коливання надбавки для індексаціі

galinka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 19 листопада 2014, 19:59

Повідомлення galinka »

У працівника в листопаді2014 року зафіксувалась індексація. У січні 2015 року йому підняли надбавку за інтенсивність праці з 30% до 35%, але раніше йому вже виплачували і 40% і 50%. В листах Мінсоцполітики сказано, що коливання надбавки не впливає на базовий місяць. Це означає що я не повинна вираховувати підвищення і далі платити фіксовану? Справа в тому, що півищення перевищує фіксовану індексацію. Тому трохи не зрозуміло, що мені робити з індексацією? Допоможіть.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

galinka писав:У працівника в листопаді2014 року зафіксувалась індексація. У січні 2015 року йому підняли надбавку за інтенсивність праці з 30% до 35%, але раніше йому вже виплачували і 40% і 50%. В листах Мінсоцполітики сказано, що коливання надбавки не впливає на базовий місяць. Це означає що я не повинна вираховувати підвищення і далі платити фіксовану? Справа в тому, що півищення перевищує фіксовану індексацію. Тому трохи не зрозуміло, що мені робити з індексацією? Допоможіть.
Ну а що ще можна додати до листів Мінсоцполітики? Раз надбавка вже виплачувалася в розмірі 50%, то менший розмір не впливає на базовий місяць.

Відповісти

Повернутись до “Індексація і компенсація заробітної плати”