доплата за вредні умови праці

viktor030372
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 вересня 2017, 14:37
Регіон: Херсонская область

Повідомлення viktor030372 »

Доброго дня!
Роз'ясніть будьласка, я працюю в навчальному закладі інженером-електроніком, 7 тарифний розряд, оклад 2464 грн., з 1 січня 2017 року з мене познімали всі надбавки за роботу за компьютером (знаходюся постійно ) обслуговую 60 компьютерів, помимо веду різні шкільні програми (myschool, курс-освіта, універсал), за вредні умови праці (заправка картриджів тонером), інтенсивність ну і т.д., аргументуючи це тим що по новому законодавству всі ці надбавки входять в доплату до 3200 грн., чи правомірно це, і якщо можна то з посиланнями на нормативні документи. Буду дуже вдячний.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

за шкідливі умови-якщо є підстава- ця сума не враховується в доплату до МЗП. всі інші враховуються. тут прсто може в загальній сумі вийти більше 3200+ще й за шк.умови. якщо, наприклад, 50% за інтенс та ще + за шк.10% - то загальна сума вийде 2464+1232+246,4=3942,40- все ж більше мінімальної та ще + індексація 116,20 у 09. так що, моя порада-нехай будуть всі накази, які були, і працюйте та отримуйте з/пл на здоров"я!

viktor030372
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 вересня 2017, 14:37
Регіон: Херсонская область

Повідомлення viktor030372 »

Olga_K писав:за шкідливі умови-якщо є підстава- ця сума не враховується в доплату до МЗП. всі інші враховуються. тут прсто може в загальній сумі вийти більше 3200+ще й за шк.умови. якщо, наприклад, 50% за інтенс та ще + за шк.10% - то загальна сума вийде 2464+1232+246,4=3942,40- все ж більше мінімальної та ще + індексація 116,20 у 09. так що, моя порада-нехай будуть всі накази, які були, і працюйте та отримуйте з/пл на здоров"я!
Так в тому ж і справа, я неможу доказати, що ті доплати які були, зараз також діють, економіст і бухгалтерія настоюють на своєму, "ВСІ ДОПЛАТИ ВКЛЮЧЕНІ В МЗП", якщо можна то назвіть хоть якісь, підтверджуючі мої вимоги законодавчі норми? А ті цифри, що тви привели, то це мабудь з області фантастики, я на руки отримую 2464 грн і все

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

я вказала % для прикладу. мінімальна нарахована з/пл за повний місяць = 3200грн. - податок 18% - в/збір 1,5% - 1%(якщо профвнески утримують). % надбавки та інші доплати залежать від запланованого ФОП - і вони не обов"язкові, а можливі... якщо є доплата за роботу в шкідливих умовах- то ця сума нараховується "поверх" 3200, але повинно бути законодавчо це встановлено, атестація роб.місця та т.ін.

Медик2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 28 серпня 2017, 14:48
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Медик2017 »

viktor030372 писав:Доброго дня!
Роз'ясніть будьласка, я працюю в навчальному закладі інженером-електроніком, 7 тарифний розряд, оклад 2464 грн., з 1 січня 2017 року з мене познімали всі надбавки за роботу за компьютером (знаходюся постійно ) обслуговую 60 компьютерів, помимо веду різні шкільні програми (myschool, курс-освіта, універсал), за вредні умови праці (заправка картриджів тонером), інтенсивність ну і т.д., аргументуючи це тим що по новому законодавству всі ці надбавки входять в доплату до 3200 грн., чи правомірно це, і якщо можна то з посиланнями на нормативні документи. Буду дуже вдячний.
В загальній сукупній зарплаті працівника не враховуються доплата за роботу в шкідливих і важких умовах праці за результатами атестації робочих місць та доплата працівникам, які використовують у роботі дезінфікуючі засоби, зайняті прибиранням туалетів. 
Якщо ж робоче місце не атестоване, ця доплата враховується в 3200. Ваша бухгалтерія права. 
За роботу за компютером взагалі - не зрозуміло. Адже якщо це Ваш посадовий обовязок користуватись ПК під час роботи, то це вже враховано в тарифному розряді. 
Розумію Вашу лють, але на жаль, ми всі в рівних умовах..... так про нас подбала держава. Вища освіта на рівні безосвіти((((

Більш докладно можете прочитати гарну статтю: https://buhgalter.com.ua/articles/oplat ... ta-do-mzp/

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”