Нарахування матеріальної допомоги

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Наталіна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 10 липня 2017, 08:28
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Наталіна »

[font="Noto Sans", sans-serif]Допоможіть будь-ласка правильно нарахувати матеріальну допомогу на оздоровлення .У мене працівниця у 2017 році працювала тільки січень ,лютий  та у березні лише 3 дні ,з 06 березня 2017 року принесла лікарняний лист по вагітності та пологах .Після 126 днів лікарняного вона хоче забрати щорічну відпустку  (за частину 2016 року та 2017 року) +матеріальну допомогу на оздоровлення .Як я маю нарахувати її матеріальну допомогу ?[/font]

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Якщо 4 попередні перед відпусткою місяці не було відпрацьованих днів, то розрахунок мат. допомоги із посадового окладу.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

працівниця у 2017 році працювала тільки січень ,лютий  та у березні лише 3 дні ,з 06 березня 2017 року принесла лікарняний лист по вагітності та пологах .Після 126 днів лікарняного вона хоче забрати щорічну відпустку  (за частину 2016 року та 2017 року) +матеріальну допомогу на оздоровлення .Як я маю нарахувати її матеріальну допомогу ?
Дата початку відпустки липень чи серпень ?

Наталіна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 10 липня 2017, 08:28
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Наталіна »

липень

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Подія, в зв'язку з якою надають МД на оздоровлення є вихід у щорічну відпустку, тобто липень 2017 року.
Розрахунковий період травень/червень 2017 року - не працювала.
Тоді, згідно Порядку 100,  середня зарплата обчислюється за попередні два місяці роботи : березень / квітень 2017 року, а в березні є три відпрацьованих робочих дні і з/пл за них.

Відповісти

Повернутись до “Новини”