Терміно потрібна допомога - Фахівець із соціальної роботи в ОМС

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
ТАНЯ8456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Межевая
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТАНЯ8456 »

Допоможіть будь-ласка розібратися! В сільську раду рішенням сесії ввели штатну одиницю "Фахівець із соціальної роботи".  Як правильно скласти штатний розпис: а)визначення назви посади; б)яким законом керуватися при визначенні; в)як правельно розрахувати заробітну плату. Мої консультації з фахівцями розвела мене на 2 частини. Перший фахівець радить встановити 10тар.розряд з доплатою 15% за шкідливість, але це норми для Центрів СССДМ. Другий фахівець радить опираючись на ПКМУ 268 додаток 54, де фахівець із соціальної роботи - це спеціаліст ІІ категорії зп визначається в розмірі 1723 пос. окладу і до 50% надбавки за складність та напруженість. Я розгубилася, як правильно.

ТАНЯ8456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Межевая
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТАНЯ8456 »

Будь-ласка допоможіть! Може хтось вже с таким стикався! І має досвід та аргументи. Мені вже терміново потрібно складати штатний! А аргументів не має. Дуже потрібна допомога!

Аватар користувача
bondarsvetl
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 18 січня 2013, 16:38
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення bondarsvetl »

ТАНЯ8456 писав:Допоможіть будь-ласка розібратися! В сільську раду рішенням сесії ввели штатну одиницю "Фахівець із соціальної роботи".  Як правильно скласти штатний розпис: а)визначення назви посади; б)яким законом керуватися при визначенні; в)як правельно розрахувати заробітну плату. Мої консультації з фахівцями розвела мене на 2 частини. Перший фахівець радить встановити 10тар.розряд з доплатою 15% за шкідливість, але це норми для Центрів СССДМ. Другий фахівець радить опираючись на ПКМУ 268 додаток 54, де фахівець із соціальної роботи - це спеціаліст ІІ категорії зп визначається в розмірі 1723 пос. окладу і до 50% надбавки за складність та напруженість. Я розгубилася, як правильно.
Правий другий фахівець. Ми в сільській раді так само зробили, консультувались з фінуправлінням. Окремо розпорядженням закріпили, які обовязки спеціаліст буде виконувати із соціальної роботи.

ТАНЯ8456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Межевая
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТАНЯ8456 »

bondarsvetl, Дуже Вам вдячна.

ndymchuk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ndymchuk »

Але не забудьте, що спеціаліст приймається за конкурсом, бо він посадова особа місцевого самоврядування

voronkinacom.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 05 листопада 2015, 16:39
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення voronkinacom.ua »

підскажіть будьласка на таке питання у березні районна адміністрація передала на баланс сільскої ради кумунальний заклад "Сільський клуб" разом з кошторисами.Кожного місяця на утримання сільського клубу сільська рада виділяла дотацію на утримання даного закладу виникає питання чи можемо ми як розпорядники коштів зменшити суму дотації і поставити на дане КФК не порушуємо ми прицьому бюджетний кодекс

Відповісти

Повернутись до “Новини”