Здача кошторисів у 2017 році

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

Підкажіть, як здаєте кошториси( постійні, сесія 23,12,2016) у фінуправління???? Кажуть, що нової програми немає і якщо і приймуть то підписувати на казну не будуть. Що робити?????

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

Я так розумію всі бюджети поздавали і в фінуправління і в казну!!!! Одна я залишилась на цілу країну :23: :61:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

джус писав:Я так розумію всі бюджети поздавали і в фінуправління і в казну!!!! Одна я залишилась на цілу країну :23: :61:
Думаю все як раз таки навпаки, поки що ніхто не кинувся, всі річний звіт роблять, а потім вже про кошториси будуть думати!  :53:

Люда88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 10 січня 2012, 13:59
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Люда88 »

Робимо звіти. а кошториси наше управління каже можна і з 10 січня починати робити

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

А як же терміни(14 днів)? Чи будемо здавати скажемо 11,01, а дату ставити 5,01? Якщо так приймуть!!А річні плани закупівель( без тендерів) яким числом затверджувати, оприлюднювати теж на протязі 5 днів після затвердження!? Чи прив'язки до кошторисів не робити?
 Вибачайте, багато питань, голова обертом(веселих свят :4:

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

EVGENIY писав:
джус писав:Я так розумію всі бюджети поздавали і в фінуправління і в казну!!!! Одна я залишилась на цілу країну :23: :61:
Думаю все як раз таки навпаки, поки що ніхто не кинувся, всі річний звіт роблять, а потім вже про кошториси будуть думати!  :53:
Чекаємо лімітні довідки,  а на даний час надали до фінуправління ПРОЕКТИ кошторисів та помісячний план.

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

тобто "проекти кошторисів"? Ви що крім бланків кошторисів та розписів, ще й таке робите? А я думала мені важко!!!

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

джус писав:тобто "проекти кошторисів"? Ви що крім бланків кошторисів та розписів, ще й таке робите? А я думала мені важко!!!
Існує Порядок складання форм бюджетних документів відпов. до ПКМУ №228 від 28.02.2002р. Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ.
Проекти кошторисів спочатку надаються на потребу до бюджетного запиту.

kristal1962
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 04 серпня 2016, 13:43
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення kristal1962 »

Наш фінвідділ незнає як їх приймати, нові КФК говорить пришлемо графік ,казна мовчить теж спихає на сайт казначейства ,а бланків ніде немає,ждемо ЄВГЕНІЯ !!! .

Olga2012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 06 листопада 2012, 22:39
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Olga2012 »

[font="Noto Sans", sans-serif]EVGENIY, доброго дня. Дякую Вам за Вашу величезну роботу по розробці "розумних" файлів. Чи будуть виставлені нові кошториси та плани асигнувань (з новими КФК) ? Адже потрібно вже здавати бюджети, а без Вашої допомоги ніяк...[/font]

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Olga2012 писав:[font="Noto Sans", sans-serif]EVGENIY, доброго дня. Дякую Вам за Вашу величезну роботу по розробці "розумних" файлів. Чи будуть виставлені нові кошториси та плани асигнувань (з новими КФК) ? Адже потрібно вже здавати бюджети, а без Вашої допомоги ніяк...[/font]
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 851#p66869

Olga2012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 06 листопада 2012, 22:39
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Olga2012 »

Дякую!

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. В розрахунках по з/п до кошторисів доплату до МЗП як планувати, як доплата чи як премія?

Эльмира я за мир
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 05 січня 2017, 17:16
Регіон: Луганская область

Повідомлення Эльмира я за мир »

Добрый вечер! Подскажите пож.что нам делать?  Мы КЗ"ЛОДЮСШИ" (Комунальний заклад "Луганська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів" . До 2017 года финансировались по КФК 130107 и 130105. Сейчас нам определили финансирование по 5031 и 5022 соответственно. Казначейство настаивает на том , что это неправильно. Надо по 5022 и 5042 соответственно. Подскажите как нам быть и что делать если казначейство право, а вышестоящая повесила нам планы в своей казне неправильно.

Відповісти

Повернутись до “Новини”