Повышение окладов педагогам с 01.09.2017 г.

miloserdie
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 липня 2017, 15:05
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення miloserdie »

Здравствуйте. Центр реабилитации детей-инвалидов относится к сфере управления Министерства социальной политики и является структурным подразделением управления социальной защиты. Нужно ли повышать оклады учителю-логопеду, учителю-реабилитологу и ассистенту учителя-реабилитолога  согласно постановления № 974 от 14.12.2016 г. доп.2 к пост.№1298 от 30.08.2002 г. с 01.09.2017г. "Додаток 2. Інші навчальні заклади та установи освіти"

reharomny
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 05 січня 2016, 12:06
Регіон: Сумская область

Повідомлення reharomny »

Центри реабілітації системи Мінсоцполітиками не є навчальними закладами чи закладами та установами освіти, отже з одного боку ця Постанова не стосується педагогічних працівників, які працюють у закладах соціального захисту населення. З іншого боку, відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затвердженого спільним наказом Мінсоцполітики та Мінохорониздоров’я №208/519 від 05.10.2005 у п. 1.3. зазначено, що оплата працікерівників, фахівців, технічних службовців і робітників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, що не передбачені цими Умовами (педагогічних працівників, працівників культури, сільського господарства та інших), здійснюється відповідно до умов оплати праці аналогічних категорій працівників відповідних галузей бюджетної сфери. Тобто ситуація не зовсім зрозуміла. Якщо все ж таки піднімати оклади педагогічним працівникам, то стане розбалансованість в системі оплати праці інших працівників (лікарів, реабілітологів, керівників), адже маючи таку ж вищу освіту та кваліфікацію, працюючи на відміну від вчителів по 8 годин (а не 3), вони отримуватимуть значно менші заробітну плату. 

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”