Розрахункові вчителю при звільненні

t123456s
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 листопада 2018, 16:12
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення t123456s »

Працюю в школі 5 років. З 13 липня 2018 знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Відпускні за минулий рік отримала в повному обсязі. Зараз я звільняюся з роботи за власним бажанням, а саме в грудні цього року. Скільки днів відпустки мені мають компенсувати? І чи взагалі можу я розраховувати на грошову компенсацію?
Востаннє редагувалось 22 листопада 2018, 16:34 користувачем t123456s, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

t123456s писав:Працюю в школі 5 років. З квітня знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Відпускні за минулий рік отримала в повному обсязі. Звільняюся що роботи в грудні цього року. Скільки днів відпустки мені мають компенсувати?
все що вам положено до квітня, стільки і отримаєте! Якщо до квітня вам всі дні відпустки виплатили то нічого не положено! За час  у відпустці по догляду, дні відпустки не нараховуються ви і так у відпустці :) Даних для 100 % відповіді не достатньо!

t123456s
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 листопада 2018, 16:12
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення t123456s »

Відредагувала інформацію. А на якусь компенсацію я можу розраховувати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

t123456s писав:Відредагувала інформацію. А на якусь компенсацію я можу розраховувати?
Ви не написали, по яку дату вам було нараховані відпускні перед декретом, думаю ви цього просто не знаєте! Я здогадатися не можу! Тому краще задайте питання в вашій бухгалтерії! Треба знати дату вашого прийняття на работу, за який період і скільки днів вам вже надавали відпустки! Тому вам ніхто не відповість крім вашої бухгалтерії або відділу кадрів якщо він є!

t123456s
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 листопада 2018, 16:12
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення t123456s »

Щорічна відпустка у мене була з 19 травня по 12 липня. Не маю можливості звернутися до відділу кадрів чи бухгалтерії - школа знаходиться в селі, а вище названі структури в районному центрі. На жаль, зараз не маю можливості потрапити туди. В школі сказали, що розрахункові будуть, але в якому обсязі - не відомо. 
Знайшла ось таку інформацію :
Звільнення в період декретної відпустки відбувається також як і звичайне звільнення. Особі, яка пебуває у такій відпусці, необхідно повідомити свого начальника за два тижні до дати фактичного звільнення. При цьому необхідно враховувати, що за час, як декретної відпустки, так і відпустки по догляду за дитиною за жінкою зберігається трудовий стаж. А значить, вона має право на щорічну трудову відпустку або на її компенсацію."

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

так ви маєте право на компенсацію не відгуляних днів відпустки! Але ж як ми тут вгадаємо скільки їх у вас?

t123456s
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 листопада 2018, 16:12
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення t123456s »

Ну, фактично я мала б працювати з 27 серпня по 7 грудня

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”