Індексація

Аватар користувача
Dashunя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 серпня 2012, 14:35
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Dashunя »

однозначно учитываются изменения в размерах всех постоянных выплат. У вас поднялся оклад, от него (вместе с рангом) поднялась и надбавка и выслуга. Таким образом, вы имеете общую сумму повышения так скажем фонда оплаты труда вашего сотрудника. На эту сумму повышения вы и уменьшаете сумму индексации, не учитываете в это повышение только увеличение премии, если, конечно, размер ее колеблется из месяца в месяц, т.е.если это текущее колебание размера премии. А на счет пропорционального начисления фиксированной суммы в месяце повышения тоже сомневаюсь: у меня сотруднику оклад повышен в июле, в июле она же была в отпуске. В июле я ей вывожу фиксированную сумму, которую собираюсь начислять до момента "Ч". Специалисты Минтруда пишут, что надо фиксированную сумму брать пропорционально отработанному времени в месяце. Мои программисты из интеллект сервиса утверждают, что были на семинаре у Подлужной и поняли ее так, что в месяце повышения это еще не фиксированная сумма, а просто сумма индексации, уменьшенная на сумму повышения и надо платить ее полностью. Я с ними не согласна, пока еще веду дебаты, считаю, что если я начислила индексацию, уменьшила ее на сумму повышения, то у меня уже в июле фиксированная сумма появилась и должна я ее выплатить за фактически отработанное время.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Dashunя , якщо Ви відповідали мені, то мене не це цікавило. Відносно пропорційного нарахування фіксованої індексації є вже роз"яснення в Балансі-бюджеті та Бюджетній бухгалтерії, хоча остання якраз місяць тому писала цілком протилежне. Але мене цікавить саме дні відряджень в місяці нарахування фіксованої суми індексації, коли за ці дні нараховується заробітна плата по середньому заробітку.Чи виключати їх із числа відпрацьованих днів для виведення пропорційної суми індексації.

Аватар користувача
Dashunя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 серпня 2012, 14:35
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Dashunя »

нет, я не вам отвечала. о командировках сама не знаю еще

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mulberry писав: В липні відпрацьовано 20 роб. днів із 23 днів по графіку установи ( 3 дні відрядження нараховувались по середньому заробітку). Індексацію нараховано в розмірі 553,20 (1102*50,2%=553,20)Чи потрібно цю суму було виводити пропорційно, тобто:553,20/23*20 ?
однозначно не потрібно, індексувати треба в межах 1102 грн як і раніше, адже у працівника базовий місяць не змнився і індексація не стала фіксованою сумою!!!!!
mulberry писав:В серпні така ж картина, працівник відпрацює неповний місяць( відрядження + відпустка ).Як нараховувати цю індексацію? Буду дуже вдячна за обгрунтовані відповіді.
отже якщо в серпні теж не буде підвищення то так само в межах 1102 грн.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

EVGENIY , дякую! Отже, продовжуємо індексувати по- старому для тих працівників, у яких не було підвищення зарплатні? Наче все логічно та лежить на поверхні, але ж все так запутано, що , мабуть, мізки мені сплавились. Ну із цим працівником зрозуміло. А як бути із рештою загалу, яким в липні підвищили зарплатню до рівня мінімалки, а вони теж були у відрядженні? Зарплата за дні відрядження також нараховувалась по середньому заробітку. Чи потрібно в цьому випадку брати пропорційний результат індексації( виключаючи із розрахунку дні, які припадають на відрядження) - по аналогії із першим прикладом?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mulberry писав:А як бути із рештою загалу, яким в липні підвищили зарплатню до рівня мінімалки, а вони теж були у відрядженні? Зарплата за дні відрядження також нараховувалась по середньому заробітку. Чи потрібно в цьому випадку брати пропорційний результат індексації( виключаючи із розрахунку дні, які припадають на відрядження) - по аналогії із першим прикладом?
ну судя по последним розьяснениям то да нужно брать пропорционально отработаному времени!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юляша31 писав:Чи можна тепер з червня чи липня при нарахуванні індексації повернутися до базового місяця лютий 2008р (для держслужбовців) і що для цього потрібно. Дякую за відповідь.
закон обратной силы не имеет, конечно уже так нельзя! Нужно было сразу при переводи просить чтоб в приказе указали базовый месяц, а сейчас уже поздно!

Интересующаяся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 14 серпня 2012, 15:37
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава

Повідомлення Интересующаяся »

"Буду очень благодарен за ответ на мой вопрос!
Из этой же статьи цитирую:"заработная плата (должностной оклад) работника 10-го тарифного разряда с 01.07.12 г. повысилась на 15 грн. (1 460 грн. - 1 445 грн.)" а если работник работает на 0,9 ставки и у него еще 30% надбавка за выслугу + надбавка за престижность 20%, получается что з.плата повысилась на 0,9* (1 460 грн. - 1 445 грн.)+ 0,5(надбавка)*0,9* (1 460 грн. - 1 445 грн.)=20,25 грн. или сумму повышения считать 15грн*0,9ставки грн, не учитывая надбавок?"

А какую статью Вы имеете в ввиду. Очень интересует фиксированная разница индексация в случае работы на 0,75 ставки.

sveta29
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 13 лютого 2012, 08:10
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Семеновка

Повідомлення sveta29 »

Допоможіть будь-ласка!!! Працівниця (спеціаліст 1 категорії) вишла з декретної відпустки 1 серпня 2012 року. Базовий місяць індексації був серпень 2008 р. як тепер розрахувати індексацію? вона буде фіксованою чи рахувати індексацію виходячі з базового місяця серпень 2008 року??????????

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Интересующаяся, учитывается только надбавка за выслугу лет, за престижность вроде устанавливается ежегодно (вобщем не считается постоянной выплатой)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

sveta29, по моему мнению базовый у неё теперь будет июль 2012 и нужно расчитать фиксированую суму индексации исходя из предыдущего базового августа 2008! А с августа 2012 уже будет фиксированая сума!

Интересующаяся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 14 серпня 2012, 15:37
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава

Повідомлення Интересующаяся »

EVGENIY
У меня чуть другой вопрос.
Сотрудник работает на 0,75 ставки (базовый месяц для индексации - октябрь 2008 г.) ( Оклад - 1223, выслуга 10%=122,30)*0,75=1008,98 С 01.07.2012 оклад - (1235+10%)*0,75 ст =1018,88. Вопрос в том как рассчитать фиксированную сумму индексации.

magnatal
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир

Повідомлення magnatal »

Підскажіть, будь-ласка, як нарахувати працівнику індексацію з/п, якщо ним відпрацьовано половину липня місяця (з 01 по 17 число та 30, 31) та взято відпустку на 10 календарних днів (з 18 по 27). Базовий місяць - жовтень 2008 року. Зар. плата за відпрацьований час (14 роб. дн.) - 2200,00 грн. Фіксована сума індексації за липень повинна становити 345,19 грн. Чи потрібно суму індексації 345,19 грн. ділити на кількість робочих днів в місяці - 22 дн. та множити на кількість фактично відпрацьованих - 14 дн. (345,19:22*14=219,67 грн.) чи платити всю суму індексації 345,19 грн. повністю. Дякую за допомогу.

zf_irina
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2012, 13:05
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення zf_irina »

я так поняла, что пропорционально и разъяснение было в бюджетной бухгалтерии № 29. Хотя за июль я начислила полную сумму фиксированной,опять таки благодаря бюджетной бухгалтерии № 27. А в августе пересчитала и новым посчитала пропорционально

Добавлено (17.08.2012, 13:13)
---------------------------------------------
а меня волнует вопрос по индексации стипендии. Эта инструкция распространяется на тех,кто поступает на учебу после принятия инструкции или на всех? Имеется ввиду, что если была прекращена выплата стиппендий, а потом возобновилась. Так как в газетах разъяснение с примерами по стипендии со студентами вновь поступившими, которым назначена стипендия с сентября. А если студенту по итогам сессии положена вновь стипендия с июля, то положена ли студенту индексация? Подскажите, а то зашиваемся. И никто толком ничего не говорит. Обращались в отдел труда-они сами толком не разобрались. Министерство тоже толкового ничего не подсказало. А дети -то страдают уже два месяца. Так как мы пока им не начисляем индексацию. Доплатить всегда успеется. И это лучше,чем потом снимать.

Аватар користувача
Юляша_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 15 січня 2012, 21:15
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення Юляша_ubr »

Подскажите пожалуйста по такому моменту. Статья Жанны Лаврентьевой в ББ № 34, ПРИМЕР 1. В нем рассматривается повышение оклада работника в июле, определяется фиксированная сумма индексации в размере 367,19. С 1 августа у работника установлена надбавка за выслугу лет в сумме 131,50 грн. Но фиксированную сумму не уменьшают на сумму повышения зарплаты, а плюсуют оклад + надбавку (131,50) и фикс.индексацию (367,19). Я бы по инструкции фиксированную сумму уменьшила на сумму повышения зарплаты. В чем подвох?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юляша, а уже есть 34 номер?? Я ещё не читал но индексация не перестаёт удивлять

Аватар користувача
KOTIK
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 101
З нами з: 11 квітня 2011, 09:03
Регіон: Дніпропетровський
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення KOTIK »

".... а уже есть 34 номер?..." Да новый Баланс бюджета № 34 от 20 августа уже был. И №35 от 27 августа вчера пришел..

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Юляша, я так мислю, що фіксовану суму якраз не треба зменшувати в цьому випадку. Може іще набігти якась доплата , але тільки в тому випадку, якщо виникне позитивна різниця між поточною індексацією ( обчисленою за індексами базових місяців) й новою сумою підвищення. Але в тому випадку, що ви пишете, в серпні приріст індексу споживчих цін нульовий, отже поточної індексації немає, тому немає позитивної різниці між індексацією та черговим підвищенням зарплати( вона навпаки-негативна: 0-131,50=-131,50)-див. роз"яснення Я очень плохой спамер и гажу на всех бухгалтерских форумах, пожалуйста сообщите администратору об этом сообщении № 59 , с.5, а також приклад 5, я цим роз"ясненням в основному користуюсь ( роз"яснення у вигляді зручних блок-схем). Це дуже важко піддається розумінню, я б сказала, взагалі виходить за межі здорового глузду, але маєм те, що маємо

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

KOTIK, я ББ думал бюджетная бухгалтерия щас нужно почитать!

Интересующаяся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 14 серпня 2012, 15:37
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава

Повідомлення Интересующаяся »

Я нашла ответ на свой вопрос. Оплата праці - №16(100) від 23.08.2012р. Если сотрудник работает не на полную ставку. в данном случае на 0,5 ставки
Проводимо порівняльні розрахунки. Величина при­росту індексу споживчих цін для проведення в липні 2012 року індексації зарплати працівника, для якого ба­зовим був жовтень 2008 року, складає 34,5 %. Прожит­ковий мінімум для працездатної особи у липні 2012 року становить 1102,00 грн. Сума можливої індексації в липні 2012 року дорівнює 380,19 грн. (1102,00 х 34,5 %).
Сума підвищення зарплати в липні 2012 року (з роз­рахунку повного робочого часу) складає 20,80 грн. (2054,00 - 2033,20).
Оскільки сума підвищення зарплати (20,80 грн.) менша від суми індексації, що була б нарахована за цей місяць (380,19 грн.), розраховуємо фіксовану суму індексації липня 2012 року:
380,19-20,80 = 359,39 (грн.).
Ураховуючи, що в нашому випадку працівнику встановлено неповний робочий час, визначаємо роз­мір фіксованої суми індексації з урахуванням наван­таження працівника:
359,39 грн. х 0,5 = 179,70 грн.
Сума індексації 179,70 грн. (з урахуванням зайня­тості працівника) фіксується та виплачується в тако­му розмірі (за умови повністю відпрацьованого міся­ця згідно з графіком роботи) до набуття працівником права на проведення нової індексації або підвищення заробітної плати.
Отже, у цій ситуації загальна сума грошового до­ходу працівника за липень 2012 року складатиметься із заробітної плати за фактично відпрацьований час (з урахуванням підвищення) та фіксованої суми індек­сації (179,70 грн.).
У випадку не повністю відпрацьованого місяця (че­рез хворобу, у зв'язку з відпусткою) фіксована сума індексації з урахуванням навантаження визначається пропорційно фактично відпрацьованим цього місяця робочим дням.
Наприклад, у липні 2012 року працівник відпрацю­вав 5 робочих днів (при нормі за графіком роботи — 22 робочих дні). Тоді розмір суми індексації, що має бути виплачена за липень 2012 року пропорційно від­працьованому часу, визначається таким чином:
179,70 грн.: 22 роб. дн. х 5 роб. дн. = 40,84 грн.
І тоді загальна сума грошового доходу працівника за липень 2012 року складатиметься із заробітної пла­ти за фактично відпрацьований час (з урахуванням під­вищення) та фіксованої суми індексації (40,84 грн.).

Жанна ЛАВРЕНТЬЄВА, головний фахівець відділу рівня життя та моніторингу бідності Міністерства соціальної політики України

Аватар користувача
Юляша_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 15 січня 2012, 21:15
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення Юляша_ubr »

mulberry, дякую за відповідь. Дивно якось виходить.... А коли з 1 жовтня знову підвищать мінімальну зарплатню, тоді з фіксованої суми потрібно приріст знімати? Щось я геть сама себе заплутала....

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Юляша, я намагалась це пояснити в попередньому повідомленні. Виходячи із логіки спеціалістів Мінпраці та фахівців Я очень плохой спамер и гажу на всех бухгалтерских форумах, пожалуйста сообщите администратору об этом сообщении , при наступному підвищенні будемо порівнювати розмір можливої індексації в місяці підвищення (приріст споживчих цін*розмір мінімальної зарплатні ) та порівнювати цю можливу поточну індексацію із новою сумою підвищення. І тільки у випадку ПОЗИТИВНОЇ різниці між поточною індексацією й новою сумою підвищення фіксуватимем нову фіксовану суму (джерело:Я очень плохой спамер и гажу на всех бухгалтерских форумах, пожалуйста сообщите администратору об этом сообщении №59 за 2012 р.). Це все дійсне, якщо сума нового підвищення буде менша за суму індексації. Нічого нізвідки наче віднімати не потрібно, або я теж чогось не доганяю. Не претендую на істину в останній інстанції, приймаю всі зауваження та критику Я все перечитала, що тільки можна було, бо шукала відповіді на свої специфічні питання. Їх так і не найшла, зате тепер намагаюсь щось пояснювати

zf_irina
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2012, 13:05
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення zf_irina »

а по індексації стипендії так ніхто і нічого не підскаже?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

zf_irina, по індексації стипендії студентам було роз"яснення в Баланс-бюджет с.30 №29 від 16.07.2012 року. тобто, як я розумію, обчислення індексу споживчих цін здійснюється із місяця призначення стипендії. Почитайте там.
Цитата: "У разі, якщо особа не отримувала стипендію або втратила право на її призначення [( як мій дорогий синочок) ], а в подальшому стипендія їй була знову або вперше призначена ( за результатами наступного семестрового контролю. у зв"язку з переведенням на навчання за державним замовленням, появою підстав для призначення соціальної стипендії, поновленням на навчання тощо) , обчислення індексу споживчих цін здійснюється з місяця призначення стипендії."
У мене до Вас зустрічне питання: студент перебував в академічній відпустці у зв"язку із хворобою. Поновлюється зараз на 2-й курс. Весняну сесію по закінченні 1-го курсу на стипендію не витягнув. Рік пробув дома без стипендії. Зараз йому стипендія не належиться аж до підсумків зимової сесії, чи належиться?

zf_irina
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2012, 13:05
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення zf_irina »

та я читала, але там написано, що ті, які вступають на навчання у вересні 2012 року, а потім вже про тих хто втратив, і можна зробити висновок, що це стосується нових студентів.Але ми і старим поки що не виплачуємо(хто в зимову сесію злетів, а в літній знов отримав стипендію). Поки не з'ясуємо.

а по вашому питанню-аж до зимової сесії.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

zf_irina, в коментарі фахівця Мінсоцполітики читали?
Зміни в порядку індексації стипендії
Згідно з новим п. 101 Порядку № 1078 обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації стипендії здійснюється починаючи з місяця, в якому її призначено. Отже, для студентів, які вступають на навчання у вересні 2012 року, обчислення індексу споживчих цін наростаючим підсумком для проведення індексації починається з урахуванням індексу споживчих цін, що припадає на місяць призначення стипендії, тобто вересень 2012 року.
Якщо особа не отримувала стипендію або втратила право на її призначення, а в подальшому стипендію їй було знову або вперше призначено (за результатами наступного семестрового контролю, у зв’язку з переведенням на навчання за державним замовленням, появою підстав для призначення соціальної стипендії, поновленням на навчання тощо), обчислення індексу споживчих цін здійснюється з місяця призначення стипендії.
Приклад. При зарахуванні до навчального закладу у вересні 2012 року студенту встановлено стипендію в розмірі 530 грн. Через 6 місяців з урахуванням індексації розмір стипендії склав 560 грн., але виплату стипендії було припинено за результатами семестрового контролю. Після поновлення виплати обчислення індексу споживчих цін здійснюється з місяця призначення стипендії знову. Сума стипендії становитиме 530 грн.
При цьому для студентів та учнів, яких прийнято до навчального закладу до набуття чинності постановою, що коментується, зберігається колишній базовий місяць, тобто вересень 2008 року.
Приклад. При зарахуванні до навчального закладу у вересні 2012 року студенту встановлено стипендію в розмірі 530 грн. У грудні 2012 року студент отримав статус сироти та право на підвищену соціальну стипендію в розмірі 1160 грн. Обчислення індексу споживчих цін наростаючим підсумком для проведення індексації починається з місяця призначення такої стипендії, тобто з грудня 2012 року.
При цьому для студентів та учнів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яких прийнято до навчального закладу до набуття чинності постановою, що коментується, зберігається колишній базовий місяць, тобто січень 2008 року.
Та наче все зрозуміло. Для студента-однозначно, фінансові умови дуже погіршуються

zf_irina
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2012, 13:05
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення zf_irina »

Мені в даному випадку все зрозуміло. Всі приклади і роз'яснення для студентів з вересня 2012 року.
Не зрозуміло тільки якщо студенту після закінчення сесії в липні 2012 року знов призначили стипендію він попадає під цей наказ чи ні.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

"При цьому для студентів та учнів, яких прийнято до навчального закладу до набуття чинності постановою, що коментується, зберігається колишній базовий місяць, тобто вересень 2008 року."-із того ж коментаря ,zf_irina,

zf_irina
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2012, 13:05
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення zf_irina »

дякую, також вважаю,що так. Але завжди є сумніви.

Світланна_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2012, 09:14
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Світланна_ubr »

Будь ласка, допоможіть по такому питанню. На протязі року згідно наказів не кожного місяця надається надбавка в розмірі до 50% і премія за рахунок економії. Це в рік буває разів 5-8. Чи враховуються ці виплати при нарахуванні індексації.

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”