Індексація заробітної плати державних службовців

Ольга1966
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 вересня 2015, 15:09
Регіон: Киевская область

Повідомлення Ольга1966 »

є фіксована 542 та поточна .... але відбувається підвищення мінімальної в 09 місяці.. і є сумнів як правильно визначитись із новою фіксованою... чи брати 542 ПЛЮС 912.28 І ВІДМІНУСУВАТИ СУМУ ПІДВИЩЕННЯ, ЧИ БРАТИ 542 ПЛЮС 1032.12 І ВІДМІНУСУВАТИ СУМУ ПІДВИЩЕННЯ

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Ольга1966 писав:є фіксована 542 та поточна .... але відбувається підвищення мінімальної в 09 місяці.. і є сумнів як правильно визначитись із новою фіксованою... чи брати 542 ПЛЮС 912.28 І ВІДМІНУСУВАТИ СУМУ ПІДВИЩЕННЯ, ЧИ БРАТИ 542 ПЛЮС 1032.12 І ВІДМІНУСУВАТИ СУМУ ПІДВИЩЕННЯ
А чому сумніви? З 1.09.2015 року прожитковий мінімум 1378 грн. Індексація нараховується в межах прожиткового мінімуму п.2 порядку 1078. (542+1032,12-сума підвищення)

saar
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 лютого 2013, 19:27
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення saar »

допоможіть! не давно перевели бухгалтером по зарплаті, і у же виникли запитання по нарахуваню індексації. працівникові у 2008 році підняли посадовий оклад в розмірі 1404,00. У 2012 році січні збільшилась доплата за стаж на 73,80 грн. У грудні 2012 року є надбавка 707,52 грн. більше нічого не мінялося який базовий місяць треба брати для розрахунку

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

saar писав:допоможіть! не давно перевели бухгалтером по зарплаті, і у же виникли запитання по нарахуваню індексації. працівникові у 2008 році підняли посадовий оклад в розмірі 1404,00. У 2012 році січні збільшилась доплата за стаж на 73,80 грн. У грудні 2012 року є надбавка 707,52 грн. більше нічого не мінялося який базовий місяць треба брати для розрахунку
Якщо надбавка постійна з грудня 2012 року, то він і базовий. Постійна, якщо передбачена колдоговором і виплачується тривалий час.

Allakor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 жовтня 2015, 17:16
Регіон: Киевская область

Повідомлення Allakor »

Допоможіть розібратися!Держслужбовець має базовий місяць -лютий 2008р. Фіксована індексація не нараховувалась, бо оклад 1404. Чи можна нараховувати індексацію в повному обсязі , якщо працівник був у відпустці, якщо сума заробітку (оклад+ранг+вислуга років +надбавка50% )за відпрацьований час перевищує 1218грн (1378грн).

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Allakor писав:Допоможіть розібратися!Держслужбовець має базовий місяць -лютий 2008р. Фіксована індексація не нараховувалась, бо оклад 1404. Чи можна нараховувати індексацію в повному обсязі , якщо працівник був у відпустці, якщо сума заробітку (оклад+ранг+вислуга років +надбавка50% )за відпрацьований час перевищує 1218грн (1378грн).
За серпень 2015 року індексація складе: 1218*160,1%=1950,02/20*15=1462,52 грн.

Jana87
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 квітня 2014, 09:04
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Первомайский

Повідомлення Jana87 »

Підскажіть, будь ласка. В серпні 2009 року головний спеціаліст фінансового управління РДА призначен на посаду заступника начальника управління-начальника бюджетного відділу на час відпустки в з"язку з вагітністю та пологами діючого заступника. Чи повинен був змінитись базовий місяць для нарахування індексації заробітної плати у призначеного правника?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

В серпні 2009 року головний спеціаліст фінансового управління РДА призначен на посаду заступника начальника управління-начальника бюджетного відділу на час відпустки в з"язку з вагітністю та пологами діючого заступника. Чи повинен був змінитись базовий місяць для нарахування індексації заробітної плати у призначеного правника?

Для цілей індексації важливі не назви посад з яких працівник був знятий чи призначений, а сума зарплати на цих посадах.

Jana87
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 квітня 2014, 09:04
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Первомайский

Повідомлення Jana87 »

Лист Мінпраці від 14 02 2007№9/10/136-07 "Місяць підвищення грошових доходів працівника у зв"язку з виконання обов"язків тимчасово відсутнього працівника носить тимчасовий характер, тому індексація здійснюється на загальних підставах, визначених порядком. Дикрет - це відпустка і призначення працівника є тимчасовим, навіть якщо його заробіток збільшився.
У роз"ясненнях сказано, якщо призначення за тимчасово відсутнього працівника - базовий місяць не змінюється, але конкретно за дикретну відпустку ніде не знайшла.
Підскажіть як правильно, і чи вважається дикретна посада вакансією?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Jana87 писав:Лист Мінпраці від 14 02 2007№9/10/136-07 "Місяць підвищення грошових доходів працівника у зв"язку з виконання обов"язків тимчасово відсутнього працівника носить тимчасовий характер, тому індексація здійснюється на загальних підставах, визначених порядком. Дикрет - це відпустка і призначення працівника є тимчасовим, навіть якщо його заробіток збільшився.
У роз"ясненнях сказано, якщо призначення за тимчасово відсутнього працівника - базовий місяць не змінюється, але конкретно за дикретну відпустку ніде не знайшла.
Підскажіть як правильно, і чи вважається дикретна посада вакансією?
З тих пір багато води вже збігло, але тут нічого не змінилося.
"Місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв’язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)" п.5 порядку 1078

Аватар користувача
Василевская Светлана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 15 червня 2015, 12:46
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Василевская Светлана »

Добрий день ! Підскажіть будь-ласка, бо вже заплуталась - для визначення фіксованої індексації порівнюється зарплата з урахуванням надбавки за високі досягнення чи тільки оклад, ранг і вислуга ?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Василевская Светлана писав:Добрий день ! Підскажіть будь-ласка, бо вже заплуталась - для визначення фіксованої індексації порівнюється зарплата з урахуванням надбавки за високі досягнення чи тільки оклад, ранг і вислуга ?
Всі постійні складові заробітної плати.

Аватар користувача
Василевская Светлана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 15 червня 2015, 12:46
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Василевская Светлана »

Я розумію, що постійні складові, а чи відноситься надбавка за високі досягнення до постійних складових ?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Я розумію, що постійні складові, а чи відноситься надбавка за високі досягнення до постійних складових ?

Порівнювати з урахуванням надбавки, а відсоток надбавки брати, той який встановлений в місяці підвищення окладу.

Аватар користувача
Василевская Светлана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 15 червня 2015, 12:46
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Василевская Светлана »

Дякую

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Добрий день, допоможіть розібратись, що робити із індексацією (фіксованою),бо мені прочитали інформацію із "Баланс бюджет", де писалось, що нову фіксовану індексацію за вересень беруть не із 1378 (1032,12), а із 1218(912,28) для розрахунка поточної за вересень, і я тепер в шоці, бо там було якесь роз"яснення мінсоцполітики, хоча я з цим не згодна :30:

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Luda_66 писав:Добрий день, допоможіть розібратись, що робити із індексацією (фіксованою),бо мені прочитали інформацію із "Баланс бюджет", де писалось, що нову фіксовану індексацію за вересень беруть не із 1378 (1032,12), а із 1218(912,28) для розрахунка поточної за вересень, і я тепер в шоці, бо там було якесь роз"яснення мінсоцполітики, хоча я з цим не згодна :30:
Не читайте бухгалтерські жахи на ніч :4: А якщо без жартів то з 01.09.2015 року прожитковий мінімум 1378 грн. В межах цієї суми розраховується поточна індексація з вересня 2015 року. Хіба що у Вас доходи за повний місяць менше цієї суми. Але це вже порушення закону.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

eMelya писав:
Luda_66 писав:Добрий день, допоможіть розібратись, що робити із індексацією (фіксованою),бо мені прочитали інформацію із "Баланс бюджет", де писалось, що нову фіксовану індексацію за вересень беруть не із 1378 (1032,12), а із 1218(912,28) для розрахунка поточної за вересень, і я тепер в шоці, бо там було якесь роз"яснення мінсоцполітики, хоча я з цим не згодна :30:
Не читайте бухгалтерські жахи на ніч :4: А якщо без жартів то з 01.09.2015 року прожитковий мінімум 1378 грн. В межах цієї суми розраховується поточна індексація з вересня 2015 року. Хіба що у Вас доходи за повний місяць менше цієї суми. Але це вже порушення закону.
я то це добре розумію і рахувала з нового прожиткового мінімума, так як трактує порядок, але поспілкувавшись з ін.бухгалтерами, які прочитали це "жахіття" + наше законодавство настільки незрозуміле(двояке), що дійсно,просто жахаєшся від коментарів, вроді серйозних видавництв і серйозних спеціалістів, що думаєш, що сам уже нічого не розумієш! :23:

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Luda_66 писав:я то це добре розумію і рахувала з нового прожиткового мінімума, так як трактує порядок, але поспілкувавшись з ін.бухгалтерами, які прочитали це "жахіття" + наше законодавство настільки незрозуміле(двояке), що дійсно,просто жахаєшся від коментарів, вроді серйозних видавництв і серйозних спеціалістів, що думаєш, що сам уже нічого не розумієш! :23:
Працюю з бухгалтерами близько 20 років. Зараз менше читають "серйозних видавництв і серйозних спеціалістів", тому що не вистачає коштів підписатися, але знаходять "шедеври" в інтернеті. За цей час були випадки вибачень "серйозних видавництв" за недостовірну інформацію, за помилки друку, та й самі міністерства частенько міняли свою думку по одному й тому ж питанню зовсім на протилежну. Всіх можна зрозуміти, вони також працюють і отримують зарплатню, можуть помилятися і іноді, можливо, бувають не в насторої. Всі ці статті не мають юридичної сили, і навіть листи Мінсоцполітики носять рекомендаційний характер. Тому хай вони Вас не лякають. Якщо закон має чітке визначення, то він є основою для дій. А роз'яснення спеціалістів допоможе проаналізувати нестандартну ситуацію.

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

eMelya писав:
Luda_66 писав:Добрий день, допоможіть розібратись, що робити із індексацією (фіксованою),бо мені прочитали інформацію із "Баланс бюджет", де писалось, що нову фіксовану індексацію за вересень беруть не із 1378 (1032,12), а із 1218(912,28) для розрахунка поточної за вересень, і я тепер в шоці, бо там було якесь роз"яснення мінсоцполітики, хоча я з цим не згодна :30:
Не читайте бухгалтерські жахи на ніч :4: А якщо без жартів то з 01.09.2015 року прожитковий мінімум 1378 грн. В межах цієї суми розраховується поточна індексація з вересня 2015 року. Хіба що у Вас доходи за повний місяць менше цієї суми. Але це вже порушення закону.
Если доход в сентябре меньше 1378, то это нарушение, и никто с этим не спорит.
Но это только частично, но никак не полностью, относится к определению фиксированной индексации за сентябрь.
И для определения ФИ, сумму повышения дохода в сентябре, в различных ситуациях (каждый случайи рассматривается индивидуально), нужно отнимать в одних случая как от 1378 (1378*74,9%=1032,12), а в других случаях от 1218(1218*74,9%=912,28).
И в этом автор Лаврентьєва Жанна я считаю права. Вы не согласны?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Македонский писав:
eMelya писав:
Luda_66 писав:Добрий день, допоможіть розібратись, що робити із індексацією (фіксованою),бо мені прочитали інформацію із "Баланс бюджет", де писалось, що нову фіксовану індексацію за вересень беруть не із 1378 (1032,12), а із 1218(912,28) для розрахунка поточної за вересень, і я тепер в шоці, бо там було якесь роз"яснення мінсоцполітики, хоча я з цим не згодна :30:
Не читайте бухгалтерські жахи на ніч :4: А якщо без жартів то з 01.09.2015 року прожитковий мінімум 1378 грн. В межах цієї суми розраховується поточна індексація з вересня 2015 року. Хіба що у Вас доходи за повний місяць менше цієї суми. Але це вже порушення закону.
Если доход в сентябре меньше 1378, то это нарушение, и никто с этим не спорит.
Но это только частично, но никак не полностью, относится к определению фиксированной индексации за сентябрь.
И для определения ФИ, сумму повышения дохода в сентябре, в различных ситуациях (каждый случайи рассматривается индивидуально), нужно отнимать в одних случая как от 1378 (1378*74,9%=1032,12), а в других случаях от 1218(1218*74,9%=912,28).
И в этом автор Лаврентьєва Жанна я считаю права. Вы не согласны?
Справа в тому, що в тому роз"ясненні говорилось про підвищення зарплати до розміру 1378, і відповідно про індексацію за вересень , але, чомусь, із розрахунка 1218, а не 1378, для визначення нової фіксованої індексації І це багатьох стало новиною!!!

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Luda_66 писав:Справа в тому, що в тому роз"ясненні говорилось про підвищення зарплати до розміру 1378, і відповідно про індексацію за вересень , але, чомусь, із розрахунка 1218, а не 1378, для визначення нової фіксованої індексації І це багатьох стало новиною!!!
Тому, що через 3 роки почали вчитуватися в те, що понаприймали. А там написано: "У разі коли грошовий дохід з урахуванням суми підвищення менше суми грошового доходу з урахуванням індексації до його підвищення..." А якщо дохід до підвищення всього 1218грн? Більше не візьмеш. Тепер потрібно якось це "закріпити" за ситуацією. З таких от обмовок складаються всі закони, щоб не нудьгували.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

повністю з вами згодна!

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”