НОВИЙ КФК 090501 "Організація та проведення громадських робіт"

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
ТАНЯ8456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Межевая
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТАНЯ8456 »

Відповідно до наказу Мінфіну №874 від 09.10.2015р. було вирішене питання з обліку коштів виділених та витрачених на організацію та проведення громадських робіт. Але однак конкретно ніхто не може його зрозуміти і під цей КФК ліплять всі роботи за трудовими договорами які проводяться за рахунок коштів місцевого бюджету і коштів інших джерел. Так випливає необхіднісить в додаткових розясненях- стосовно данного КФК. За моїм розумінням цей КФК створений для організації та проведення громадських робіт які проводяться разом з Центром зайнятості не залежно від відсотка участі фонда, але робітники повинні бути направлені від фонду.Та інші вважають, що до цього КФК відносяться усі підрят трудові договора, які виконуть перний вид робіт по благоустрою територій,тобто робітники з благоустрою. Ці працівники(робітники з благоустрою),  можуть працювати на даній роботі і за сумісництвом і за суміщенням, або взагалі людина, яка ніде не працює і не стоїть на обліку в Центрі зайнятості. Тому терміново потрібні додаткові конкретні розяснення щодо КФК 090501, де буде видно чітке його застосування до яких трудових договорів.

Олена Олена
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 13 жовтня 2015, 22:48
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Олена Олена »

почитайте у цій гілці http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 704#p53704

ТАНЯ8456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Межевая
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТАНЯ8456 »

Дякую за допомогу "Олена Олена", але мене більше цікавить те, що ми наймаємо працівників по благоустрою зі сторони без участі центру зайнятості. Я вважаю що ці роботи повинні оплачуватися з КФК 100203. А лист мінфіна читало чотири спеціаліста і кожен розуміє його по разному. Тому я хотіла чіткої відповіді.

ТАНЯ8456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Межевая
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТАНЯ8456 »

Допоможіть в обговорені цієї теми. В мене таке враження що ніхто з цим не стикається. Що всі тупо тепер платять заробітну плату робітникам по благоустрою з цього КФК. Що всім байдуже як робити. як сказали так і роблять, а чи правильно чи ні це вже інше питання. Не мовчить будьласка. Давайте спілкуватися.

tatiana6638
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 січня 2013, 14:40
Регіон: Луганская Область
Звідки: Старобельск

Повідомлення tatiana6638 »

А як бути, якщо договір на фінансування громадських робіт з ЦЗ заключений на умовах: 50 %- кошти місцевого бюджетк загальний фонд, 50%- кошти ЦЗ спеціальний фонд. Оплата частини коштів місцевого бюджету здійснена з КФК 100203, чи потрібно повертати кошти до місцевого бюджету і здійснювати оплату по КФК 090501? Чи можна кошти місцевого бюджету оплатити по КФК 100203, а кошти ЦЗ по КФК 090501?

Відповісти

Повернутись до “Новини”