Індексація

Egor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 червня 2012, 19:51
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення Egor »

Добрый день, подскажите ежемесечная премия сотрудников МВД носит постоянный характер или нет.

Аватар користувача
06081998
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 липня 2012, 15:00
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення 06081998 »

Підскажіть як нарахувати ЗП та індексацію , якщо в липні відбувся перевод з нижчої посади на вищу , проте сума підвищення не перевищує суму індексації , я так розумію індексація залишиться , але як її розрахувати ?????????? порівняння робити вже на новій посаді чи на старій ???? Тим більше перевод відбувсь 6 липня . Як нарахувати ЗП та індексацію до 6 липня , так само ж після 6 липня ?????????

культура8033
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 жовтня 2011, 16:20
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення культура8033 »

Делюся только, что дали мне обяснение:
базовый месяц был февраль 2008 года
июнь: 1094-оклад, 70-ранг, 349,20-выслуга , индексация 549,19
июль: 1102-оклад, 70-ранг, 351,60-выслуга, индексация 553,20

складываем каждую строку:июнь-2062,39; июль-2076,80
находим разницу 14,41
теперь от индексации июня отнимаем 14,41 - 534,78
И как мне объяснили этот и есть фиксированная сумма индексации с июля 2012 534,78 грн., и теперь базовым месяцем будет считаться июль 2012 года.
Очень прошу оценить мою информацию на предмет достоверности.
Заранее благодарна

ox87
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 січня 2011, 09:08
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення ox87 »

культура8033
Я думаю, что индексацию не нужно брать в вашем примере
базовый месяц был февраль 2008 года
июнь: 1094-оклад, 70-ранг, 349,20-выслуга
июль: 1102-оклад, 70-ранг, 351,60-выслуга

складываем каждую строку:июнь-1513,20; июль-1523,60
находим разницу 10,40 теперь от индексации июня отнимаем 10,40 - 534,78 =524,38

есть фиксированная сумма индексации с июля теперь базовым месяцем будет считаться июль 2012 года.
Это моее мнение.Может я и не права

культура8033
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 жовтня 2011, 16:20
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення культура8033 »

Февраль 2008 года нужен для определения коэффициента. В моем случае 50,2 от оклада

ox87
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 січня 2011, 09:08
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення ox87 »

я имею ввиду что в расчете повышения вы не должны брать сумму индексации

Добавлено (19.07.2012, 16:33)
---------------------------------------------
И индексация считается не от оклада а от минималки 50,2%

Добавлено (19.07.2012, 16:34)
---------------------------------------------
точнее в пределе минималки

Добавлено (19.07.2012, 16:37)
---------------------------------------------
у вас ведь штатным расписанием не предусмотрена индексация как постоянная выплата.Поэтому я считаю что ее брать не нужно

Добавлено (19.07.2012, 16:38)
---------------------------------------------
или я все таки не права?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Все сюда читаем просвещаемся

Аватар користувача
Мамуля
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 06 квітня 2011, 09:07
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Мамуля »

ПОДСКАЖИТЕ, если ЗП в июле увеличивается только из-за увеличения % премии.(в положении указано преміювання проводиться за результатами роботи за місяць з урахуванням відпрацьованого часу, утвореного у розмірі не менше 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці ) я продолжаю индексировать ЗП на тот же процент как и был и фиксированную не вывожу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Мамуля, Да, изменение процента премии не влияет на базовый месяц!!

katrin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 лютого 2012, 19:17
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення katrin »

Статья Жанны Лаврентьевой о фиксированной сумме в месяце отпуска. В ней говорится о том, что фиксированная сумма в месяце отпуска выплачивается в полном размере. Но это это же бред. Для расчета средней ЗП за время отпуска уже входила сумма индексации. А если человек в месяце не отработал ни одного дня, ему что все равно надо заплатить 365 гривень??? Может я чего-то не понимаю??? Помогите!!!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

katrin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 лютого 2012, 19:17
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення katrin »

Статья Жанны Лаврентьевой о фиксированной сумме в месяце отпуска
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Тиманова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 15 травня 2012, 11:07
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення Тиманова »

Людина працює в штаті, фіксована сума індексації в липня складає 200 грн. В липні з цим робітником була укладена угода ЦПХ на суму 1500 грн. Чи вважається сума винагороди по угоді ЦПХ збільшенням доходу з усіми наслідками? Мені здається, що ні

Добавлено (23.07.2012, 15:42)
---------------------------------------------
katrin писав:Может я чего-то не понимаю???

Мені здається, що ні. Індексується сума заробітної плати, відпускні не індексуються, про яку суму індексації може йти мова?

katrin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 лютого 2012, 19:17
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення katrin »

Тиманова, спасибо!!! А как вы считаете, если несколько рабочих дней - фиксированную сумму надо платить пропорционально рабочим дням???

Тиманова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 15 травня 2012, 11:07
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення Тиманова »

katrin писав:Тиманова, спасибо!!! А как вы считаете, если несколько рабочих дней - фиксированную сумму надо платить пропорционально рабочим дням???

Так

Аватар користувача
Елена777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 29 листопада 2011, 08:53
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Елена777 »

Тиманова писав:Quote (katrin)
Тиманова, спасибо!!! А как вы считаете, если несколько рабочих дней - фиксированную сумму надо платить пропорционально рабочим дням???

Так


На мою думку-ні. Фіксована сума вона і є фіксована.

Машенька
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 липня 2011, 16:30
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень

Повідомлення Машенька »

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи існує роз’яснення що відносиця до постійних виплат для визначення базового місяця в органах місцевого самоврядування? В нашому випадку надбавка за високі досягнення в праці визначена в розпорядженні міського голови на рік, та затверджує ця на квартал наказом по установі, Чи є це постійна виплата?

OksanaS
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 січня 2011, 08:46
Регіон: Тернопольская область
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення OksanaS »

Помогите пожалуйста, как считать фиксированную сумму индексации в июле 2012, если з/п стала меньше чем в июне 2012???

янадя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 липня 2012, 19:50
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення янадя »

считать ли постоянной велечиной надбавку за высокие достижения в труде или за выполнение особенно важной работы, если ее процент устанавливается каждый месяц. и будет ли премия считаться постоянной величиной если устанавливается приказом каждый месяц в фиксированой суме?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

OksanaS писав:если з/п стала меньше чем в июне 2012
смотря за счёт чего стала меньше, если оклад вырос или ранг или надбавка за выслугу, а сняли надбавку за напруженисть то нужно считать фиксированую суму, а если оклад и ранг и надбавка осталась та же то ничего считать ненужно продолжайте индексировать как и раньше!!
янадя, НЕ СЧИТАЕТСЯ постоянной величиной и премия тоже!!!

янадя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 липня 2012, 19:50
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення янадя »

а как доказать это проверяющему? что не считается?

Аватар користувача
Муракасі
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 01 лютого 2012, 16:45
Регіон: New York
Звідки: New York

Повідомлення Муракасі »

На мою думку, фіксована сума індексації повинна виплачуватися пропорційно до відпрацьованих днів, але з врахуванням мін. з/п. Тобто, якщо працівник 7 днів відпрацював, а решту днів був у відпусці чи хворів і його зарплата за 7 днів менше 1102 грн., то розрахована фіксована сума індексації платиться пропорційно до відпрацьованого часу, а якщо більше 1102 грн., то тобі платиться вся сума фіксованої індексації (Так було в попередньому порядку, а зміни в цей пункт не вносились). А якщо працівник цілий місяць був у відпусці, то фіксована сума не платиться (відпускні індексації не підлягають). А Ви якої думки? Як хто буде рахувати зарплату, бо терміни вже піджимають?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Еще статьи про индексацию, читаем разбераемся

Аватар користувача
753
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2012, 14:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення 753 »

С этой индексацией , по новому, мы еще намучиемся, !еще сейчас за июль сделать это пол беды, а что потом?????? вот туту и ерунда какая то, в одном я согласна со всеми, сколько ни читай, понять не возможно ту ерунду которую "кто то" придумал! повышение з/платы, !!!! как вот такую ерунду объяснить работнику! когда сам туго понимаешь смысл своих действий!

Добавлено (27.07.2012, 11:58)
---------------------------------------------

Аватар користувача
Irchik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 01 серпня 2012, 17:02
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Irchik »

Уточните ще раз, пожалуйста, премия из экономии фонда заработной платы влияет ли на изменение базового месяца?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Irchik, не влияет!!!!

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

З цього приводу в "бюджетній бухгалтерії" було не одне роз'яснення, немає часу шукати. Висновок був такий: при прийомі на роботу або переведенні в законодавстві чітко не передбачено платити індексацію чи ні, тому все віддано на розсуд керівника, він має в наказі про прийом на роботу визначити з виплатою індексації чи без. І це не буде суперечити чинному законодавству.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

Жанна Лаврентьева теперь считает что : Учитывая что работник отработал в июле только 3 рабочих дня, фиксированная сумма индексации, которую он получит за этот период, будет равна 47,63 грн. (365,19 грн. : 23 р. д. х 3 р. д.). Статья в Баланс-Бюджет № 32 от 06.08.12.

я при расчете зарплатыза июль всем полностью фиксированную сумму начислила. Удерживать теперь или нет? Сижу и думаю.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
valic
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 31 жовтня 2011, 15:32
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення valic »

Буду очень благодарен за ответ на мой вопрос!
Из этой же статьи цитирую:"заработная плата (должностной оклад) работника 10-го тарифного разряда с 01.07.12 г. повысилась на 15 грн. (1 460 грн. - 1 445 грн.)" а если работник работает на 0,9 ставки и у него еще 30% надбавка за выслугу + надбавка за престижность 20%, получается что з.плата повысилась на 0,9* (1 460 грн. - 1 445 грн.)+ 0,5(надбавка)*0,9* (1 460 грн. - 1 445 грн.)=20,25 грн. или сумму повышения считать 15грн*0,9ставки грн, не учитывая надбавок?

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

если надбавки носят постоянный характер, то, я думаю. их надо учитывать для вывода фиксированной суммы индексации

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Шановні форумчани, допоможить розрахувати індексацію за липень.Базовий місяць для нарахування індексації-лютий 2008 року.В червні-серпні 2012 року( в час дії нових правил нарахування індексації) заробітна плата цього працівника не підвищувалась. В червні індексації не нараховувалось( працівник цілий місяць був у відпустці). В липні відпрацьовано 20 роб. днів із 23 днів по графіку установи ( 3 дні відрядження нараховувались по середньому заробітку). Індексацію нараховано в розмірі 553,20 (1102*50,2%=553,20). Чи потрібно цю суму було виводити пропорційно, тобто:553,20/23*20 ?
В серпні така ж картина, працівник відпрацює неповний місяць( відрядження + відпустка ).Як нараховувати цю індексацію? Буду дуже вдячна за обгрунтовані відповіді.
Пропорційний розмір індексації випливає із статті Ж.Лаврентьєвої, спеціаліста Мінсоцполітики, журнал Баланс-бюджет, № 32, стор.31. Раніше в журналі Все про бухоблік було роз"яснено, що фіксована сума індексації платиться працівнику незалежно від того, чи всі дні місяця відпрацьовані повністю( за винятком повного місяця перебування працівника у відпустці)

мене цікавить ситуація із днями відряджень , коли ці дні розраховуються по середньому заробітку (в моєму випадку- по більшій величині порівняно із заробітною платою за умовами трудового договору). Чи виключати в цьому випадку дні відряджень із розрахунку пропорційної індексації ? В моєму випадку- в червні- 3 дні відрядження із 23 робочих днів. За ці 3 дні нараховано зарплату по середньому заробітку( за два останні місяці, в які вже автоматично ввійшла індексація) .То в цьому випадку нараховувати всю належну фіксовану суму за липень, чи брати її пропорційно: фіксована сума індексації х 20/23 ? Думаю, що на багатьох підприємствах працівники були у відрядженнях в липні, чому ніхто не ділиться думками? Дякую.
Чому так все запутано в цьому порядку нарахування індексації?

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”