Доплата за вислугу років лікарю ДЮСШ

tatt
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 квітня 2015, 07:48
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення tatt »

Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, чим керуватися при розрахунку доплати лікарю за вислугу років, який працює за сумісництвом на 0,5 ставки в ДЮСШ, постановою КМУ 1418 чи  наказом 2850 ДКУ України з питань фіз. культури та спорту?

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

tatt писав:Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, чим керуватися при розрахунку доплати лікарю за вислугу років, який працює за сумісництвом на 0,5 ставки в ДЮСШ, постановою КМУ 1418 чи  наказом 2850 ДКУ України з питань фіз. культури та спорту?
У даному випадку слід керуватися Порядком виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров'я, затвердженим постановою КМУ від 29.12.2009 р. № 1418 (далі - Порядок № 1418).  Адже у п. 1 цього Порядку передбачено, що його дія поширюється на медичних та фармацевтичних працівників, які працюють на медичних посадах у будь-яких державних та комунальних установах, закладах, організаціях незалежно від підпорядкування і умови оплати праці яких визначаються відповідно до умов оплати праці працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я. Оплата праці лікаря ДЮСШ здійснюється за займаною посадою відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519. Отже і надбавка за вислугу років встановлюється такому працівнику на підставі нормативного докумену, що регулює порядок виплати "вислужної" надбавки медичним працівникам, тобто на підставі Порядку № 1418. Додатково зазначимо, що «вислужну» надбавку слід виплачувати не тільки за основним місцем роботи, а й за місцем роботи за сумісництвом (згідно із п. 7 Порядку № 1418).

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”