик30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 лютого 2014, 13:24
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Александрия

Повідомлення Лен4ик30 »

А мене не пускає, видає що вхід не виконано. Вже все перепровірила :(

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

а де поділася стаття про цю надбавку?

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Не можу зайти як користувач, видає ""Шановний користувачу системи! Користувач із таким ІПН вже зарестрований у нашій системі."" Хотіла перевірити, чи не пропав мій голос, і вже четвертий день не дозволяє виконати вхід

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina.skripka писав:а де поділася стаття про цю надбавку?
Яка стаття? Ця?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Надєєва писав:Не можу зайти як користувач, видає ""Шановний користувачу системи! Користувач із таким ІПН вже зарестрований у нашій системі."" Хотіла перевірити, чи не пропав мій голос, і вже четвертий день не  дозволяє виконати вхід
Ну так не реєструватись треба, а авторизуватись! Я тільки що пробував все нормально авторизувався!

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Я авторизуюсь, зразу запрашує ел. пошту, потім  :  "Шановні користувачі, у зв'язку з неодноразовими спробами технічного втручання в роботу сайту електронних петицій ми ввели сервіси додаткової верифікації (перевірки прізвища, ім’я та по батькові) користувачів:  "    за допомогою  податкового номера, а потім видає  "Шановний користувачу системи! Користувач із таким ІПН вже зарестрований у нашій системі." а ввійти не дозволяє

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

Надєєва писав:Я авторизуюсь, зразу запрашує ел. пошту, потім  :  "Шановні користувачі, у зв'язку з неодноразовими спробами технічного втручання в роботу сайту електронних петицій ми ввели сервіси додаткової верифікації (перевірки прізвища, ім’я та по батькові) користувачів:  "    за допомогою  податкового номера, а потім видає  "Шановний користувачу системи! Користувач із таким ІПН вже зарестрований у нашій системі."
Вверху справа рядом с кнопкой Регистрация - ВХІД, потом отображается логин,пароль и т.д., я так захожу.

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Я також пробувала або через вхід або через авторизацію, але видає, як описала вище

didok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 09:25
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення didok »

Чергова марна спроба та і нічого ці петиції не дадуть. Поки  мовчимо і працюємо ніхто на нас не буде звертати увагу. На відміну від вчителів, шахтарів, медиків бухгалтери не влаштовують мітингів і протестів з вимогою платити гідну зарплату, а просто,  по тихому звільняються. Уже зараз процес звільнення доволі чисельний, в районному управлінні соцзахису півроку не можуть знайти головбуха, у ЦРЛ за останні 2 роки уже 3 гол.бухгалтер. Прогнозую, коли на повну запрацюють такі мега антикорупційні портали E-data, Prozzoro та інші -звільнення будуть масовими. Сумніваюсь, що хтось захоче за мізерний оклад день і ніч сидіти на роботі, одночасно працювати бухгалтером, економістом, оператором комп.набору, фахівцем із закупівель і при цьому нести відповідальність у десятки разів більшу за розмір заробітку.

Відповісти

Повернутись до “Новини”