Розпочалося голосування конкурсу "Майстриня"!

Оберіть ОДНУ роботу, яка сподобалась Вам найбільше (всі роботи наведені нижче)

№1 SvetaNet08020
3
1%
№2 natashechka
3
1%
№3 ольга77777
1
0%
№4 ANCHYUTA
4
1%
№5 Chief Accountant
3
1%
№6 ЛюдмилаTjut
2
1%
№7 zmses
4
1%
№8 Ludmila__LL
2
1%
№9 mimi
10
3%
№10 Дюна
8
3%
№11 Svetlana1976
3
1%
№12 lunina
1
0%
№13 KSYSHA
0
Немає голосів
№14 Адміністратор
8
3%
№15 natalochka_m
5
2%
№16 Ольга1976
1
0%
№17 ErmakTU
0
Немає голосів
№18 Олюша
1
0%
№19 pomiluiko
2
1%
№20 katrinka
3
1%
№21 Евгенія
1
0%
№22 rfu06
0
Немає голосів
№23 Olgha
0
Немає голосів
№24 mamby
1
0%
№25 Виктолина
1
0%
№26 Татьяна
2
1%
№27 Natalyb67
3
1%
№28 Nianila
3
1%
№29 vikosok
1
0%
№30 Кушнір Олена
1
0%
№31 Ірина Грицко
46
15%
№32 lenokkovalenko
1
0%
№33 lpd120
3
1%
№34 Masha_63
0
Немає голосів
№35 Корінна Олена
4
1%
№36 VOV
21
7%
№37 Ольга Мартыненко
5
2%
№38 Марковець Наталя
53
17%
№39 Культура-zv
7
2%
№40 ОльгаTOUNB
1
0%
№41 Кетрин
1
0%
№42 Svetok151984
1
0%
№43 lav-nika
7
2%
№44 nadia nm
1
0%
№45 Nata13723
3
1%
№46 zaxust
1
0%
№47 Иннусик
2
1%
№48 Krotova Irina
0
Немає голосів
№49 Таня 80
15
5%
№50 ver
4
1%
№51 natluchi
3
1%
№52 Алла79
37
12%
№53 обликовочка
2
1%
№54 zhurka_oksana
1
0%
№55 Оксана Д
0
Немає голосів
№56 lena-1992
2
1%
№57 IraPilipenko
2
1%
№58 Ален4ик
3
1%
№59 natalochka_ne
1
0%
№60 dubno02
1
0%
№61 Natasha
1
0%
 
Всього голосів: 306

Irina.M
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 262
З нами з: 19 вересня 2014, 13:34
Регіон: Харків
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina.M »

Термін подання фотографій на конкурс закінчився. На черзі наступний етап - обрання лідера шляхом голосування.

Любі колеги!

За час проведення конкурсу ми отримали понад 60 фото робіт. І маємо зізнатися - на таку кількість приголомшливо чудових та креативних витворів ми навіть не очікували. Тим паче від таких зайнятих фахівців, як бухгалтери. Без зайвих лестощів ми повинні визнати, що в кожного з учасників дійсно золоті руки та безмежна фантазія. Але, нажаль, переможця обираємо не ми, а ви самі. І тепер настав час проголосувати за найкращу, на ваш погляд, роботу. Обирайте переможця серед списку претендентів до 13 квітня (голосування анонімне).
Саме ваш голос може стати вирішальним!




№1 SvetaNet08020

Роботу виконували разом із синочком протягом тижня до конкурсу "Український сувенір". Робота виконана з солоного  тіста. Це наша перша робота з цього матеріалу.

Зображення
Зображення

№2 natashechka

Икона св. Николая Чудотворца, вышита в технике петит, срок исполнения 4 месяца. Освящена в церкви.

Зображення

№3 ольга77777

Доброго дня! Ось такий галстук з бісеру був зроблений для племінника на день народження. Це була моя перша робота з бісеру. Зроблено за тиждень.

Зображення

№4 ANCHYUTA

дравствуйте! Вышивка крестиком. Подарок родственникам.  Срок изготовления - 1 год.

Зображення



№5 Chief Accountant

Доброго дня! Виготовила вінтажний манекен для декору! Зверху-техніка декупаж, всередині-монтажна піна. Термін виготовлення - 1 тиждень.

Зображення



№6 ЛюдмилаTjut

Это мотоцикл из конфет. Подарок другу на день рождения. Время изготовления - один день.

Зображення


№7 zmses

Солодкий танк. Всередині пляшечка з коньяком :52: . Загальна вага 2,5 кг. Зробила за два вечори для подарунку на день народження.

Зображення

Зображення

№8 Ludmila__LL

Сорочка вишита бісером до Дня місцевого самоврядування. Вишила за три тижні.

Зображення

№9 mimi

Работа называется "Свет Жизни". Вышита крестиком. Срок исполнения 6 месяцев. Для себя))))

Зображення



№10 Дюна

Романтический букет - вышивка крестом. Подарок маме на 55-летие. Срок исполнения - 3 месяца.

Зображення

Зображення


№11 Svetlana1976

Топиарий дерево счастья ручной работы прекрасный подарок на любой праздник. Данное деревце подойдет как для домашнего интерьера, так и для салона-магазина ! Работа выполнена за 2 дня.

Зображення


№12 lunina


Кукла "Україночка, робота виконана крючком на замовлення за місяць

Зображення

№13 KSYSHA

 Моя робота для подруги на День народження! Рамка оформлена квітами з шифону. Виконала за 1 день.

Зображення
 

 №14 Адміністратор

 
 Тортик виготовлений для знайомих на весілля.

Зображення
 
 

№15 natalochka_m

 На конкурс решила выставить часы. Эта работа очень дорога мне. Циферблат часов вышит крестом, вставлен часовой механизм, двойное паспарту и багет. Вышивались они долго, с перерывами. Размер часов в рамке 30 на 40 см.

Зображення
 
 

№16 Ольга1976

 Це моя перша робота - вишивка бісером. Картина вийшла велика і важка. Працювала майже 6 місяців. Вишивала для своєї кухні.
 
Зображення
 

 №17 ErmakTU

 Робота зроблена з донькою для конкурсу "Первоцвіти" з гофробумаги з цукерками в середені. Потратили дві години.

Зображення
 
 

№18 Олюша

 Эту работу я вышивала четыре месяца. Ее размер 50 х 35 см.
Зображення
 

 №19 pomiluiko

 набор "Гейша"
Зображення
 


 №20 katrinka

  Решила поделиться с вами своим вышитым чудом.
Зображення
 

 №21 Евгенія

 Картина "Лебіді" вишита бісером, працювала я над нею півтора місяці. Вишивала для себе.
Зображення
 
 

 №22 rfu06

 Шар щастя  "Водяна лілія", робота виконана в техніці "кусудума". Подарук для подруги над яким працювала 2 дні.

Зображення
 

 №23 Olgha

 Покривало на ліжко виготовлене із штори за 2 місяці
Зображення
 

 №24 mamby

 топиарий-дерево счастья из салфеток. крутила розы больше 3 недель
Зображення
 

 №25 Виктолина

 Кукла-мотанка. Украинка и Украинец. Сделано для души. Творчество длилось около недели-не спеша и с удовольствием. Люблю тонкую, мелкую работу.
Зображення
 

 №26 Татьяна

 Захоплююся вишивкою бісером з січня 2016 р. Вишила 6 робіт. Цей проект "Стрелиция" вишивала на подарунок мамі на 8 березня. Термін виконання-1 тиждень після роботи.
Зображення
 

 №27 Natalyb67

 Нещодавно почала освоювати прикраси з бісеру. Цей комплектик один з перших - трьохколірний жгут сплетений гачком. Тепер наважилась показати свою роботу :7: . Комплектик сплівся за 5 вечорів - і зразу вийшов в світ (колеги одобрили :36: )
Зображення
 
 

 №28 Nianila

 Робота "Котик у квітах". Вишита бісером на габардіні. Вишивала для себе десь місяць.

Зображення
 

 №29 vikosok

 Я вже давно захоплююсь вишиванням, в т.ч. і бісером. На конкурс вирішила надати фото піонів, що вишивала для себе десь кілька місяців з значними перервами. Дякую за увагу.
Зображення

 

 №30 Кушнір Олена

 Мої вироби із цукерочок, обожнюю цим займатись, відпочинок для душі! Туфелька для принцеси. Моїй улюбленій племінниці на День народження, виконала за 2 години.
Зображення
 

 №31 Ірина Грицко

 Костюм,шила і вишивала стрічками два тижні,і день,і ніч,готувались до конкурсу краси.До костюму входять:корсет(вишитий стрічками),спідниця пишна,під'юбник,черевики(вишиті стрічками),рукава,віночок(зроблений із атласних стрічок). Все для доці,щоб вона посміхілась.
Зображення
 

 №32 lenokkovalenko

 Виріб "Млин", з газетних трубочок, термін виконання 7 днів ( з перервами). Виготовлялвся для себе, але потім був подарований знайомій, коли вона його побачила.
Зображення
 

 №33 lpd120

 Виріб "Водоспад". Виготовлений із гриба-наростня, що росте на деревах та різних підручних засобів. Виконували разом із синочком протягом вечора для виставки "Осінні поробки" в садочок.
Зображення
 

 №34 Masha_63

 Для моєї внучки та друзів прикраси які я виготовила власноруч за 3-4 години.
 Зображення
 

 №35 Корінна Олена

 Робота виконана з бісеру за схемою Наталії Кузьми. Термін виконання  один тиждень. Ці прикраси це подарунок для улюбленої куми.
Зображення
 
 

 №36 VOV

 Крім створення бухгалтерських програм також захоплююся стендовим судомоделюванням. Являюсь членом Федерації судомоделізму і судномодельного спорту України, маю звання майстра спорту України, беру участь в офіційних змаганнях, в тому числі і міжнародних. До вашої уваги одна із останніх моделей - крейсер "Варяг", На виготовлення пішло близько пів року, основний матеріал виготовлення - папір.
Зображення

 

 №37 Ольга Мартыненко

 В свободное время я очень люблю вязать. Вот что из этого получается. Представленные модели связаные для себя. Платья связаны крючком из х/б нити за 2 недели, купальник так же связан крючком за 3 дня.
Зображення
 

 №38 Марковець Наталя

 У вільний від роботи час люблю вирізати з фанери.Мій виріб називається ваза для фруктів і квітів.Виріб зроблено для себе.Зроблено за один місяць.
Зображення
 

 №39 Культура-zv

  Я вместе с сыном в свободное время люблю заниматься квиллингом. Эта картина была сделана для нашей семьи, как  напоминание о лете. Работа выполнена из бумажных полосок 0.3 см, клей ПВА + фантазия. Срок выполнения примерно 5 дней.
Зображення
 

  №40 ОльгаTOUNB

  У вільний час я займаюсь виготовленням авторської ляльки та іграшок.Цю композицію "Сестрички"зробила за 15 днів ,був гарний настрій та натхнення  в очікуванні весни.
  Зображення
 

  №41 Кетрин

    Я занимаюсь мылом ручной работы.Занимает один кусочек тортика мыла 1 час времени.Весь тортик сделала за неделю.Делаю для своих родных,а также для продажи в свободное время.
Зображення
    

 №42 Svetok151984

Ось і я вирішила показати своє захоплення - в’язання іграшок крючком!!! Вив’язала мавпочок для свого маленького синочка, який дуже полюбляє коли мама для нього робить щось своїми руками!!! Час виготовлення-1 тиждень.
Зображення

№ 43 lav-nika

Старшей вязала платье на выпускной, ну а младщая когда увидела его, закомандовала, что тоже хочет длинное платье, пришлось вязать еще одно!
Зображення

№44 nadia nm

Іменна  ікона  вишита бісером для синочка  за три тижні.
Зображення

№45 Nata13723

Костюм "Тигр" вязала месяц своему сыночку на Новый год. Тепло,удобно,мыгко,уютно,красиво,главное-сделано своими руками для родного человечка
Зображення

№46 zaxust

Захоплююся вишивкою . Дана робота виготовлена з бісеру мною спеціально для нашої установи і являється нашою визитівкою .
Зображення

№47 Иннусик

У вільний час від бухгалтерської роботи займаюсь вишивкою бісером. Ось моя перша робота яку я виконувала 2 місяці.
Зображення

№48 Krotova Irina

Украшала на свою свадьбу шампанское
Зображення

№49 Таня 80

Хочу поделиться и своей работой "Лео"!  Вышивала примерно 4 месяца, специально для интерьера прихожей. Вот такой у нас "охранник" добрый и грозный одновременно !!! В картине вышито 37 632 крестом и полукрестом, листья, трава и усы выполнены в технике назад иголка, французкие узелки.
Зображення

№50 ver

Малыш "Веничка" связан к новому году под елочку, как символ 2016 года. На вязание ушло 5 вечеров.
Зображення

№51 natluchi

Берізка з бісеру. Виготовляла близько 2 тижднів на початку березня, коли вже дуже хотілося весни, для себе. Зараз вона прикрашає мій стіл на роботі.
Зображення

№52 Алла79

Браслет для подруги, виконаний в техніці вишивки бісером. Зворотна сторона обшита натуральною шкірою. У роботі використані: ювелірні стрази Swarovski, перлини Swarovski, бісер виробництва японських фірм TOHO, MIYUKI Delica. Браслет майже повністю виконаний з дрібного бісеру №15, тому він відносно невеликого розміру. Його ширина складає у центрі - близько 4,0 см. Виготовляла 3 тижні .
Зображення

№53 обликовочка

Крім улюбленої справи, у вільний час займаюсь виготовленням прикрас у техніці канаші для своєї улюбленої донечки. Але дана робота була зроблена  для виступу на концерті ( у кількості 3 -  штук). Робота виконана з атласних стрічок і тривала 10 днів

Зображення

№54 zhurka_oksana

Яйце пасхальне, оплетене бісером. Робота виконувалась два дні.
Зображення

№55 Оксана Д

українська мотанка - це давній оберіг сім'ї, який передавався від матері доньці. Ось і ми з донькою вирішили зробити такий. Тепер це наше хобі. Термін виконання - тиждень.
Зображення

№56 lena-1992

 Крім улюбленої справи - бухгалтерії, у вільний час займаюся вишиванням бісером. Ця робота виконана у техніці "вприкреп". Це Ікона Богородица "Казанская". Ікона вишита для подарунку мамі. Термін виконання 3 місяці.
Зображення
 

 №57 IraPilipenko

 Це моя перша робота. На картині соняшники із шкіри. Це подарунок на день народження свасі. Картину робила приблизно тиждень
Зображення

№58 Ален4ик

Куклы выполнены в чулочно-скульптурной технике,т.е. из капроновых колготок и синтепона. В основе туловища-пластиковая бутылка. Украиночка рождалась в тяжелых муках около двух недель, а после недельного перерыва и восстановления сил и нервов, в течение 7 дней родился украинец(с явно грузинскими корнями))) ).Кукол делала для выставки,сейчас они живут у меня дома. Вот только второй раз вряд ли я решусь таких же сшить)))
Зображення

№59 natalochka_ne

Гердан із бісеру "Троянди". Виготовляла близько двох місяців на станку.
Зображення

№60 dubno02

вишилось десь за 6 місяців, було натхнення , діти люблять різні подушечки різних розмірів
Зображення

№61 Natasha

Зображення

[/center]

Марковець Наталя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 березня 2016, 21:43
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Марковець Наталя »

номер 38

Irina.M
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 262
З нами з: 19 вересня 2014, 13:34
Регіон: Харків
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina.M »

Марковець Наталя, голосуйте, будь ласка, в опитуванні, інакше ваш голос не враховується.

Ті, хто голосував вчора або сьогодні в ранці, або якщо ваш голос не враховано проголосуйте ще раз!

Irina.M
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 262
З нами з: 19 вересня 2014, 13:34
Регіон: Харків
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina.M »

Пустовойт Надія, голосуйте, будь ласка, в опитуванні! Для цього оберіть в переліку необхідний варіант та натисніть "проголосувати".

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

С Ю писав:я смотрю два участника идут ровно,если так и останется,то подарок за первое место получат оба?
Мы что нибудь придумаем, никого не обидим  :20:

Радькова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 04 вересня 2012, 09:35
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення Радькова »

Мне вообще очень понравилась модель крейсера!  Просто шикарная и обидне если эта работа не будет в призах!

Irina.M
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 262
З нами з: 19 вересня 2014, 13:34
Регіон: Харків
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina.M »

Голосування закрито!

Вітаємо переможців!

Перще місце - №38 Марковець Наталя - отримує доступ до газет "Бюджетна бухгалтерія" та "Оплата праці" на 2 квартал.
Друге місце - №31 Ірина Грицко - отримує флешку на 4 ГБ.

Також, ми не встояли та вирішили нагородити переможця від адміністрації форуму - ним стає №36 VOV зі своєю роботою  "крейсер "Варяг"" - він також отримує флешку на 4 ГБ.


Всім дякуємо за участь! Ваші роботи дійсно неперевершені, ви переконали, що в нашій країні дуже багато талановитих людей! Обіцяємо, що це не останній конкурс. Слідкуйте за нашими новинами на форумі та сайті https://buhgalter.com.ua!


P.S. Всіх переможців просимо надіслати свої контактні дані та адресу на пошту mihnenkowork@gmail.com, щоб ми могли надіслати Вам призи.

Відповісти

Повернутись до “Акції та пропозиції”