Заробітна плата центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді

Julun
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 22 лютого 2017, 10:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Julun »

Доброго дня!!! Центри соціальних служб хто як рахує відпускні? За 12 місяців чи період після зміни структури? Допоможіть!!! Ато стільки різних варіантів....

Vesnyhka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 12 січня 2015, 11:38
Подякували: 1 раз

Повідомлення Vesnyhka »

Нам сказала область, що 12 місяців + коригування.

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

Vesnyhka писав:Нам сказала область, що 12 місяців + коригування.
а як ви робите коригування?

Julun
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 22 лютого 2017, 10:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Julun »

Vesnyhka писав:Нам сказала область, що 12 місяців + коригування.
А яка у вас область, якщо не секрет. То це ж велике коригування виходить.

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

В мене в голові не вкладається, як можна нараховувати відпускні по ЄТС та коригувати при цьому зарплату нараховану, як посадовій особі ОМС. В нас не підвищились оклади, у нас змінили нормативні документи згідно яких обчислюється оплата праці ЦСССДМ.  Я думаю, що краще просто нарахувати відпускні виходячи з 12 місяців без коригувань, а потім в разі офіційних роз'яснень донарахувати.

Віка.2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 17 січня 2017, 14:34
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Віка.2017 »

Доброго дня. Також цікавить питання по ЦСССДМ. Взагалі по оплаті праці - тільки оклад + доплата до мінімалки (за складність. напруженість... це так, на розгляд керівництва), може додаткові виплати, доплати , але встановлені і гарантовані законодавством. Доплата 15% ФСР - це зрозуміло. Дякую.

LENAAA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2017, 09:34
Регіон: Донецкая область

Повідомлення LENAAA »

Берется тільки той период після зміни структури оплати праці, я таке питання задавала на вебінарі і мені відповіли, що той період коли ми були держ.службовцями не береться. У нас структура змінилася с 01.01.2017р. и при нарахуванні відпусток я буду брати розрахунковий період с 01.01.2017р. я вважаю теж, що той період не береться, а ось при розрахунку ліракняних береться весь сраховий стаж и за той період коли були держ.службовцями

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

LENAAA писав:Берется тільки той период після зміни структури оплати праці, я таке питання задавала на вебінарі і мені відповіли, що той період коли ми були держ.службовцями не береться. У нас структура змінилася с 01.01.2017р. и при нарахуванні відпусток я буду брати розрахунковий період с 01.01.2017р. я вважаю теж, що той період не береться, а ось при розрахунку ліракняних береться весь сраховий стаж и за той період коли були держ.службовцями
А я дзвонила в Мінсоцполітики і мені сказали, що однозначно 12 місяців береться, а от за коригування вони, ще не розглядали.

Ariel
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 14 липня 2011, 12:51
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Ariel »

12 місяців без коригувань. Відповіла експерт бюджетної бухгалтерії.

Віка.2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 17 січня 2017, 14:34
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Віка.2017 »

Було б непогано, щоб Мінсоцполітики написали офіційне розяснення, хоча їхні листи всерівно носять рекомендаційний характер. Можливо редакція може звернутися до них з такою просьбою.
Востаннє редагувалось 31 травня 2017, 09:44 користувачем Віка.2017, всього редагувалось 1 раз.

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

Віка.2017 писав:Було б непогано, щоб Мінсоцполітики написали офіційне розяснення, хоча їхні листи всерівно носять рекомендаційний характер. Можлива редакція може звернутися до них з такою просьбою.
В Мінсоцполітики сказали, що по коригуванню зателефонувати пізніше, бо їх керівниця на той час була у відпустці, а без неї вони не змогли дати відповідь. Тільки того, що порадили рахувати поки без коригувань. Коли ж спитала, чи будуть офіційні роз'яснення, то сказали що вони даються на офіційні запити, а всі хочуть дізнатися відповідь в телефонному режимі. Тож я хочу надіслати тепер їм запит. Думаю було б не погано, як би ще хтось звернувся з  офіційним проханням надати роз'яснення)

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Віка.2017 писав:Було б непогано, щоб Мінсоцполітики написали офіційне розяснення, хоча їхні листи всерівно носять рекомендаційний характер. Можлива редакція може звернутися до них з такою просьбою.
Редакція газети "Оплата праці" ще на початку березня 2017 року звернулася на адресу Мінсоцполітики з відповідним письмовим запитом щодо проведення коригування відпускних працівникам Центрів СССДМ, які втратили статус держслужбовців і перейшли на оплату за ЄТС. Чекаємо на відповідь. У разі її отримання обов’язково проінформуємо.

OksanaR.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 травня 2017, 14:48
Регіон: Львовская область

Повідомлення OksanaR. »

Допоможіть розібратись з індексацією у ЦСССДМ:з листопада 2016 року ми перейшли на нові умови оплати праці по ЄТС, у всіх працівників, крім директора були змінені назви посад( напр. з гол.спеціаліста-бухгалтера на бухгалтера). Який місяць буде базовим: січень 2017р., чи травень 2016р. На мою думку для директора - травень 2016р, а для усіх інших-січень 2017р?

Ariel
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 14 липня 2011, 12:51
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Ariel »

Оксана, і для директора - січень 2017, місяць підвищення окладу

Svetlana70
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 червня 2017, 10:24
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Svetlana70 »

Шановні колеги! Маю надію, що хтось володіє інформацією про останні новини стосовно доплати за вислугу років в центрах СССДМ. Адже директори, начальники відділів та бухгалтери на даний час, які працювали на посадах державних службовців, на даний час не мають законодавчого пігрунтя для отримання виплати за вислугу років.

Татьяна_1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 14 серпня 2014, 09:19
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Татьяна_1977 »

Ніби щось планують чи то прийняти чи то вже озвучити в липні, але чи буде там місце для бухгалтера? А що Вам відомо

Svetlana70
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 червня 2017, 10:24
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Svetlana70 »

Знову ж таки на рівні "озвучування" - розглядається питання щодо "вислуги років за час роботи в центрі СССДМ". Тоді з даного питання всі працівники, які працювали в центрах на посадах державних службовців автоматично отримають вислугу років. Але знову ж таки вже червень 2017 року....

Віка.2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 17 січня 2017, 14:34
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Віка.2017 »

Виходить, що з переліку працівників випадають не тільки бугалтери, а й психологи, соціальні педагоги, кадрова служба, діловодство.........А багато з них віддали роботі в центрі 15-20 років. Невже тільки керівники є працівниками центру? У них якраз самий менший стаж роботи (в більшості).

Tanya Yaremenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 червня 2017, 13:39
Регіон: Сумская область

Повідомлення Tanya Yaremenko »

Шановні колеги, ділюся з вами роз'ясненнями Мінсоцполітики щодо коригування відпускних
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Yaroslavivna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 червня 2017, 14:19
Регіон: Львовская область

Повідомлення Yaroslavivna »

Tanya Yaremenko писав:Шановні колеги, ділюся з вами роз'ясненнями Мінсоцполітики щодо коригування відпускних
Так, але де ж у Порядку №100 йде мова про статус працівників, який вони втрачають? І виходить, що в директора і начальника відділу посада не змінилася, як бути з ними?

Tanya Yaremenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 червня 2017, 13:39
Регіон: Сумская область

Повідомлення Tanya Yaremenko »

Я так розумію, що у зв'язку з тим, що у нас змінилась структура оплати праці - коригування не проводиться. А як розумієте ви?

Yaroslavivna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 червня 2017, 14:19
Регіон: Львовская область

Повідомлення Yaroslavivna »

Tanya Yaremenko писав:Я так розумію, що у зв'язку з тим, що у нас змінилась структура оплати праці - коригування не проводиться. А як розумієте ви?
Таня, та вони приймуть Закон, а потім думають, як вирулити з цієї ситуації. В Порядку 100 чітко зазначено, що якщо міняться структура в органах державної влади та ОМС, а ми не ті , ні інші. Значить в нас період 12 місяців, так чому не коригуємо? Їхнє "вважаємо" суперечить Порядку №100.

Tanya Yaremenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 червня 2017, 13:39
Регіон: Сумская область

Повідомлення Tanya Yaremenko »

Я з вами згодна. Взагалі припускала, що відповідь буде така, що до розрахункового періоду включати місяці після переходу на нові умови оплати праці. тоді це було б логічно. А так...... 12 місяців без коригування....

Матильда_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 березня 2012, 14:46
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно

Повідомлення Матильда_ubr »

Добрий день, колеги! 21 червня Постанову про надбавку за стаж підписали, але (на скільки я правильно розумію) вона ще не набрала чинності. Тоді виходить, що ми ще до уваги її не беремо? Тепер постає питання: як рахувати правильно цю надбавку? Порядок нарахування пише: "5. Надбавка обчислюється виходячи з посадового окладу працівника з урахуванням підвищень і без урахування інших надбавок і доплат." Наскільки я правильно розумію, то береться відсоток до посадового окладу, без рангів, без складності та напруженості, без премій? Правильно? Тоді потрібно робити перерахунок з січня цього року., чи не потрібно? Чи починати з липня? В кого які думки з цього приводу? Давайте будемо разом розбиратися. Бо мене керівник вже заставляє робити розрахунок на додаткові кошти, а я поки що незнаю як правильно це зробити.

Віка.2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 17 січня 2017, 14:34
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Віка.2017 »

Анна Чапкин писав:Поделитесь пожалуйста статьей из журнала. Заранее спасибо))
[ltr]Корректировка отпускных: таблица коэффициентов для ЕТС (в том числе педагоги и Центры СССДМ) за июль 2017 года[/ltr]
будь-ласка. якщо є можливість, виставте таблицю по коригуванню відпускних на форум. Дякую.

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

хто знає з  якого числа починати платити за надбавку за стаж роботи? і ще, який стаж брати до уваги, рахувати з тих посад на які нас перевели? я вже нічого не розумію. Дякую

Віка.2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 17 січня 2017, 14:34
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Віка.2017 »

Постанова №435 про вислугу працівникам ЦССДМ набрала чинності, внесено також зміни до постанови №462. Але я так розумію, що вислуга нараховується лише тим працівникам, які мають стаж роботи на вказаних посадах (керівники, заступники та фср).  Якщо раніше працівник був головним спеціалістом, а сьогодні він є ФСР - то вислуга буде лише з часу прийняття на посаду ФСР???????? Якщо директор був спеціалістом (ДС), то вислуги також поки немає?????.........Хто як розуміє. Але бухгалтерів там немає однозначно.

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

Віка.2017 писав:Постанова №435 про вислугу працівникам ЦССДМ набрала чинності, внесено також зміни до постанови №462. Але я так розумію, що вислуга нараховується лише тим працівникам, які мають стаж роботи на вказаних посадах (керівники, заступники та фср).  Якщо раніше працівник був головним спеціалістом, а сьогодні він є ФСР - то вислуга буде лише з часу прийняття на посаду ФСР???????? Якщо директор був спеціалістом (ДС), то вислуги також поки немає?????.........Хто як розуміє. Але бухгалтерів там немає однозначно.
виплачувать з 01.07?

Аватар користувача
Ирина 81
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 29 березня 2017, 16:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ирина 81 »

Людмила писав:
Віка.2017 писав:Постанова №435 про вислугу працівникам ЦССДМ набрала чинності, внесено також зміни до постанови №462. Але я так розумію, що вислуга нараховується лише тим працівникам, які мають стаж роботи на вказаних посадах (керівники, заступники та фср).  Якщо раніше працівник був головним спеціалістом, а сьогодні він є ФСР - то вислуга буде лише з часу прийняття на посаду ФСР???????? Якщо директор був спеціалістом (ДС), то вислуги також поки немає?????.........Хто як розуміє. Але бухгалтерів там немає однозначно.
виплачувать з 01.07?
Опубліковано в Урядовому кур"єрі 30.06.2017 року, тому з 1 липня розробляємо новий штатний розспис і виплачуємо.

Віка.2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 17 січня 2017, 14:34
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Віка.2017 »

Розпишіть як розумієте Постанову, кому виплачувати?

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”