утримання по виконавчим листам

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Із заробітної плати працівниці стягуються аліменти на утримання дитини ( 25 %). А цього місяця на цю працівницю до установи надійшло два виконавчих листа ( на різні теми). В одному виконавчому листі постановляють стягувати 20 %, в іншому також 20 % до повного погашення заборгованості. Отже, згідно виконавчих документів з особи потрібно утримувати 25+20+20 = 65 % із заробітної плати ? Хіба це можливо ? КЗпП і Законом України " Про оплату праці" передбачені обмеження щодо утримань із заробітної плати, як тоді діяти ?

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

Позвоните в исполнительную службу и уточните как удерживать. У меня было 2 исп.листа на одну работницу по 20% каждый, я позвонила в исп.службу и мне ответили, что надо исполнить один лист, потом другой, т.к. получателем в двух случаях была исп.служба. Я где-то читала, что исп.листы удерживаются в порядке очередности, точно не буду утверждать.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Дякую, зрозуміло, що потрібно звонити до виконавчої служби . Я сподівалась отримати відповідь на своє питання на цьому форумі, але марно....
Отже, рятування потопаючих - справа самих потопаючих ?

mil
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 11 січня 2018, 14:59
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення mil »

люди допоможіть будь-ласка. Відраховувала аліменти згідно   виконавчого листа 1/4 але не менше 30% прожит. мінімума. А потім Президент підписав закон, згідно якого % збільшився до 50. А виконавча служба нічого нам не прислала. І скільки мені з нього утримати.

milla
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 29 травня 2014, 11:18
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення milla »

Здравствуйте, подскажите утримання по виконавчим листам (долг за отопление) производится со всех видов дохода ( в т.ч. и с вынагороды  договора ГПХ)?

Аватар користувача
darunok
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 30 листопада 2013, 15:06
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Подякували: 3 рази

Повідомлення darunok »

Ми надавали запит у виконавчу службу. Нам відповіли: ті що, були до прийняття нового Закону, утримувати 30% і надалі. Поки не прийде з нашого відомства про утримання 50%.

Аватар користувача
Любов_Р
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 17 червня 2014, 13:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Любов_Р »

mil писав:люди допоможіть будь-ласка. Відраховувала аліменти згідно   виконавчого листа 1/4 але не менше 30% прожит. мінімума. А потім Президент підписав закон, згідно якого % збільшився до 50. А виконавча служба нічого нам не прислала. І скільки мені з нього утримати.
Бухгалтер самовольно не изменяет решения суда. Изменения в рассчете только в случаи поступления нового решения.

Мін'юст України; Наказ, Інструкція від 15.12.1999 № 74/5

7.2.6. Самостійно змінювати порядок стягнення суми  боргу  та
розмір    відрахування    адміністрації    підприємств,   установ,
організацій не мають права.
Востаннє редагувалось 14 травня 2018, 09:08 користувачем Любов_Р, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

у нас исполнительная служба дала разъяснение, что необходимо соблюдать законодательство, т.е. 50%. консультация, правда, устная

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”