Допоможіть бухгалтеру-початківцю

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
anastasia92
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 24 листопада 2016, 13:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення anastasia92 »

Доброго дня! Відразу хочу вибачитись, що пишу не у відповідному розділі по моєму питанню. Просто це один розділ, в якому найсвіжіші повідомлення від користувачів. Я бухгалтер початківець. З 1.12.2016 року йду на посаду бухгалтера в бюджетну установу Управління меліоративних систем (в нас це називають "мокра кантора"). Спілкувалась з попереднім бухгалтером, він сказав що потрібно буде вести головну книгу і меморіальні ордери. Чесно кажучи, я поняття немаю що це таке!((( Почитала в неті і так зрозуміла, що потрібно буде робити проводки. Підскажіть, будь ласка, що мені почитати, що вивчити, що пройти, щоб не прийти на роботу як повний нуль, а бути трошки підготовленою? Допоможіть, будь ласка. Наперед дякую тим, хто відкликнеться!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

anastasia92 писав:Доброго дня! Відразу хочу вибачитись, що пишу не у відповідному розділі по моєму питанню. Просто це один розділ, в якому найсвіжіші повідомлення від користувачів. Я бухгалтер початківець. З 1.12.2016 року йду на посаду бухгалтера в бюджетну установу Управління меліоративних систем (в нас це називають "мокра кантора"). Спілкувалась з попереднім бухгалтером, він сказав що потрібно буде вести головну книгу і меморіальні ордери. Чесно кажучи, я поняття немаю що це таке!((( Почитала в неті і так зрозуміла, що потрібно буде робити проводки. Підскажіть, будь ласка, що мені почитати, що вивчити, що пройти, щоб не прийти на роботу як повний нуль, а бути трошки підготовленою? Допоможіть, будь ласка. Наперед дякую тим, хто відкликнеться!
На нашому порталі https://buhgalter.com.ua
Зайдіть в розділ Законодавство - Бухгалтерський облік там будуть і меморіальні ордери і проводки і план рахунків і багато цікавого
В розділі статті почитайте статті! В розділі бланки знайдете ті ж самі бланки МО,головної книги і багато іншого!
Також раджу почитати в законодавстві розділ казначейське обслуговування! Взагалі то весь сайт саме для бухгалтерів бюджетників! Читайте!

anastasia92
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 24 листопада 2016, 13:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення anastasia92 »

Дякую) Обов`язково все почитаю!)

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Постоянно такое.

В ЕСВ показываем все правильно. В бухгалтерии - есть варианты. Иногда казначейство просит не показывать кредиторку и регистрировать этот кусочек 1 числа.

Відповісти

Повернутись до “Новини”