Інвентаризація будівель

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. Необхідно провести поточну інвентаризацію будівель комунальної власності, внесення змін з видачею технічних паспортів (одну будівлю розділятимуть на дві, тобто в майбутньому буде дві поштові адреси). Питання: за яким КЕКВ проводити розрахунки, з якого ТКВКБМС?

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Кузя писав:Доброго дня. Необхідно провести поточну інвентаризацію будівель комунальної власності, внесення змін з видачею технічних паспортів (одну будівлю розділятимуть на дві, тобто в майбутньому буде дві поштові адреси). Питання: за яким КЕКВ проводити розрахунки, з якого ТКВКБМС?
Певно КЕКВ 2240, ТКВКБМС 0180 чи я помиляюся?

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Кузя писав:
Кузя писав:Доброго дня. Необхідно провести поточну інвентаризацію будівель комунальної власності, внесення змін з видачею технічних паспортів (одну будівлю розділятимуть на дві, тобто в майбутньому буде дві поштові адреси). Питання: за яким КЕКВ проводити розрахунки, з якого ТКВКБМС?
Певно КЕКВ 2240, ТКВКБМС 0180 чи я помиляюся?
Так КЕКВ 2240, але ТКВКБМС 7693 (затверджували програму управління комунальним майном). І ще, я в розділі "Новини" ставила питання щодо проведення електропостачання до цієї будівлі, то також ця ж програма.

Відповісти

Повернутись до “Новини”