Доплата за складність і напруженість в бюджетній установі

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
tercenter_tm
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 лютого 2019, 12:27
Регіон: Винницкая область

Повідомлення tercenter_tm »

Чи можна встановити 50% надбавки за складність і напруженість якщо є надбавка 20% за вислугу років?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

це різні надбавки, по-перше, і за вислугу років-обов"язкова для педпрацівників, медиків, бібліотекарів і до того ж у певних розмірах, залежно від відпрацьованих років на цих посадах. А надбавка за складність та напруженість - це надбавка в граничному розмірі до 50% тим працівникам,у  яких виконуються  умови для її встановлення та є фонд.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

Olga_K, простите что беспокою не уверена что дошло до Вас вчера  личное написала ,еще раз посілаю   Подскажите ,как Вы оплачиваете замену учителю ,если он прочитал урок в обьединенных группах(класс поделен на группы и заменял во второй , но читал урок обеим группам вместе).Я читаю везде ,вроде не надо доплачивать ,или 50%за складнисть и напруженисть, но как назначить надбавку на период замены только за 10 дней или за целый месяц.Помогите , очень надо, не знаю как правильно

natazayca
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 11 жовтня 2016, 12:02
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення natazayca »

Доброго дня!!!! Недавно почала працювати бухгалтером! Пыдкажыть, будь ласка, чи можна зняти доплату за престижнысть сумысниковы, якщо спецфонду не вистачає на оплату? І чи можна виплачувати премію зі загального фонду сумісникові зарплата якого виплачується зі спецфонду? Буду дуже вдячна за допомогу!!!

Nadija2410
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 03 лютого 2019, 18:31
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Nadija2410 »

Наказ № 557 містить норму, що надбавка за складність, напруженість у роботі не перевищує 50% посадового окладу (тарифної ставки) Практичному психологу із 11 т.р.  - 4162 грн. до окладу доплачуються ще обовязкові надбавки за стаж та за престижність - 832,40+416,20грн. + 25% за роботу в закладі освіти. Всього за місяць маємо 6451,10 грн. От ці 50 % рахувати від 4162 грн. чи від 6451,10 грн., адже по факту, це обов'язкові надбавки, що формують місячний оклад? Буду вдячна за оперативну пораду.

Відповісти

Повернутись до “Новини”