Щодо "корінців"

Vengeance
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 листопада 2015, 15:35
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Vengeance »

Доброго дня, шановні! Потрібна ваша допомога. Чи нараховується зарплатня працівникам закладу через програму MeregaM, та чи можна через неї роздрукувати "корінці" - відомості по зарплатні кожного працівника. Скажімо, я - працівник, мені потрібна інформація для заповнення декларації про доходи, щодо нарахованої зарплатні та відрахувань в різні фонди, абощо. Заклад має, наприклад, 100 працівників. Бухгалтерія, посилаючись на зайнятість, говорить, що не можна, бо дані потрібно вбивати вручну по кожному працівнику. Підкажіть, будь ласка, що можна зробити, або допомогти бухгалтерії автоматизувати цей процес. Заздалегідь дякую!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Vengeance писав:Доброго дня, шановні! Потрібна ваша допомога. Чи нараховується зарплатня працівникам закладу через програму MeregaM, та чи можна через неї роздрукувати "корінці" - відомості по зарплатні кожного працівника. Скажімо, я - працівник, мені потрібна інформація для заповнення декларації про доходи, щодо нарахованої зарплатні та відрахувань в різні фонди, абощо. Заклад має, наприклад, 100 працівників. Бухгалтерія, посилаючись на зайнятість, говорить, що не можна, бо дані потрібно вбивати вручну по кожному працівнику. Підкажіть, будь ласка, що можна зробити, або допомогти бухгалтерії автоматизувати цей процес. Заздалегідь дякую!
MeregaM совсем не из этой области. Она к зарплате не имеет никакого отношения! В ней только платёжки для казначейства!! У вас что бухгалтерия на счётах зарплату считает?? Давать корешки каждый месяц каждому сотруднику это их обязанность согласно КЗоТУ. статью сейчас искать не буду но она есть сами поищите!

Vengeance
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 листопада 2015, 15:35
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Vengeance »

EVGENIY писав:
Vengeance писав:Доброго дня, шановні! Потрібна ваша допомога. Чи нараховується зарплатня працівникам закладу через програму MeregaM, та чи можна через неї роздрукувати "корінці" - відомості по зарплатні кожного працівника. Скажімо, я - працівник, мені потрібна інформація для заповнення декларації про доходи, щодо нарахованої зарплатні та відрахувань в різні фонди, абощо. Заклад має, наприклад, 100 працівників. Бухгалтерія, посилаючись на зайнятість, говорить, що не можна, бо дані потрібно вбивати вручну по кожному працівнику. Підкажіть, будь ласка, що можна зробити, або допомогти бухгалтерії автоматизувати цей процес. Заздалегідь дякую!
MeregaM совсем не из этой области. Она к зарплате не имеет никакого отношения! В ней только платёжки для казначейства!! У вас что бухгалтерия на счётах зарплату считает?? Давать корешки каждый месяц каждому сотруднику это их обязанность согласно КЗоТУ. статью сейчас искать не буду но она есть сами поищите!
Да, это 110я статья, тогда как автоматизировать процесс выдачи "корешков"?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Нужно ПО по расчёту зарплаты покупать, не хотите покупать ексель ваш выход! На форуме есть тема зарплата в екселе, будет вам полезна и вашей бухгалтерии! Просто интересно если не в екселе они считают то каким образом?????????

Vengeance
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 листопада 2015, 15:35
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Vengeance »

EVGENIY писав:Нужно ПО по расчёту зарплаты покупать, не хотите покупать ексель ваш выход! На форуме есть тема зарплата в екселе, будет вам полезна и вашей бухгалтерии! Просто интересно если не в екселе они считают то каким образом?????????
В экселе и считают, интересно есть ли не проприетарные программы по типу "Медка" (M.E.Doc)? И, если можно, дайте ссылочку на здешний файлик.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Vengeance писав:
EVGENIY писав:Нужно ПО по расчёту зарплаты покупать, не хотите покупать ексель ваш выход! На форуме есть тема зарплата в екселе, будет вам полезна и вашей бухгалтерии! Просто интересно если не в екселе они считают то каким образом?????????
В экселе и считают, интересно есть ли не проприетарные программы по типу "Медка" (M.E.Doc)?
Ну так если в екселе считают вобще проблем не вижу! Ещё раз повторюсь на форуме есть тема ЗП в екселе, зайдите в неё я там выкладывал свою ведомость по зарплате в екселе, там есть корешки, вот так же само сделайте у себя!
Не проприетарный сыр только в мышеловке :4:

Vengeance
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 листопада 2015, 15:35
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Vengeance »

Огромное спасибо! Нашёл пример, дал бухгалтерам пусть разбираются. Можно закрывать. Нашёл также не проприетарную УкрЗарплата

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Код: Виділити все

Програма “ УкрЗарплата ” є платною:

   - Версія програми L1 (одна фірма, співробітників до 10)
      - Локальної версії + оновлення на 1 рік коштує 199 гривень,
      - Продовження оновлень на 1 рік коштує 100 гривень;

   - Версія програми L2 (фірм до 3, співробітників до 50)
      - Локальної версії + оновлення на 1 рік коштує 399 гривень,
      - Продовження оновлень на 1 рік коштує 200 гривень;

   - Версія програми L3 (фірм до 6, співробітників до 100)
      - Локальної версії + оновлення на 1 рік коштує 599 гривень,
      - Продовження оновлень на 1 рік коштує 300 гривень;

   - Версія програми L4 (фірм до 10, співробітників до 300)
      - Локальної версії + оновлення на 1 рік коштує 999 гривень,
      - Продовження оновлень на 1 рік коштує 500 гривень;

   - Версія програми L5 (фірм необм., співробітників необм.)
      - Локальної версії + оновлення на 1 рік коштує 1999 гривень,
      - Продовження оновлень на 1 рік коштує 1000 гривень;
Извините но ссылку вашу я удалю!

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”