Доплата за виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника державному службовцю

Аватар користувача
Батко Іван
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 квітня 2016, 22:55
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Батко Іван »

Дуже цікавить питання: чи є обов'язковою виплата за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього держслужбовця у розмірі 50 % посадового окладу відсутнього працівника згідно ч. 3 ст. 52 Закону про держслужбу № 889?

Чи потрібно в наказі про покладання обов'язків окремим пунктом зазначати про встановлення такої виплати?

Олена Олена
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 13 жовтня 2015, 22:48
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Олена Олена »

звичайно

nataliya28
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 02 квітня 2014, 18:38
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кобеляки
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nataliya28 »

А в нашій РДА не виплачують цієї доплати зсилаючись на Постанову №65 Про економію бюджетних коштів. Хоча я доказувала, що закон має більшу юридичну силу ніж Постанова. Чи це так правильно? А який ще може бути "приказ о выполнении таких обязаностей" ось, наприклад, особисто по мені- начальник відділу у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, і в розпорядженні про покладення обов"язків прописано, що на мене покладаються обов"язки тимчасово відсутнього начальника відділу. А взагалі то я вважаю, що ця доплата згідно із новим законом про держслужбу - обов"язкова, так як вона передбачена в структурі зарплати держслужбовця. Хочу узнати думку інших.

Аватар користувача
Батко Іван
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 квітня 2016, 22:55
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Батко Іван »

nataliya28 писав: А взагалі то я вважаю, що ця доплата згідно із новим законом про держслужбу - обов"язкова, так як вона передбачена в структурі зарплати держслужбовця. Хочу узнати думку інших.
Абсолютно погоджуюсь з Вашою думкою про обов'язковість цієї доплати. Крім того вважаю, що кожна якісно виконана робота повинна оплачуватись.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

nataliya28 писав:ця доплата згідно із новим законом про держслужбу - обов"язкова, так як вона передбачена в структурі зарплати держслужбовця. Хочу узнати думку інших.
Звісно, що закон має вищу силу ніж потсанова, але ПКМУ № 65 не відмінена і я гадаю не випадково, та й ФОП гадаю у Вашій РДА не все не вистачає. Так, що допоки ці дві проблеми не вирішаться, ніхто з бюджетних установ не зможе спокійно виплачувати ці доплати.
P.S. У нас ці доплати також не виплачують, посилаючись на ПКМУ № 65!!!

nataliya28
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 02 квітня 2014, 18:38
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кобеляки
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nataliya28 »

Як завжди: зразу приймають Закон, а потім думають.

Аватар користувача
Руда Тетяна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 03 лютого 2014, 07:53
Регіон: Харків
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Руда Тетяна »

Сегодня появилось постановление КМУ от 23.08.2016 г. № 521 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України". В ней среди прочих постановлений, указано следующее: ПЕРЕЛІК актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність
...
"76. Пункти 12 і 13 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. N 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" (Офіційний вісник України, 2014 р., N 22, ст. 683) стосовно працівників, розміри посадових окладів яких затверджені постановами Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. N 268 "Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році" (Офіційний вісник України, 2016 р., N 30, ст. 1203), від 6 квітня 2016 р. N 292 "Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році" (Офіційний вісник України, 2016 р., N 31, ст. 1243) та від 20 квітня 2016 р. N 304 "Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну службу" (Офіційний вісник України, 2016 р., N 34, ст. 1327, N 61, ст. 2097)."
...
Я полностью согласна с nataliya28, что эта выплата предусмотрена Законом № 889 и ее можно было платить с 1 мая 2016 г. А сейчас, КМУ просто приводит свои постановления в соответствии с действующим законодательством.



 

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Доброго дня! Є два накази:
1. "Про надання відпустки" начальнику відділу, де зазначається покладання його обов'язків на іншого держслужбовця у відділі (головний спеціаліст). Другим пунктом залишають контроль за виконанням цього наказу. І все. Підстава: графік відпусток.
2. Наказ "Про покладання обов'язків", в якому на період тимчасової непрацездатності начальника відділу обов'язки покладаються на іншого держслужбовця. Підстава: службова записка відсутнього начальника.
 
В ЗУ ПРо держслубу зазначено що така виплата "встановлюється керівником державної служби державному службовцю за поданням його безпосереднього керівника"

Питання: 
1. Чи достатньо таких наказів, щоб вже робити доплату за виконання обов'язків? Чи треба в наказах прописувати третім пунктом: провести доплату за виконання обов'язків в розмірі 50% посадового окладу відсутнього працівника.... - тільки за цієї умови платити?
2. В першому наказі підстава - лише графік відпусток, тобто клопотання подання начальника відділу немає - в цій ситуації одну з умов не виконано - тоді не платити?

Я так розумію, що для того, щоб виплатити цю надбавку повинні виконатись дві умови - в наказі прописати що ВСТАНОВИТИ НАДБАВКУ, а в підставах: ПОДАННЯ Начальника відділу. Тільки тоді можна платити? 
 Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”