Заробітна плата по договору ЦПХ

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. Як оплачувати грошову винагороду по договору ЦПХ опалювачу з 01.01.2017 року. До цього часу платили на рівні мінімальної заробітної плати. З 01 січня мінімальна - 3200,00 грн. - сільська рада не в змозі виплачувати ще й опалювачу таку з/п. Чи можемо ми платити йому винагороду меншу ніж мінімальна з/п? Яким нормативним актом ця виплата регулюється?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Кузя, розмір винагороди за договором ЦПХ визначається виключно на підставі обопільної згоди замовника та виконавця робіт і розмір мінімальної зарплати жодним чином на це не впливає. Регулювання договірних відносин здійснюється Цивільним кодексом України.

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Дякую.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

До цього часу платили на рівні мінімальної заробітної плати. З 01 січня мінімальна - 3200,00 грн. - сільська рада не в змозі виплачувати ще й опалювачу таку з/п. Чи можемо ми платити йому винагороду меншу ніж мінімальна з/п?
Тобто у грудні опалювач працював за трудовою угодою, а з січня 2017 року Ви виводите цю посаду зі штатного розпису та приймаєте опалювача за договором ЦПХ ?

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

panyutinorada писав:
До цього часу платили на рівні мінімальної заробітної плати. З 01 січня мінімальна - 3200,00 грн. - сільська рада не в змозі виплачувати ще й опалювачу таку з/п. Чи можемо ми платити йому винагороду меншу ніж мінімальна з/п?
Тобто у грудні опалювач працював за трудовою угодою, а з січня 2017 року Ви виводите цю посаду зі штатного розпису та приймаєте опалювача за договором ЦПХ
Ні. Він і працював за договором ЦПХ, але домовленість була між сторонами, що оплата за виконану роботу буде в розмірі мін. з/п, що і було прописано в договорі.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

договір ЦПХ на вказаний термін (зазвичай до кінця календарного року). якщо будете заключати новий договір з 01.01.2017- то оплату встановіть в розмірі посадового окладу 1 тарифного розряду (відповідно до кваліфікаційних вимог за посадою), оплата тоді буде тільки 1600

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Юлия 2401 писав:Доброго дня, чи може хтось скинути договір ЦПХ, приклад. Дякую
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Ariel
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 14 липня 2011, 12:51
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Ariel »

Подскажите пожалуйста хочу взять секретаря (деловода) на 0,5 ставки. Оформить по ЦПХ. Из расчета мин оплаті в час 19,34. Так в договоре и написать: 80 часов х 19,34 = 1547,20 грн  и ЕСВ 340,38. Срок действия с 01.02.2017 по 28.02.2017. Я правильно рассуждаю? Как потом в персонификации показывать.

Ksu_ha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ksu_ha »

Ariel писав:Подскажите пожалуйста хочу взять секретаря (деловода) на 0,5 ставки. Оформить по ЦПХ. Из расчета мин оплаті в час 19,34. Так в договоре и написать: 80 часов х 19,34 = 1547,20 грн  и ЕСВ 340,38. Срок действия с 01.02.2017 по 28.02.2017. Я правильно рассуждаю? Как потом в персонификации показывать.
Неправильно Вы рассуждаете. Договор ЦПХ не предусматривает почасовку, оплата производится за определенный объем работы по акту выполненной работы, на него не распространяется график рабочего времени. Поэтому оплату Вы можете поставить любую, но без привязки к отработанным часам.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Ksu_ha писав:
Ariel писав:Подскажите пожалуйста хочу взять секретаря (деловода) на 0,5 ставки. Оформить по ЦПХ. Из расчета мин оплаті в час 19,34. Так в договоре и написать: 80 часов х 19,34 = 1547,20 грн  и ЕСВ 340,38. Срок действия с 01.02.2017 по 28.02.2017. Я правильно рассуждаю? Как потом в персонификации показывать.
Неправильно Вы рассуждаете. Договор ЦПХ не предусматривает почасовку, оплата производится за определенный объем работы по акту выполненной работы, на него не распространяется график рабочего времени. Поэтому оплату Вы можете поставить любую, но без привязки к отработанным часам.
А можно ли заключать договор ЦПХ, если в штатном расписании присутствует данная должность? Вопрос не касается предыдущего, при наличии ставки юриста в штатном, бюджетной организации отказали принимать юриста по договору ЦПХ. Хочется узнать основание.

Anastunya25
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 05 січня 2016, 10:47
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Anastunya25 »

Підскажіть, якщо на період прибирання снігу була розроблена калькуляція, згідно якої оплата праці є почасовою (на даний час 22,41 грн/год), як мені скласти правильно договір з працівником, щоб було вказано що оплата почасово??? Я так розумію договір ЦПХ не підходить?

Відповісти

Повернутись до “Новини”