Індексація заробітньої плати апарату управліня селищних рад.

Малюк Оксана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 29 травня 2014, 15:45

Повідомлення Малюк Оксана »

Добрий день :10: Підскажіть будь- ласка як правильно нараховувати індексацію селещному голові якщо фіксовану суму було установлено у 2012 році перевіркою, а базовим місяцем позначили червень 2010 року. Як правильно це зрозуміти. У фіксованої ж суми не повинно буди базового місяця. А з 1 червня 2012 року було підвищення вислуги.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Малюк Оксана писав:Добрий день :10: Підскажіть будь- ласка як правильно нараховувати індексацію селещному голові якщо фіксовану суму було установлено у 2012 році перевіркою, а базовим місяцем позначили червень 2010 року. Як правильно це зрозуміти. У фіксованої ж суми не повинно буди базового місяця. А з 1 червня 2012 року було підвищення вислуги.
Якщо в червні 2012 року було підвищення вислуги, то якщо сума підвищення доходу більше суми індексації, місяць повинен бути базовим, якщо менше - то не буде. Але при розрахунку фіксованої суми індексації місяць повинен був стати базовим. А це можливо з 1 липня 2012 року. Якщо після цього не було підвищення доходу, то базовим залишається місяць встановлення фіксованої суми індексації.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Лымарь Елена писав:Працюю в апараті районної ради з 10.2011 року... За останній рік змінилась влада, змінився бухгалтер і тільки щойно виявив, що мені завищено нарахування індексації аж на 18 тис грн (це трохи менше за мій річний дохід). Я б хотіла це проконтролювати сама... Як мені повинна була бути нарахована індексація? Чи є в природі щось типу такого "калькулятора індексації"? Дякую... І потім... а що ж робити, якщо це - факт... Як з мене можуть стягти ці 18 тис грн, якщо я маю мінімальний оклад?
Без Вашого дозволу не мають права стягти ці кошти. Хоча цікаві цифри, як вони могли вийти?!...
Навіть, якщо базовий місяць жовтень 2011 року, станом на 1 липня 2015 року Ваша індексація при повністю відпрацьованому часу становитиме біля 4000 грн.

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”