індексація та сумісництво

Інна Братчук
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 10 липня 2014, 14:05

Повідомлення Інна Братчук »

головний лікар з початку року має сумісництво лікаря-методиста, яке складається з 0,5 ставки оклада та 30% за стаж, у вересні збільшується тарифний розряд і відповідно збільшується сума надбавки за стаж. Що ж з індексацією???

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

В мене схожа ситуація.
Завідувач ДНЗ 1,00 ставка працює на 0,5 ставки вихователем (в одному закладі) . У квітні 2014 року педагог за посадою вихователя підвищує категорію, тобто оклад за ЄТС ( звісно це тягне за собою підвищення заробітної плати за рахунок збільшення вислуги років і надбавки за престижність). Базовий у працівника був січень 2013 року, після підвищення у квітні 2014 року за посадою вихователя залишаю базовий без змін, адже підвищення зарплатні за неосновною посадою не спричиняє зміну базового.
Чи маю я рацію?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

я розраховую суму індексації за основною посадою, а після 02.2014р сумісництво не беру взагалі до уваги, тим більше, якщо за основною посадою працює на повну ставку. розрахунок все одно від прожиткового мінімума. а суми за престижність та вислугу збільшуються ж за посадою сумісництва

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Інна Братчук писав:головний лікар з початку року має сумісництво лікаря-методиста, яке складається з 0,5 ставки оклада та 30% за стаж, у вересні збільшується тарифний розряд і відповідно збільшується сума надбавки за стаж. Що ж з індексацією???
Отже, підсумовуючи, можна стверджувати, що базовий у головного лікаря залишиться сталим, якщо підвищення відбулося за посадою лікаря-методиста.

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”