Виконання обов"язків головного бухгалтера на період його відпустки

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

Якщо головний спеціаліст - бухгалтер виконує обов"язки головного бухгалтера на період щорічної відпустки, чи треба виплачувати головному спеціалісту-бухгалтеру різницю в окладах чи може 50% заробітної плати?  Або взагалі ніякої доплати не виплачують?

P.S. В посадовій інструкції головного спеціаліста-бухгалтера в розділі "Права" є пункт : на період відпустки головного бухгалтера виконувати його обов"язки.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

EVGENIY писав:https://goo.gl/tPGqwz
 Увы, ответа на мой вопрос в этих ссылках нет :((

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

hamster писав:
EVGENIY писав:https://goo.gl/tPGqwz
 Увы, ответа на мой вопрос в этих ссылках нет :((
Я колись був заступником главбуха, і в мене в посадовій так само було написано! так ось я не пам'ятаю щоб мені доплачували!

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

EVGENIY писав:
hamster писав:
EVGENIY писав:https://goo.gl/tPGqwz
 Увы, ответа на мой вопрос в этих ссылках нет :((
Я колись був заступником главбуха, і в мене в посадовій так само було написано! так ось я не пам'ятаю щоб мені доплачували!
Заступником!
А если просто специалист?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Я вважаю, якщо в посадовій інструкції спеціаліста передбачено виконання обов'язків головного бухгалтера на період його тимчасової відсутності, то ніяких доплат не потрібно робити. Адже, це є обов'язок спеціаліста під яким він поставив свій підпис коли його призначали на цю посаду.

Калинка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 08 червня 2017, 11:23
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Калинка »

Доброго дня! Підкажіть, в органах місцевого самоврядування хто виконує обов’язки головного бухгалтера, якщо він іде у відпустку? Іншого бухгалтера немає. Дякую.

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

Калинка писав:Доброго дня!  Підкажіть, в органах місцевого самоврядування хто виконує обов’язки головного бухгалтера, якщо він іде у відпустку? Іншого бухгалтера немає. Дякую.
Ніхто. У нас принаймні так. По наших Центрах (закладах) місцевогр самоврядування працює по одному бухгалтеру. Коли бухгалтер іде у відпустку то його обов'язки ніхто не виконує. Потрібно бігати на роботу і все самому робити, а потім десь-колисть (коли дозволить керівник ( у який день хоче керівник) можна прийти або піти на годинку  пізніше. І то лише раз, незалежно скільки раз і на скільки виходив під час відпустки. В нас є такі випадки, що бухгалтер по документах іде у відпустку на 14 днів, а насправні в ній 2-3  дні. І нікого це не цікавить. Відгули забрати  за ці дні не можна.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Калинка писав:Доброго дня!  Підкажіть, в органах місцевого самоврядування хто виконує обов’язки головного бухгалтера, якщо він іде у відпустку? Іншого бухгалтера немає. Дякую.
Зазвичай в посадових інструкціях вказується взаємозаміна працівників на час тимчасової відсутності.

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

yaoleg писав:
Калинка писав:Доброго дня!  Підкажіть, в органах місцевого самоврядування хто виконує обов’язки головного бухгалтера, якщо він іде у відпустку? Іншого бухгалтера немає. Дякую.
Зазвичай в посадових інструкціях вказується взаємозаміна працівників на час тимчасової відсутності.
У нас такого немає. Є 5 Закладів, які маленькі за розмірром (5-15). Та найголовніша проблема, що інші працівники ніякого відношення до бухгалтерії немають (вчителі, вихователі, психологи, метолисти, муз.керівники, соціальні працівники, прибиральниці і т.д). Вони навіть не знають як рахується зарплата, а все інше доя них взагалі " темний ліс".

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

як кажуть, бачили очі...
це проблема майже всіх бухгалтерів- у кожного є своя доля відповідальності і треба в такому випадку спланувати так всі свої справи та так підгадати свою відпустку, щоб не виникало (або майже не виникало) ніяких проблем в бухгалтерії.
відпустка частинами та в період відпустки робота в телефонному режимі-це ж таке звичне явище для нас, що й не варто піднімати питання.
головне- щоб розуміла ситуацію та підтримувала сім"я

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”