Індексація

Аватар користувача
Никитин Сергей
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 06 серпня 2015, 09:11
Звідки: Україна, Кировоград

Повідомлення Никитин Сергей »

Доброго дня, шановні колеги!
Цікавить питання: працівника, який працював секретарем із надбавкою 50%, тимчасово переводять на посаду інспектора з кадрів зі збільшенням окладу та надбавкою 30%. при таких обставинах порівняння доходів слід проводити: (оклад секретаря + надбавка 50% + індексація) до (оклад інспектора + надбавка 30% чи ті ж самі 50%)?
Дякую за відповідь заздалегіть!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Luda_66 писав:
Никитин Сергей писав:Якщо працівника прийнято на роботу в липні 2015 р. У серпні йому виплачують премію за виробничі результати попереднього місяця (липня). Чи змінюється базовий місяць на серпень?
я вважаю, що так, бо премія перший раз призначається, що збільшує дохід працівника, а подальші її коливання не мають вплаву на індексацію.
Я так не вважаю, і ось чому:

Так, відповідно до пункту 5 Порядку визначено, місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв'язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов'язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)).

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -nadbavok/

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Никитин Сергей писав:Доброго дня, шановні колеги!
Цікавить питання: працівника, який працював секретарем із надбавкою 50%, тимчасово переводять на посаду інспектора з кадрів зі збільшенням окладу та надбавкою 30%. при таких обставинах порівняння доходів слід проводити: (оклад секретаря + надбавка 50% + індексація) до (оклад інспектора + надбавка 30% чи ті ж самі 50%)?
Дякую за відповідь заздалегіть!
я думаю вот так нужно
(оклад секретаря + надбавка 50% ) до (оклад інспектора + надбавка 30%)

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

EVGENIY писав:
Luda_66 писав:
Никитин Сергей писав:Якщо працівника прийнято на роботу в липні 2015 р. У серпні йому виплачують премію за виробничі результати попереднього місяця (липня). Чи змінюється базовий місяць на серпень?
я вважаю, що так, бо премія перший раз призначається, що збільшує дохід працівника, а подальші її коливання не мають вплаву на індексацію.
Я так не вважаю, і ось чому:

Так, відповідно до пункту 5 Порядку визначено, місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв'язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов'язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)).

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -nadbavok/
Я згодна "а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим ", а коли премія вперше виплачується, я вважаю, що це є збільшення доходу-тут можна посперечатись, було б цікаво знати думку мінсоцполітики!!!! :30:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Luda_66 писав:
EVGENIY писав:
Luda_66 писав:
Никитин Сергей писав:Якщо працівника прийнято на роботу в липні 2015 р. У серпні йому виплачують премію за виробничі результати попереднього місяця (липня). Чи змінюється базовий місяць на серпень?
я вважаю, що так, бо премія перший раз призначається, що збільшує дохід працівника, а подальші її коливання не мають вплаву на індексацію.
Я так не вважаю, і ось чому:

Так, відповідно до пункту 5 Порядку визначено, місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв'язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов'язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)).

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -nadbavok/
Я згодна "а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим ", а коли премія вперше виплачується, я вважаю, що це є збільшення доходу-тут можна посперечатись, було б цікаво знати думку мінсоцполітики!!!! :30:
Я же привёл ссылку на письмо минсоцполитики, этот абзац из него!

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

EVGENIY писав:
Luda_66 писав:
EVGENIY писав:
Luda_66 писав:
Никитин Сергей писав:Якщо працівника прийнято на роботу в липні 2015 р. У серпні йому виплачують премію за виробничі результати попереднього місяця (липня). Чи змінюється базовий місяць на серпень?
я вважаю, що так, бо премія перший раз призначається, що збільшує дохід працівника, а подальші її коливання не мають вплаву на індексацію.
Я так не вважаю, і ось чому:

Так, відповідно до пункту 5 Порядку визначено, місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв'язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов'язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)).

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -nadbavok/
Я згодна "а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим ", а коли премія вперше виплачується, я вважаю, що це є збільшення доходу-тут можна посперечатись, було б цікаво знати думку мінсоцполітики!!!! :30:
Я же привёл ссылку на письмо минсоцполитики, этот абзац из него!
я це зрозуміла,в цій ссилці я читаю, що коливання розміру премії не має впливу на індексацію, а питання стояло про те,що робити , коли працівнику взагалі вперше виплачують премію, тому я вважаю, що це не до цього питання, хоча я може й помиляюсь, тому й хотілось ще чиюсь думку почути :19:

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Luda_66 писав:я це зрозуміла,в цій ссилці я читаю, що коливання розміру премії не має впливу на індексацію, а питання стояло про те,що робити , коли працівнику взагалі вперше виплачують премію, тому я вважаю, що це не до цього питання, хоча я може й помиляюсь, тому й хотілось ще чиюсь думку почути :19:
Коли вперше виплачено премію і ця виплата не разова, то місяць буде базовим.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

eMelya писав:
Luda_66 писав:я це зрозуміла,в цій ссилці я читаю, що коливання розміру премії не має впливу на індексацію, а питання стояло про те,що робити , коли працівнику взагалі вперше виплачують премію, тому я вважаю, що це не до цього питання, хоча я може й помиляюсь, тому й хотілось ще чиюсь думку почути :19:
Коли вперше виплачено премію і ця виплата не разова, то місяць буде базовим.
Я не согласен!! Получается размером премии можно влиять на базовый месяц, хотим сделать месяц базовым, даём премию больше, в следующих месяцах делаем меньше, через год опять даём премию ещё больше на месяц, затем делаем меньше! И вуаля индексации вобще нету!! :63:

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

EVGENIY писав:
eMelya писав:
Luda_66 писав:я це зрозуміла,в цій ссилці я читаю, що коливання розміру премії не має впливу на індексацію, а питання стояло про те,що робити , коли працівнику взагалі вперше виплачують премію, тому я вважаю, що це не до цього питання, хоча я може й помиляюсь, тому й хотілось ще чиюсь думку почути :19:
Коли вперше виплачено премію і ця виплата не разова, то місяць буде базовим.
Я не согласен!! Получается размером премии можно влиять на базовый месяц, хотим сделать месяц базовым, даём премию больше, в следующих месяцах делаем меньше, через год опять даём премию ещё больше на месяц, затем делаем меньше! И вуаля индексации вобще нету!! :63:
Я не писал "меняется размер премии", я писал "впервые выплачивается на постоянной основе".
"Щомісячна премія, пов’язана з виконанням виробничих завдань і функцій, є складовою частиною зарплати. Отже, місяць початку виплати працівнику такої премії — базовий"

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Сдаюсь :23:

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

EVGENIY писав:Сдаюсь :23:
Пятница, для всех "амнистия" :19:

Аватар користувача
Никитин Сергей
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 06 серпня 2015, 09:11
Звідки: Україна, Кировоград

Повідомлення Никитин Сергей »

Працівник на посаді секретаря організації отримував надбавку за високі досягнення у розмірі 50%, потім був тимчасово переведений на посаду інженера з кадрів цієї ж організації зі збільшенням окладу і встановленою надбавкою на липень 2015 р. (випробувальний термін) 30%. На серпень 2015 р. надбавку підняли до 50%. При порівнянні доходів працівника для визначення нової суми індексації в липні потрібно враховувати нову надбавку 30% чи 50% (яку вона вже отримувала на посаді секретаря)? І чи змінюється базовий місяць в серпні 2015 р.?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Никитин Сергей писав:Працівник на посаді секретаря організації отримував надбавку за високі досягнення у розмірі 50%, потім був тимчасово переведений на посаду інженера з кадрів цієї ж організації зі збільшенням окладу і встановленою надбавкою на липень 2015 р. (випробувальний термін) 30%. На серпень 2015 р. надбавку підняли до 50%. При порівнянні доходів працівника для визначення нової суми індексації в липні потрібно враховувати нову надбавку 30% чи 50% (яку вона вже отримувала на посаді секретаря)? І чи змінюється базовий місяць в серпні 2015 р.?
Порівнюється сума доходу на попередній посаді та на новій. На попередній: оклад + надбавка50%, на новій: збільшений оклад + надбавка 30%. Нова посада: збільшення встановленої надбавки з 30% до 50% в серпні 2015 року робить місяць базовим.

Аватар користувача
Никитин Сергей
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 06 серпня 2015, 09:11
Звідки: Україна, Кировоград

Повідомлення Никитин Сергей »

eMelya писав: Порівнюється сума доходу на попередній посаді та на новій. На попередній: оклад + надбавка50%, на новій: збільшений оклад + надбавка 30%. Нова посада: збільшення встановленої надбавки з 30% до 50% в серпні 2015 року робить місяць базовим.
Дякую за допомогу!

kolobobik

Повідомлення kolobobik »

помогите разобраться! в апреле 2011г перевелся на другую работу на том же предприятии, ранее оклад составлял 3600грн, после перевода 4500 + в штатном расписании есть персональная надбавка 1500, которую мне ни разу не выплачивали, я так понимаю что апрель 2011г для меня становится базовым и право на идексацию наступит когда индекс цен превысит101%. Индексацию мне не начисляют по сей день , т.к в ОТиЗ ответили, что индексацию мне будут насчитывать только когда ее размер превысит 2400грн( сумма увеличения зарплаты), правильно ли это и должна ли браться во внимание надбавка которая не выплачивается

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

kolobobik писав:помогите разобраться! в апреле 2011г перевелся на другую работу на том же предприятии, ранее оклад составлял 3600грн, после перевода 4500 + в штатном расписании есть персональная надбавка 1500, которую мне ни разу не выплачивали, я так понимаю что апрель 2011г для меня становится базовым и право на идексацию наступит когда индекс цен превысит101%. Индексацию мне не начисляют по сей день , т.к в ОТиЗ ответили, что индексацию мне будут насчитывать только когда ее размер превысит 2400грн( сумма увеличения зарплаты), правильно ли это и должна ли браться во внимание надбавка которая не выплачивается
Если базовый апрель 2011 года, и не было повышений, то право на текущую индексацию наступает в августе 2011 года (1,2% и до апреля 2014 года, дальше больше) и индексация должна начисляться по сей день.
А что это за правило "будут насчитывать только когда ее размер превысит 2400грн" я не знаю, сами наверное придумали. :1:
"надбавка которая не выплачивается" в учет не берётся.

kolobobik

Повідомлення kolobobik »

я предполагаю что они при расчёте индексации пытаются применить пункт " при повышения денежных доходов населения опережающим путем с учетом прогнозного уровня инфляции", только вот мне кажется это некорректно в моём случае, ведь увеличение зарплаты произошло в результате перевода на должность с другим должностным окладом, о каком повышении заработной платы может идти речь,ведь оклад на новой должности для меня никто не менял, его размер 4500 был и до меня на протяжении нескольких лет, или я не прав?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

kolobobik писав:я предполагаю что они при расчёте индексации пытаются применить пункт " при повышения денежных доходов населения опережающим путем с учетом прогнозного уровня инфляции", только вот мне кажется это некорректно в моём случае, ведь увеличение зарплаты произошло в результате перевода на должность с другим должностным окладом, о каком повышении заработной платы может идти речь,ведь оклад на новой должности для меня никто не менял, его размер 4500 был и до меня на протяжении нескольких лет, или я не прав?
Перевод на новую должность по старым правилам порядка 1078 уже сработал, базовый месяц апрель 2011 года установлен. Чтобы работало "при повышения денежных доходов населения опережающим путем с учетом прогнозного уровня инфляции", нужно повышать зарплату до превышения порога индексации в 101%. Я так понял, никто ничего не делал, поэтому нет никаких оснований не начислять индексацию.

kolobobik

Повідомлення kolobobik »

то есть я правильно понял, что после перевода мне должны были бы повысить зарплату на новой должности для того что бы применять этот пункт?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

kolobobik писав:то есть я правильно понял, что после перевода мне должны были бы повысить зарплату на новой должности для того что бы применять этот пункт?
Да, доходы должны повышаться, чтобы что-то менялось в начислении индексации. Если ничего не меняется, то индексация начисляется постоянно с момента появления.

Olicica
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 09 березня 2012, 10:18
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Olicica »

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка.
1. У сільського голови базовим місяцем був листопад 2010 року. З серпня 2014 року рішенням сесії йому встановлюється премія на три місяці (серпень, вересень, листопад). Індексацію продовжили рахувати. У листопаді встановлена премія на грудень. В січні 2015 року премії не було. Далі рішенням сесії встановлюється премія з лютого по квітень - 30%, наспупна сесія - травень-липень по 50%. Чи впливає встановлення премії на визначений строк на базовий місяць? Який місяць вважати базовим: листопад 2010 чи серпень2014?
2. Базовий місяць працівника був березень 2010 року. З вересня 2012 року працівнику нараховувалась премія на підставі розпорядження голови. Розпорядження пишеться щомісяця і розмір премії встановлювався в різних % (25, 50, 30). З вересня 2013 року премія виплачується в розмірі 50%, але ще повторюсь, розпорядження дається щомісяця. Я так розумію що премія не носить постійний характер і не впливає на базовий місяць. І всеж таки який базовий місяць в даному випадку: березень 2010р, вересень 2012р (перша премія) чи вересень 2013р (50% щомісяця)?
Буду вдячна за допомогу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Olicica писав:Доброго дня! Допоможіть, будь ласка.
1. У сільського голови базовим місяцем був листопад 2010 року. З серпня 2014 року рішенням сесії йому встановлюється премія на три місяці (серпень, вересень, листопад). Індексацію продовжили рахувати. У листопаді встановлена премія на грудень. В січні 2015 року премії не було. Далі рішенням сесії встановлюється премія з лютого по квітень - 30%, наспупна сесія - травень-липень по 50%. Чи впливає встановлення премії на визначений строк на базовий місяць? Який місяць вважати базовим: листопад 2010 чи серпень2014?
2. Базовий місяць працівника був березень 2010 року. З вересня 2012 року працівнику нараховувалась премія на підставі розпорядження голови. Розпорядження пишеться щомісяця і розмір премії встановлювався в різних % (25, 50, 30). З вересня 2013 року премія виплачується в розмірі 50%, але ще повторюсь, розпорядження дається щомісяця. Я так розумію що премія не носить постійний характер і не впливає на базовий місяць. І всеж таки який базовий місяць в даному випадку: березень 2010р, вересень 2012р (перша премія) чи вересень 2013р (50% щомісяця)?
Буду вдячна за допомогу.
Мы как раз недавно эту тему подымали на форуме http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 03&p=39460 в этой же теме, пришли к выводу, что премия которая устанавливается впервые влияет на базовый месяц, а при изменении размера премии базовый не меняется!

Інна Братчук
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 10 липня 2014, 14:05

Повідомлення Інна Братчук »

доброго дня, підскажіть в такому випадку, якщо згідно заяв надавалась інтенсивна праця в розмірі 50 %, а в 3 кварталі була написана заява на надбавку за складність і напруженість в розмірі 50 % замість інтенсивної праці, базовий місяць зміниться?

Olicica
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 09 березня 2012, 10:18
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Olicica »

EVGENIY писав:
Olicica писав:Доброго дня! Допоможіть, будь ласка.
1. У сільського голови базовим місяцем був листопад 2010 року. З серпня 2014 року рішенням сесії йому встановлюється премія на три місяці (серпень, вересень, листопад). Індексацію продовжили рахувати. У листопаді встановлена премія на грудень. В січні 2015 року премії не було. Далі рішенням сесії встановлюється премія з лютого по квітень - 30%, наспупна сесія - травень-липень по 50%. Чи впливає встановлення премії на визначений строк на базовий місяць? Який місяць вважати базовим: листопад 2010 чи серпень2014?
2. Базовий місяць працівника був березень 2010 року. З вересня 2012 року працівнику нараховувалась премія на підставі розпорядження голови. Розпорядження пишеться щомісяця і розмір премії встановлювався в різних % (25, 50, 30). З вересня 2013 року премія виплачується в розмірі 50%, але ще повторюсь, розпорядження дається щомісяця. Я так розумію що премія не носить постійний характер і не впливає на базовий місяць. І всеж таки який базовий місяць в даному випадку: березень 2010р, вересень 2012р (перша премія) чи вересень 2013р (50% щомісяця)?
Буду вдячна за допомогу.
Мы как раз недавно эту тему подымали на форуме http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 03&p=39460 в этой же теме, пришли к выводу, что премия которая устанавливается впервые влияет на базовый месяц, а при изменении размера премии базовый не меняется!
Якщо в другій ситуації майже зрозуміла, то в першій - завал, не розумію як правильно. То премія платилась, то не платилась, потім знов платилась. Можливо взагалі базовий буде лютий 2015р?

Аватар користувача
Kolya911
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 04 грудня 2014, 21:46

Повідомлення Kolya911 »

Добрый день! Работника переводят на другую посаду 05.08.2015р. с повышением надбавки по п.268 до 50%. 29.08.2015 у него повышается выслуга до 25%. Фиксированная сума индексации 454,46 грн. Базовый - август 2014 р.

ЗП до 05.08.2015р. - оклад 1218 + ранг 70 + выслуга 20% 257,60 + надбавка268 45% 695,52 = 2241,12 грн.
ЗП с 05.08.2015р. до 29.08.2015 - оклад 1218 + ранг 70 + выслуга 20% 257,60 + надбавка268 50% 772,80 = 2318,40 грн.
ЗП с 29.08.2015 - оклад 1218 + ранг 70 + выслуга 25% 322,00 + надбавка268 50% 805,00 = 2415,00 грн.

Надбавка 50% уже была у него ранее и вроде бы ее повышение не влияет на базовый месяц. А вот как правильно определить индексацию при повышении надбавки 29.08.2015 ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Kolya911 писав:Добрый день! Работника переводят на другую посаду 05.08.2015р. с повышением надбавки по п.268 до 50%. 29.08.2015 у него повышается выслуга до 25%. Фиксированная сума индексации 454,46 грн. Базовый - август 2014 р.

ЗП до 05.08.2015р. - оклад 1218 + ранг 70 + выслуга 20% 257,60 + надбавка268 45% 695,52 = 2241,12 грн.
ЗП с 05.08.2015р. до 29.08.2015 - оклад 1218 + ранг 70 + выслуга 20% 257,60 + надбавка268 50% 772,80 = 2318,40 грн.
ЗП с 29.08.2015 - оклад 1218 + ранг 70 + выслуга 25% 322,00 + надбавка268 50% 805,00 = 2415,00 грн.

Надбавка 50% уже была у него ранее и вроде бы ее повышение не влияет на базовый месяц. А вот как правильно определить индексацию при повышении надбавки 29.08.2015 ?
Вот статья почти то что вам нужно https://buhgalter.com.ua/articles/oplat ... arahuvati/
принцип расчёта будет такой же как в статье!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подскажите, пожалуйста, помню, что уже спрашивала - не могу найти в темах, их очень много...

У человека есть фиксированная индексация 221.57 грн., текущая была бы 488,42 грн., но в августе повысилась з/п на 63,65 грн.

Что это будет?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

У человека есть фиксированная индексация 221.57 грн., текущая была бы 488,42 грн., но в августе повысилась з/п на 63,65 грн.
Что это будет?
Буде нова фіксована : ( 221,57 + 488,42) - 63,65 = 646,34 грн.
Якщо підвищення не з першого числа місяця, не забувайте про пропорційність виплати.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

panyutinorada писав:
У человека есть фиксированная индексация 221.57 грн., текущая была бы 488,42 грн., но в августе повысилась з/п на 63,65 грн.
Что это будет?
Буде нова фіксована : ( 221,57 + 488,42) - 63,65 = 646,34 грн.
Якщо підвищення не з першого числа місяця, не забувайте про пропорційність виплати.

Спасибо! Слава богу, повышение (выслуга) с 1-го числа

Аватар користувача
Margaritf88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 21 січня 2014, 21:05
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Margaritf88 »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Якщо працівник був переведенний на іншу посаду з підвищенням окладу на 220 грн., а до цього вона отримувала індексацію 900 грн. чи буде вона надалі отримувати індексацію і чи не зміниться базовий місяць згідно Постанови КМ №526 від 13.06.2012р. пункта 10

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”