Кошти компенсації мобілізованого за 2014 рік

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Підкажіть будь-ласка вирішити питання повернення коштів компенсації середнього заробітку за 2014 рік.
У 2014 році з коштів місцевого бюджету я виплачувала середній заробіток мобілізованому.
30.12.2015 року за нашим звітом нам компенсували з державного бюджету середній заробіток за 2014 рік.
Відповідно ці кошти я повернула у місцевий бюджет 2014 року як кошти минулих років.
КРУ стверджує що відповідно до бюджетного кодексу ці кошти я повинна була повернути у державний бюджет.
Допоможіть вияснити як же все-таки правильно?Дякую за допомогу

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Шановні колеги 
Допоможіть з вирішенням питання з власного досвіду, я думаю багато хто з Вас отримав компенсацію за 2014 рік у 2015
Дуже вдячна

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Позашкілля писав:Шановні колеги 
Допоможіть з вирішенням питання з власного досвіду, я думаю багато хто з Вас отримав компенсацію за 2014 рік у 2015
Дуже вдячна
А на яку статтю кодексу КРУ ссилається?

novi4ok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 12 жовтня 2012, 08:21
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення novi4ok »

У нас подібна ситуація, тільки виплачували кошти з державного бюджету, а компенсацію отримували з місцевого (від УПСЗН). 31 грудня повернули компенсацію до місцевого бюджету, туди звідки отримали. Намагалися в казначействі дізнатися номер рахунку державного бюджету - не дали т.я. не знали код доходу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

novi4ok писав:У нас подібна ситуація, тільки виплачували кошти з державного бюджету, а компенсацію отримували з місцевого (від УПСЗН). 31 грудня повернули компенсацію до місцевого бюджету, туди звідки отримали. Намагалися в казначействі дізнатися номер рахунку державного бюджету - не дали т.я. не знали код доходу.
Треба було у нас питати  :4:
Код доходів 24060300

novi4ok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 12 жовтня 2012, 08:21
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення novi4ok »

EVGENIY писав: Код доходів 24060300
Тобто порушення є? Повертати потрібно було в держбюджет? :57:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

novi4ok писав:
EVGENIY писав: Код доходів 24060300
Тобто порушення є? Повертати потрібно було в держбюджет? :57:
Та ні! Це код є і в місцевому і в державному бюджеті! Ну і як бачите с першого повідомлення  все ж таки кру викаблучується! За їх логікою ви все вірно зробили! Хоча я не згоден з їх логікою! Хотілось би статтю почитати на яку вони спираються, і будем думати!

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

EVGENIY писав:
Позашкілля писав:Шановні колеги 
Допоможіть з вирішенням питання з власного досвіду, я думаю багато хто з Вас отримав компенсацію за 2014 рік у 2015
Дуже вдячна
А на яку статтю кодексу КРУ ссилається?
Конкретної статті не вказали тому що розмова була по телефону.
Ситуація така у нашому регіоні КРУ перевіряло департамент соц. політики з приводу використання коштів, виділених з держ.бюджету на компенсацію організаціям середнього заробітку працівників призваних під час мобілізації. Ми письмово надавали інформацію про наших працівників які мобілізовані.
Вчора працівник КРУ уточняв у мене в який бюджет я повернула кошти. Відповідно отримала відповідь усну без статті БК, що тим що я перерахувала кошти не назад в держ бюджет а в місцевий я порушила бюджетне законодавство

Аватар користувача
fhbyf
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 15 липня 2014, 11:24
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Подякували: 2 рази

Повідомлення fhbyf »

Ми також кошти повертали в місцевий бюджет (так як місцевий бюджет нас фінансував ми оплачували потім надійшла компенсація і ми повернули на рахунок з якого було початкове фінансування), р/р місц бюджету давало казначейство і фін упрвління також підтвердило що повернення на місц бюдж.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

fhbyf писав:Ми також кошти повертали в місцевий бюджет (так як місцевий  бюджет нас фінансував ми оплачували потім надійшла компенсація і ми повернули на рахунок з якого було початкове фінансування), р/р місц бюджету давало казначейство і фін упрвління також підтвердило що повернення на місц бюдж.
Я теж думаю що це вірно! Повертати треба в бюджет звідки установа фінансувалась! Так само як би установа проплатила напрклад за друк дипломів якомусь ДП у якої рахунки відкриті в ДКСУ і відносяться до держбюджету, якщо вона кошти поверне то не повертати ж їх в держбюджет тому що вони надійшли з держбюджету!

nata777777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 01 січня 2013, 20:14
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Подякували: 1 раз

Повідомлення nata777777 »

Позашкілля, скажіть, будь ласка, як ви вирішили цю проблему? В нас така сама ситуація, КРУ наполягає, що компенсація а 2014 р. мала бути повернута у 2015р. у держ. бюджет . Як тепер район має повернути ті кошти у держ. бюджет?

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”