індексація педагога

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Я не бачу справедливості в порівнянні з тими педагогами, які мають менше навантаження, та, відповідно Вашим розрахункам, більшу суму фіксованої індексації. Виходить, чим більше педагог працює, тим меншу індексацію доходів він отримає?


Свої розрахунки я Вам не наводила, до речі, життя взагалі не справедливе.
У 2014 році я читала статтю Ж.Лаврентьєвої " Якщо підвищено оклад і зменшено педнавантаження", в якій авторка порівнює два доходи до підвищення окладу ( 1474,00 і 21 год навантаження) і після підвищення окладу ( 1551,00 і 18 год навантаження ).
У наведенному прикладі при порівнянні вона враховує навантаження не на 1,00 ставку ( 18 і 18 ), а зарплати, розрахованої з 21 год навантаження із зарплатою, розрахованої, з навантаження 18 год.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

panyutinorada писав: Свої розрахунки я Вам не наводила, до речі, життя взагалі не справедливе.
У 2014 році я читала статтю Ж.Лаврентьєвої " Якщо підвищено оклад і зменшено педнавантаження", в якій авторка порівнює два доходи до підвищення окладу ( 1474,00 і 21 год навантаження) і після підвищення окладу ( 1551,00 і 18 год навантаження ).
У наведенному прикладі при порівнянні вона враховує навантаження не на 1,00 ставку ( 18 і 18 ), а зарплати, розрахованої з 21 год навантаження із зарплатою, розрахованої, з навантаження 18 год.
Я мав на увазу не конкретні розрахунки, а розрахунки в цілому. Що стосується законів, то хотілося б бачити якусь логіку в тлумаченні різних випадків розрахунків. Якщо нестандартна ситуація, то логіка закону підказує одна, а тут з'являєтся стаття і пішло-поїхало по-новому. Добре хоч, що одна людина видає "нагору" статті, як вирішувати проблеми, на які можливо орієнтуватися. Погано те, що на 1 закон - 1000 листів роз'яснень. У тому ж 2014 році, ось в цій статті при умові зменшення педнавантаження для порівняння бралися посадові оклади на ставку. Хотілося б порівняти зі статтею, що Ви читали.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

У статті, на яку посилаєтесь Ви, саме оклад працівника не підвищувався (1551,00 ).
А у статті з " БУХГАЛТЕРІЯ : БЮДЖЕТ " за вересень 2014 року № 38-39 стр.17 приклад, наведений Ж. Лаврентьєвою і свідчить про те, що в разі підвищення саме окладу у педагогів враховується в порівняннях все навантаження.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

panyutinorada писав:У статті, на яку посилаєтесь Ви, саме оклад працівника не підвищувався (1551,00 ).
А у статті з " БУХГАЛТЕРІЯ : БЮДЖЕТ " за вересень 2014 року № 38-39 стр.17 приклад, наведений Ж. Лаврентьєвою і свідчить про те, що в разі підвищення саме окладу у педагогів враховується в порівняннях все навантаження.
Я й кажу, "залізна" логіка, коли оклади підвищилися - береться все педнавантаження, коли не підвищилися - береться тільки в межах ставки. А в не-вчителів ще третій варіант. Я думав порядок 1078 один для всіх. :25:

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

я рахую так: беру нове навантаження з вересня по новим окладам віднімаю нове навантаження з вересня по старим окладам - буде розмір підвищення зарплати з урахуванням всіх доплат. (питання зміни навантаження відпадає само собою). Адже якби не було підвищення зарплати, то працівник би отримував у вересні по старим окладам з новим навантаженням і відповідно тією ж самою сумою індексації, що і в серпні.
Вважаю, що так би було правильніше.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

ssvet_ubr писав:я рахую так: беру нове навантаження з вересня по новим окладам віднімаю нове навантаження з вересня по старим окладам - буде розмір підвищення зарплати з урахуванням всіх доплат. (питання зміни навантаження відпадає само собою). Адже якби не було підвищення зарплати, то працівник би отримував у вересні по старим окладам з новим навантаженням і відповідно тією ж самою сумою індексації, що і в серпні.
Вважаю, що так би було правильніше.
Ну ось ще один варіант. І я з Вами згоден, що брати треба навантаження вересня, раз підвищення було у вересні. Хоча саме навантаження я брав би з розрахунку 1,00 ставки. А то якось це не справедиво, якщо це вчитель і навантаження зменшилося з 1,00 ставки до 0,5 ставки, то для розрахунку беремо навантаження 0,5 ставки, а якщо це кухаря чи комірника перевели з 1,00 на 0,5 ставки, то розраховуємо підвищення виходячи з 1,00 ставки.

Міранда
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 травня 2015, 14:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Міранда »

Доброго дня всім! Допоможіть визначити фіксовану індексацію директору школи. Оклад до підвищення становив 2198,00, після 1 вересня - 2611,00. Має 6 годин від окладу 1986,60 до підвищення (2359,50 після) та 3 години від окладу 1806,00 (2145,00) відповідно.
Вересень місяць для всіх вчителів стає базовим. У ньому визначаємо право працівника на подальшу індексацію, порівнявши суму підвищення зарплати (з урахуванням доплат за класне керівництво, за завідування кабінетом та за перевірку зошитів) із сумою можливої індексації. При цьому педнавантаження в порівняльних розрахунках не бере участі. Поясніть,будь-ласка, вищенаписане на конкретному прикладі. До вересня 2015 року педнавантаження вчителя математики становило 24 години на тиждень, 22 години - перевірка зошитів, 25% доплата за класне керівництво, 13% доплата за завідування кабінетом. З 1 вересня доплати залишились, змінились години педнавантаження - 12 годин та 10 годин перевірки зошитів. Як визначити фіксовану суму індексації?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

http://buhbudget.com.ua/ru/journal/buhb ... ticle/3352
Враховувати педнавантаження з 01.09.15 року за старими і новими окладами.

Міранда
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 травня 2015, 14:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Міранда »

Дуже дякую за допомогу. Все зрозуміло. Успіхів!!!

nattka77
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 вересня 2015, 10:48
Регіон: Полтавская область

Повідомлення nattka77 »

Будь ласка,підкажіть,а % за пеестижність праці , в порівняльних розрахунках брати 20% ,або такий який був фактично виплачений в вересні 2015р.?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Факт вересня в порівняннях застосовувавти.
Перегляньте вищезгадану статтю з прикладами.

dashuta404
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 19 вересня 2013, 14:23
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення dashuta404 »

скажите, а кто-то выполняет условие: зарплата до повышения с индексацией должна быть равна зарплате после повышения ?

nattka77
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 вересня 2015, 10:48
Регіон: Полтавская область

Повідомлення nattka77 »

Re: індексація педагога
panyutinorada » Сьогодні, 16:13

Факт вересня в порівняннях застосовувавти.
Перегляньте вищезгадану статтю з прикладами.

яку статтю,прикладив багато...

nattka77
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 вересня 2015, 10:48
Регіон: Полтавская область

Повідомлення nattka77 »

Re: індексація педагога
panyutinorada » Сьогодні, 16:13

Факт вересня в порівняннях застосовувавти.
Перегляньте вищезгадану статтю з прикладами.

яку статтю,прикладив багато...
тобто до підвищення брати 20%(взагалі,або порівняти із серпнем?),а після підвищення 5%???

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Изминение педнагрузки не влияет на базовый месяц, а значит никакой фикстрованной индексации не расчитывается. Если происходит повышение доходов за счет повышения оклада или составляющих, сумма повышения определяется из расчета 1,00 ставки.[/quote]
Підкажіть мені будь-ласка а де Ви прочитали у порядку 1078 що з розрахунку 1 ставки? Я читаю у п. 2 "грошових доходів...... оплата праці, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками" Працівник - тобто педагог виконує роботу не 18 год (1 ставка) а 20 год. (приблизно 1,1 ставки).
Конкретика прописана відносно неповного робочого часу у п4. "У разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу."
Тобто коли педагог працює на тиждень наприклад 12 год ( приблизно 0,7 ставки) розрахунок ведеться відносно 18 год (1 ставки) а виплачується відповідно до 12 год (0,7 ставки)

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Позашкілля писав: Підкажіть мені будь-ласка а де Ви прочитали у порядку 1078 що з розрахунку 1 ставки? Я читаю у п. 2 "грошових доходів...... оплата праці, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками" Працівник - тобто педагог виконує роботу не 18 год (1 ставка) а 20 год. (приблизно 1,1 ставки).
Конкретика прописана відносно неповного робочого часу у п4. "У разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу."
Тобто коли педагог працює на тиждень наприклад 12 год ( приблизно 0,7 ставки) розрахунок ведеться відносно 18 год (1 ставки) а виплачується відповідно до 12 год (0,7 ставки)
Ну то й вираховуйте індексацію відносно 18 год, а підвищення відносно 20 год, якщо Ви вважаєте за потрібне. Чим більше годин має педагог, тим меншу індексацію він отримає. В цій ситуації я радий, що я не педагог, і навіть працюючи на 1,5 ставки мені підвищення порахують в межах 1,00 ставки. а не 1,5 ставки. Звісно, що моя фіксована сума індексації буде більшою ніж у педагогів на рівних умовах оплати праці.
Я не впевнений, що трактування одного й того ж порядку може бути різним для того ж педагога та бухгалтера.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Re: індексація педагога
panyutinorada » Вчора, 16:13
Факт вересня в порівняннях застосовувавти.
Перегляньте вищезгадану статтю з прикладами.

Re: індексація педагога
nattka77 » Вчора, 16:05
Будь ласка,підкажіть,а % за пеестижність праці , в порівняльних розрахунках брати 20% ,або такий який був фактично виплачений в вересні 2015р.?


Вищезгадану статтю, тобто ту, яку колеги обговорювали у цій темі, а саме http://buhbudget.com.ua/ua/journal/buhb ... ticle/3352

яку статтю,прикладив багато...
тобто до підвищення брати 20%(взагалі,або порівняти із серпнем?),а після підвищення 5%???


Щодо підвищення 5 %, але ж у Вашому першому запитанні ні про які п'ять відсотків не згадується.

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

eMelya писав:
Позашкілля писав: Підкажіть мені будь-ласка а де Ви прочитали у порядку 1078 що з розрахунку 1 ставки? Я читаю у п. 2 "грошових доходів...... оплата праці, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками" Працівник - тобто педагог виконує роботу не 18 год (1 ставка) а 20 год. (приблизно 1,1 ставки).
Конкретика прописана відносно неповного робочого часу у п4. "У разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу."
Тобто коли педагог працює на тиждень наприклад 12 год ( приблизно 0,7 ставки) розрахунок ведеться відносно 18 год (1 ставки) а виплачується відповідно до 12 год (0,7 ставки)
Ну то й вираховуйте індексацію відносно 18 год, а підвищення відносно 20 год, якщо Ви вважаєте за потрібне. Чим більше годин має педагог, тим меншу індексацію він отримає. В цій ситуації я радий, що я не педагог, і навіть працюючи на 1,5 ставки мені підвищення порахують в межах 1,00 ставки. а не 1,5 ставки. Звісно, що моя фіксована сума індексації буде більшою ніж у педагогів на рівних умовах оплати праці.
Я не впевнений, що трактування одного й того ж порядку може бути різним для того ж педагога та бухгалтера.
Я теж за те, щоб платити своїм працівникам більшу індексацію.Я Вам конкретно показала у порядку 1078 чому я так вважаю. Тому будь-ласка обгрунтуйте Ваші слова" працюючи на 1,5 ставки мені підвищення порахують в межах 1,00 ставки"чи листом мінсоцполітики чи пунктом з порядку 1078 і я з радістю перерахую фіксовану індексацію для своїх працівників

nattka77
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 вересня 2015, 10:48
Регіон: Полтавская область

Повідомлення nattka77 »

panyutinorada, дякую за відповідь.Голова обертом від цієї індексації. Дійсно,я мала на увазі,що в вересні було нараховано 5% за престижність. А в цій статті , яку Ви маєте на увазі, в усіх прикладах 20% і ні слова про те,що цей відсоток тепер може змінюватись .Більш того в статті/buhbudget.com.ua/ua/journal/buhbudget/article/1976 порювнюються два разних відсотки-за вересень,та за серпень.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

почитав статью поняла из первого и второго примера,что если нагрузка увеличилась ,то сравниваем доход по-старым и новым окладам ,исходя из завышеной нагрузки, а,при снижении нагрузки,исходя из заниженой(те все время из последней- сент15), то в итоге мы сравниваем равноценные нагрузки ,а это все равно,что сравнивать за 1 ставку ,те так и надо делать как в статье

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Позашкілля писав:Я теж за те, щоб платити своїм працівникам більшу індексацію.Я Вам конкретно показала у порядку 1078 чому я так вважаю. Тому будь-ласка обгрунтуйте Ваші слова" працюючи на 1,5 ставки мені підвищення порахують в межах 1,00 ставки"чи листом мінсоцполітики чи пунктом з порядку 1078 і я з радістю перерахую фіксовану індексацію для своїх працівників
Все просто. Для більшості працівників робота більше ніж на 1,00 ставки є сумісництвом. Згідно п.7 порядку 1078, в першу чергу індексуються доходи за основним місяцем роботи і визначається сума підвищення. А оскільки все це відбувається в межах прожиткового мінімуму, то доходи по сумісництву ніколи не індексуються. Тому я отримую індексацію по основному місяцю роботи і по основному місцю роботи буде визначено фіксовану суму індексації, а по сумісництву просто підвищаться доходи. У педагогів різниця з доходів більше ніж на 1,00 ставки також буде знята при визначенні фіксованої суми індексації. Я намагався "боротися" за справедливість, але "система" вирішила інакше. В результаті я у виграші, педагоги у програші.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

ну почему, ведь сравниваются доходы при одинаковых нагрузках

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

buhg писав:почитав статью поняла из первого и второго примера,что если нагрузка увеличилась ,то сравниваем доход по-старым и новым окладам ,исходя из завышеной нагрузки, а,при снижении нагрузки,исходя из заниженой(те все время из последней- сент15), то в итоге мы сравниваем равноценные нагрузки ,а это все равно,что сравнивать за 1 ставку ,те так и надо делать как в статье
Вы уверены? Во первых, текущую индексацию Вы у всех рассчитаете от полностью отработанного времени, а сумму повышение будете снимать разную, у кого педнагрузка меньше и меньше снимете, у кого педнагрузка больше большую суму снимите с индексации, и в результате последние проиграют. Во вторых, если при повышении доходов и педнагрузка выросла например с 0,75, до 1,5 ставки - вопрос, во сколько раз возрастёт сума повышения, которую отминусуем от индексации? Думаю, в некоторых случаях сумма повышения зашкалит.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

buhg писав:ну почему, ведь сравниваются доходы при одинаковых нагрузках
Что Вы имеете ввиду?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

я мала на увазі,що в вересні було нараховано 5% за престижність. А в цій статті , яку Ви маєте на увазі, в усіх прикладах 20% і ні слова про те,що цей відсоток тепер може змінюватись .Більш того в статті/buhbudget.com.ua/ua/journal/buhbudget/article/1976 порювнюються два разних відсотки-за вересень,та за серпень.


Відсоток за престижність можна зменшувати з моменту набуття чинності постановою КМУ № 88 від 25.03.2014 року.
Якщо у серпні 2015 року Ви платили 20%, а у вересні заплатили 5%, то порівнювати потрібно, на мою думку, навантаження педагога за вересень 15 ( як рекомендує авторка статті ), а престижність 20 % за VІІІ із 5% за ІХ на навантаження вересня.
А чому такий креативний хід у місяці підвищення посадових окладів ?
Не вистачає асигнувань чи намагаєтесь зберегти працівникам старий базовий, переважно січень та грудень 2013 року ?

nattka77
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 вересня 2015, 10:48
Регіон: Полтавская область

Повідомлення nattka77 »

В серпні % за престижність був 3%, тобто порювнювати треба серпень з вереснем?

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

если зарпл до повышения была при нагр 18ч 1678+20%высл+20%прест=2349,20, а после повышения увелич и нагрузка до 24ч,то 1994/18*24*1,4(выс и прест)=3722,13 сравниваем по новой нагрузке (1678/18*24*1,4=3132,27) 3722,13-3132,27=589,86, тек инд -1040,39, фиксиров будет 450,53
если зарпл до повышения была при нагр 24ч 1678/18*24+20%высл+20%прест=3132,27, а после повышения уменш и нагрузка до 18ч,то 1994/18*18*1,4(выс и прест)=2791,60 сравниваем по новой нагрузке (1678/18*181,4=2349,2) 2791,6-2349,2=442,4, тек инд -1040,39, фиксиров будет 597,99 то Вы эту неспаведл имели ввиду чем больше нагрузка станет тем меньше фиксиров сумма,но зато в итоге доход возрос на 783 грн

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

buhg писав:если зарпл до повышения была при нагр 18ч 1678+20%высл+20%прест=2349,20, а после повышения увелич и нагрузка до 24ч,то 1994/18*24*1,4(выс и прест)=3722,13 сравниваем по новой нагрузке (1678/18*24*1,4=3132,27) 3722,13-3132,27=589,86, тек инд -1040,39, фиксиров будет 450,53
если зарпл до повышения была при нагр 24ч 1678/18*24+20%высл+20%прест=3132,27, а после повышения уменш и нагрузка до 18ч,то 1994/18*18*1,4(выс и прест)=2791,60 сравниваем по новой нагрузке (1678/18*181,4=2349,2) 2791,6-2349,2=442,4, тек инд -1040,39, фиксиров будет 597,99 то Вы эту неспаведл имели ввиду чем больше нагрузка станет тем меньше фиксиров сумма,но зато в итоге доход возрос на 783 грн
Конечно, доход возрастает, когда нагрузка увеличивается. Но и работать нужно будет больше. А в индексации потери. Другой же педагог будет работать меньше, и соответственно, меньше получать, но индексацию будет получать больше. Меня больше привлекает второй вариант. :16:

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

eMelya писав: Все просто. Для більшості працівників робота більше ніж на 1,00 ставки є сумісництвом. Згідно п.7 порядку 1078, в першу чергу індексуються доходи за основним місяцем роботи і визначається сума підвищення. А оскільки все це відбувається в межах прожиткового мінімуму, то доходи по сумісництву ніколи не індексуються. Тому я отримую індексацію по основному місяцю роботи і по основному місцю роботи буде визначено фіксовану суму індексації, а по сумісництву просто підвищаться доходи. У педагогів різниця з доходів більше ніж на 1,00 ставки також буде знята при визначенні фіксованої суми індексації. Я намагався "боротися" за справедливість, але "система" вирішила інакше. В результаті я у виграші, педагоги у програші.
Це у Вас така ситуація що сумісництво, але є ще таке поняття як суміщення тоді знову доход вище чем 1,0 ставки

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

а если делать по 1 ставке ,то всем будет одинаковая сумма,не знаю уже как правильно

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”