Індексація

alechka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 05 листопада 2013, 16:01
Регіон: Черновицкая Область
Звідки: Черновцы

Повідомлення alechka »

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, чи враховується при порівняннях для визначення фіксованої суми індексації надбавка за ведення військового обліку?

Лена Сова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 14 серпня 2013, 18:17
Регіон: Киевская область
Звідки: Полтавська
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Лена Сова »

Підскажіть ніхто не зустрічав проекту нового порядку проведення індекасції, що вони там хоть планують? Вже й так людям не виплачуємо другий місяць індескації, не хватає кошторисних призначень, можливо нас жде "пакращення" . :15:

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

Конкретно важный вопрос, для самого главного специалиста и помощника по индексации, Емели. Ршил его задать всё же на форуме. Вопрос уже задавался давно, но ответ я не понял, а сейчас опять возникла его актуальность. Вопрос теперь с конкретным примером
Всем известно что тренер-преподаватель по спорту или учитель в школе, т.е. у тех у кого педнагрузка могут работать в одном и том же учебном заведении с нагрузкой более чем ставка. Например, 1,5 ставки учителя физкультуры, или 1,5 ставки тренера по футболу. Конечно, я помню пункт про расчёт индексации исходя из ставки, а выплата исходя из факт отработанного. Но вопрос в другом.
Как в случае работы учителя или педработника на 1,5 ставки будет расчитываться фикисрованная индексация при повышении зарплаты. Вернее, какой доход брать при вычислении разницы повышения. Допустим, зп на 1,5 ставки составляет 1 500 грн., а если бы работал на ставку, то 800 грн. Повышение дохода в первом случае равно 300 грн., а если бы работал на ставку, то 200 грн. Так вот какую разницу повышения нам сравнивать с индексацией - фактическую, которую работник получает при работе на 1,5 ставки или же теоретическую если бы работал на ставку?
Спрашиваю, т.к. везде в Порядке фигурирует "грошовий дохід"

Аватар користувача
veta3699
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення veta3699 »

Так вот какую разницу повышения нам сравнивать с индексацией - фактическую, которую работник получает при работе на 1,5 ставки или же теоретическую если бы работал на ставку?


У меня педработники - воспитатели ДНЗ, работают на 0,5; 1,2; 1,3; 1,5 ставки.
В определении фиксированной индексации, учитываю рекомендации Ж.Лаврентьевой - расчет исходя из 1,00 ставки.
http://buhbudget.com.ua/ru/journal/buhb ... ticle/1976

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

veta3699 писав: У меня педработники - воспитатели ДНЗ, работают на 0,5; 1,2; 1,3; 1,5 ставки.
В определении фиксированной индексации, учитываю рекомендации Ж.Лаврентьевой - расчет исходя из 1,00 ставки.
http://buhbudget.com.ua/ru/journal/buhb ... ticle/1976
А на чём основывается её рекомендация? На аналогии по принципу индексации в рамзерах прожичтоного минимума значит сравнительный расчёт тоже? В Порядке это совсем не описано такие случаи. Если бы были какие-то письма...

avraha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 січня 2013, 09:40
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення avraha »

Конкретно важный вопрос, для самого главного специалиста и помощника по индексации, Емели. Ршил его задать всё же на форуме. Вопрос уже задавался давно, но ответ я не понял, а сейчас опять возникла его актуальность. Вопрос теперь с конкретным примером
Всем известно что тренер-преподаватель по спорту или учитель в школе, т.е. у тех у кого педнагрузка могут работать в одном и том же учебном заведении с нагрузкой более чем ставка. Например, 1,5 ставки учителя физкультуры, или 1,5 ставки тренера по футболу. Конечно, я помню пункт про расчёт индексации исходя из ставки, а выплата исходя из факт отработанного. Но вопрос в другом.
Как в случае работы учителя или педработника на 1,5 ставки будет расчитываться фикисрованная индексация при повышении зарплаты. Вернее, какой доход брать при вычислении разницы повышения. Допустим, зп на 1,5 ставки составляет 1 500 грн., а если бы работал на ставку, то 800 грн. Повышение дохода в первом случае равно 300 грн., а если бы работал на ставку, то 200 грн. Так вот какую разницу повышения нам сравнивать с индексацией - фактическую, которую работник получает при работе на 1,5 ставки или же теоретическую если бы работал на ставку?
Спрашиваю, т.к. везде в Порядке фигурирует "грошовий дохід"

Я тоже жду более конкретного ответа на этот вопрос

ІринаАнатолівна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Регіон: Киевская область
Звідки: Київ

Повідомлення ІринаАнатолівна »

Ступка писав: Вже й так людям не виплачуємо другий місяць індескації, не хватає кошторисних призначень, можливо нас жде "пакращення" . :15:
Підкажіть будь ласка керюючись чим ви її не виплачуєте? Якщо наказом - то що Ви там прописали?

Natasha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 03 лютого 2014, 08:37

Повідомлення Natasha »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи буде базовим місяць підвищення надбавки п. 268, якщо надбавка встановлюється не на квартал а на рік і більше?

Аватар користувача
Алексей_ІТ
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 07 квітня 2013, 21:38
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Алексей_ІТ »

alechka писав:Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, чи враховується при порівняннях для визначення фіксованої суми індексації надбавка за ведення військового обліку?
Доброго дня, так, враховується.
Не враховується тільки те що ось в цьому абзаці постанови № 1078
...
Місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв’язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)...

Аватар користувача
Алексей_ІТ
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 07 квітня 2013, 21:38
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Алексей_ІТ »

avraha писав:Конкретно важный вопрос, для самого главного специалиста и помощника по индексации, Емели. Ршил его задать всё же на форуме. Вопрос уже задавался давно, но ответ я не понял, а сейчас опять возникла его актуальность. Вопрос теперь с конкретным примером
Всем известно что тренер-преподаватель по спорту или учитель в школе, т.е. у тех у кого педнагрузка могут работать в одном и том же учебном заведении с нагрузкой более чем ставка. Например, 1,5 ставки учителя физкультуры, или 1,5 ставки тренера по футболу. Конечно, я помню пункт про расчёт индексации исходя из ставки, а выплата исходя из факт отработанного. Но вопрос в другом.
Как в случае работы учителя или педработника на 1,5 ставки будет расчитываться фикисрованная индексация при повышении зарплаты. Вернее, какой доход брать при вычислении разницы повышения. Допустим, зп на 1,5 ставки составляет 1 500 грн., а если бы работал на ставку, то 800 грн. Повышение дохода в первом случае равно 300 грн., а если бы работал на ставку, то 200 грн. Так вот какую разницу повышения нам сравнивать с индексацией - фактическую, которую работник получает при работе на 1,5 ставки или же теоретическую если бы работал на ставку?
Спрашиваю, т.к. везде в Порядке фигурирует "грошовий дохід"

Я тоже жду более конкретного ответа на этот вопрос
Добрый день, я, конечно, не Емеля но попробую Вам ответить. Вопрос для меня показался размытый.
Я увидел : фактический или "теоретический" доход учитывается при повышении.

Ответ- фактический.
Насколько я понял сотрудник имеет право на индексацию грубо говоря 1 ставки и 0,5 отдельно.
Вот исходя из такого разделения (грубо) можно высчитать. Можно, как бы, этого сотрудника разделить и посчитать отдельно. Везде факт (исходя из планового рабочего врмени). Было несколько писем в 2014 - 2015 годах, что на каждую ставку (совместителю внутреннему) отдельно считать индексацию.
Но то, что доход фактический, это не обсуждается.

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

Алексей_ІТ писав:Было несколько писем в 2014 - 2015 годах, что на каждую ставку (совместителю внутреннему) отдельно считать индексацию.
Но то, что доход фактический, это не обсуждается.
В этих письмах всегда была речь что работник имеет разные должности. А тут должность одна

Аватар користувача
Алексей_ІТ
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 07 квітня 2013, 21:38
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Алексей_ІТ »

Tolik писав:
B этих письмах всегда была речь что работник имеет разные должности. А тут должность одна
Согласен, но, я думаю, сути это не меняет. Аналогично можно применить расчет

Аватар користувача
вишня
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 09 серпня 2013, 12:26
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення вишня »

Доброго ранку всім бухгалтерам! Допоможіть нарахувати індексацію за вересень.З 01.09.15.підвищується зарплата освітянам. Скинули нову тарифну сітку для всіх розрядів. Я зробила тарифікацію на 1 вересня по старим ставкам і по новим ставкам.Як тепер порахувати індексацію ? Яку мінзарплату брати 1218 чи 1378?Порівнюючи зарплату по старим і новим ставкам я встановила що вона зросла на меншу суму чим індексація. А далі..... Буду фіксована індексація чи не буде взагалі????СТУПОР!!!У мене.....

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

вишня писав:Доброго ранку всім бухгалтерам! Допоможіть нарахувати індексацію за вересень.З 01.09.15.підвищується зарплата освітянам. Скинули нову тарифну сітку для всіх розрядів. Я зробила тарифікацію на 1 вересня по старим ставкам і по новим ставкам.Як тепер порахувати індексацію ? Яку мінзарплату брати 1218 чи 1378?Порівнюючи зарплату по старим і новим ставкам я встановила що вона зросла на меншу суму чим індексація. А далі..... Буду фіксована індексація чи не буде взагалі????СТУПОР!!!У мене.....
Ну что вы, всё просто, будет тогда индексация фиксированная если после повышения доход увеличился на сумму меньшая чем индексация, при этом меняется базовый месяц на сентябрь и от него начинается исчисление текущей индексации. Тут вопрос в том, какой доход брать если учитель биологии работает 1,25 ставки...

Аватар користувача
вишня
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 09 серпня 2013, 12:26
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення вишня »

у мене повно таких що роблять на 1.5 ставки.наприклад майстер на ставку читає години як викладач.я на нього роблю дві тарифікації як на майстра так і на викладача по старих і нових ставках і для визначення фіксованої індексації складаю дві зарплати. таким чином визначаю збільшення зарплати . а далі порівнюю з поточною індексацією. дякую за відповідь

Elena0603
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 вересня 2015, 13:33
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Elena0603 »

Підкажіть, будь ласка, якщо з 01.09.2015р. підвищать прожитковий мінімуму та посадові оклади працівників бюджетних установ, то який з наступних варіантів обчислення фіксованої індексації у вересні 2015 року буде правильним.
І варіант.
Соціальному робітнику (6 тар.розряд) нарахована зарплата у серпні 2015 р:
- посадовий оклад – 1263,00 грн.
- підвищення посадового окладу 15% - 189,45 грн.;
- фіксована індексація – 481,24 грн.;
- поточна індексація (базовій місяць жовтень 2014р. – 1218,00 * 47,1%) – 573,68 грн.;
Всього нарахована зарплата за серпень 2015р.складає – 2507,37 грн.
У вересні 2015 р.
- посадовий оклад – 1467,00 грн.
- підвищення посадового окладу 15% - 220,05 грн.;
- сума підвищення заробітної плати - (1467,00+220,05) – (1263,00+189,45)=234,60 грн.
- фіксована індексація - (481,24 + можлива поточна індексація за вересень 2015р.(1378,00 * 47,1%) = 649,04) – підвищення заробітної плати 234,60) = 895,68 грн.
Всього нарахована зарплата за вересень 2015р. складає – 2582,73 грн.

ІІ варіант.
Соціальному робітнику (6 тар.розряд) нарахована зарплата у серпні 2015 р:
- посадовий оклад – 1263,00 грн.
- підвищення посадового окладу 15% - 189,45 грн.;
- фіксована індексація – 481,24 грн.;
- поточна індексація (базовій місяць жовтень 2014р. – 1218,00 * 47,1%) – 573,68 грн.;
Всього нарахована зарплата за серпень 2015р.складає – 2507,37 грн.
У вересні 2015 р.
- посадовий оклад – 1467,00 грн.
- підвищення посадового окладу 15% - 220,05 грн.;
- сума підвищення заробітної плати - (1467,00+220,05) – (1263,00+189,45)=234,60 грн.
- фіксована індексація - (481,24 + поточна індексація за серпень 2015р. (1218,00 * 47,1%) = 573,68) – підвищення заробітної плати 234,60) = 820,32 грн.
Всього нарахована зарплата за вересень 2015р. складає – 2507,37 грн.

lozrada
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 16 січня 2014, 15:45
Регіон: Харьковская область
Звідки: Лозовая
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення lozrada »

Подскажите, пожалуйста как правильно посчитать фиксированную индексацию в сентябре (на случай все таки возможного повышения зарплаты) сторожу,
В августе з/пл. 1218+ (допл. за ночные 56 ч.) 127,89+индексация 912,28 (74,9%*1218)
а в сентябре у него 24 дня отпуск , будет отработано 37 ч. (норма 176ч./мес.) 289,69 грн.+ (допл. за ночные 9ч.) 21,14 грн. Текущая индексация -1032,12.

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

lozrada писав:Подскажите, пожалуйста как правильно посчитать фиксированную индексацию в сентябре (на случай все таки возможного повышения зарплаты) сторожу,
В августе з/пл. 1218+ (допл. за ночные 56 ч.) 127,89+индексация 912,28 (74,9%*1218)
а в сентябре у него 24 дня отпуск , будет отработано 37 ч. (норма 176ч./мес.) 289,69 грн.+ (допл. за ночные 9ч.) 21,14 грн. Текущая индексация -1032,12.
Считать нужно так. Берётся зп за полный отработанный месяц + сумма ночных (и не важно что он не работал весь месяц) по старому окладу и берётся тоже самое по новому окладу, между ними получаете разницу, далее эту разницу сравниваете с возможной индесацией текущей+фиксированной и получаете, скорее всего новую фиксированну

Private K.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 07 вересня 2015, 23:13
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Private K. »

поясніть не бухгалтеру: якщо не вистачає коштів на індексацію її не виплачують взагалі, чи дозволяється виплачувати у меншому розмірі? (державна служба)

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

Elena0603 писав:Підкажіть, будь ласка, якщо з 01.09.2015р. підвищать прожитковий мінімумум та посадові оклади працівників бюджетних установ, то який з наступних варіантів обчислення фіксованої індексації у вересні 2015 року буде правильним.
І варіант.
Соціальному робітнику (6 тар.розряд) нарахована зарплата у серпні 2015 р:
..- фіксована індексація - (481,24 + можлива поточна індексація за вересень 2015р.(1378,00 * 47,1%) = 649,04) – підвищення заробітної плати 234,60) = 895,68 грн.
Всього нарахована зарплата за вересень 2015р. складає – 2582,73 грн.
[/b]
прожитковий же зміниться-ось змінений розмір і будемо використовувати для подальших розрахунків

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Private K. писав:поясніть не бухгалтеру: якщо не вистачає коштів на індексацію її не виплачують взагалі, чи дозволяється виплачувати у меншому розмірі? (державна служба)
Виплата індексації є обов’язковою, якщо відмінять Закон України "Про індексацію грошових доходів населення" тоді й можна буде її не виплачувати :1:

Private K.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 07 вересня 2015, 23:13
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Private K. »

yaoleg писав:
Private K. писав:поясніть не бухгалтеру: якщо не вистачає коштів на індексацію її не виплачують взагалі, чи дозволяється виплачувати у меншому розмірі? (державна служба)
Виплата індексації є обов’язковою, якщо відмінять Закон України "Про індексацію грошових доходів населення" тоді й можна буде її не виплачувати :1:
це я розумію. але якщо не вистачає коштів: наприклад, фонд 80 тис., нарахована з/п з індексацією - 100 тис.
у цьому випадку індексація зменшується рівномірно по усіх працівниках чи нараховується у повному обсязі та іде у заборгованість... чи як?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Private K. писав:це я розумію. але якщо не вистачає коштів: наприклад, фонд 80 тис., нарахована з/п з індексацією - 100 тис.
у цьому випадку індексація зменшується рівномірно по усіх працівниках чи нараховується у повному обсязі та іде у заборгованість... чи як?
Кредиторську заборгованність вряд чи пропусте казначейство, пробуйте рівномірно приміняти коєфіцієнт на індексацію, а залишки по невиплаченій індексації відкладати до кращих часів. Це порушення закону про індексацію, але як вихід, щоб втиснутися в бюджет. Якщо приймуть якийсь документ, що регулюватиме нарахування індексації в межах бюджету, то про ці залишки по індексації просто забудете і все.
Можливо колеги мене "поб'ють" за погані поради, але ми підходимо до кінця року, буде ще важче :15:

lozrada
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 16 січня 2014, 15:45
Регіон: Харьковская область
Звідки: Лозовая
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення lozrada »

Tolik писав:
lozrada писав:Подскажите, пожалуйста как правильно посчитать фиксированную индексацию в сентябре (на случай все таки возможного повышения зарплаты) сторожу,
В августе з/пл. 1218+ (допл. за ночные 56 ч.) 127,89+индексация 912,28 (74,9%*1218)
а в сентябре у него 24 дня отпуск , будет отработано 37 ч. (норма 176ч./мес.) 289,69 грн.+ (допл. за ночные 9ч.) 21,14 грн. Текущая индексация -1032,12.
Считать нужно так. Берётся зп за полный отработанный месяц + сумма ночных (и не важно что он не работал весь месяц) по старому окладу и берётся тоже самое по новому окладу, между ними получаете разницу, далее эту разницу сравниваете с возможной индесацией текущей+фиксированной и получаете, скорее всего новую фиксированну

Я правильно понимаю, для сравнения не нужно брать август, а берем сентябрь до повышения и после....и все таки как быть с ночными? в расчет брать 9 ч. или необходимо составить табель, если бы не было отпускных?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

lozrada писав:Я правильно понимаю, для сравнения не нужно брать август, а берем сентябрь до повышения и после....и все таки как быть с ночными? в расчет брать 9 ч. или необходимо составить табель, если бы не было отпускных?
Вы сами отвечаете на свой вопрос: "для сравнения не нужно брать август, а берем сентябрь до повышения и после". В чем состоит трудность, посчитать зарплату за сентябрь без повышения и с учетом повышения и сравнить доходы? Отпуска не берутся в учет, расчитывается относительно полностью отработанного времени.

lozrada
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 16 січня 2014, 15:45
Регіон: Харьковская область
Звідки: Лозовая
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення lozrada »

eMelya писав: Вы сами отвечаете на свой вопрос: "для сравнения не нужно брать август, а берем сентябрь до повышения и после". В чем состоит трудность, посчитать зарплату за сентябрь без повышения и с учетом повышения и сравнить доходы? Отпуска не берутся в учет, расчитывается относительно полностью отработанного времени.

А как рассчитать ночные на целый месяц?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

lozrada писав:
eMelya писав: Вы сами отвечаете на свой вопрос: "для сравнения не нужно брать август, а берем сентябрь до повышения и после". В чем состоит трудность, посчитать зарплату за сентябрь без повышения и с учетом повышения и сравнить доходы? Отпуска не берутся в учет, расчитывается относительно полностью отработанного времени.

А как рассчитать ночные на целый месяц?
Работник работает по графику или спонтанно выходит в ночь? Я думаю должен быть какой-то утвержденный график. Считаем количество ночных за сентябрь по графику. Без графика, по факту, это только в конце месяца можно посчитать доходы и начислить индексацию

Аватар користувача
Бухало (Белоус) Даша
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 01 лютого 2015, 20:03
Звідки: Украина, Вольногорск

Повідомлення Бухало (Белоус) Даша »

eMelya писав:
lozrada писав:Я правильно понимаю, для сравнения не нужно брать август, а берем сентябрь до повышения и после....и все таки как быть с ночными? в расчет брать 9 ч. или необходимо составить табель, если бы не было отпускных?
Вы сами отвечаете на свой вопрос: "для сравнения не нужно брать август, а берем сентябрь до повышения и после". В чем состоит трудность, посчитать зарплату за сентябрь без повышения и с учетом повышения и сравнить доходы? Отпуска не берутся в учет, расчитывается относительно полностью отработанного времени.
eMelya, подскажите пожалуйста, если работник работает на о.5 ставки, базовый октябрь 2014, имеет фиксированную 69,11(138,22*0,5ставки) и текущюю в сентябре при повышении 324,52(1378*47,1%*0,5ставки). Для расчета новой фиксированной в сентябре при повышении окладов, старую фиксированную брать же исходя полной ставки
оклад до повышения 1223 +над.122,30=1345,30
оклад после повышения в сентябре 1378+138,70=1515,80
разница 1515,80-1345,30=170,50
полная ставка текущая сентября 679,04+полная ставка фиксир.138,22-сумма повыш.170,50=новая фиксир. 616,76*0,5ст=308,38

lozrada
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 16 січня 2014, 15:45
Регіон: Харьковская область
Звідки: Лозовая
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення lozrada »

eMelya писав:

Работник работает по графику или спонтанно выходит в ночь? Я думаю должен быть какой-то утвержденный график. Считаем количество ночных за сентябрь по графику. Без графика, по факту, это только в конце месяца можно посчитать доходы и начислить индексацию

По графику конечно, простите, просто хочу уточнить, как правильно посчитать...у него в сентябре 24 дня отпуска, и получается на отработанные дни будет 9ч. ночных. Для определения суммы повышения оклад берем полный, а ночных сколько брать? как есть - 9ч.?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Бухало (Белоус) Даша писав:eMelya, подскажите пожалуйста, если работник работает на о.5 ставки, базовый октябрь 2014, имеет фиксированную 69,11(138,22*0,5ставки) и текущюю в сентябре при повышении 324,52(1378*47,1%*0,5ставки). Для расчета новой фиксированной в сентябре при повышении окладов, старую фиксированную брать же исходя полной ставки
оклад до повышения 1223 +над.122,30=1345,30
оклад после повышения в сентябре 1378+138,70=1515,80
разница 1515,80-1345,30=170,50
полная ставка текущая сентября 679,04+полная ставка фиксир.138,22-сумма повыш.170,50=новая фиксир. 616,76*0,5ст=308,38
Фиксированная сумма индексации 138,22 + текущая индексация 649,04 - повышение 155 (1378-1223) = новая фиксированная сумма индексации 632,26 грн (138,22+649,04-155). На полностью отработанные 0,5 ставки это 316,13 грн.

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”