Розрахунок лікарняних

Мєха
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 04 серпня 2015, 15:27
Регіон: Львовская область

Повідомлення Мєха »

Підскажіть будь ласка чи враховувати новоприйнятому працівнику без стажу роботи (період роботи в держструктурі - 2 місяці) період перебування на обліку в центрі зайнятості до страхового стажу при оплаті лікарняного? І чи неповний відпрацьований місяць включається до періоду для визначення страхового стажу? Дякую

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

працівник принесе довідку з Пенсійного і за довідкою визначите його стаж

KSYSHA
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 29 жовтня 2015, 14:45
Регіон: Черкасская область

Повідомлення KSYSHA »

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, бо я вже не розумію нічого. Мені потрібно виплатити лікарняний, людині яка працює в нашій школі з 05,01,2015 вчителем 0,5ст , а з 01,09,2015 вона почала працювати вчителем - 0,6ст і вихователем -0,15 ст. В наказі написано було суміщення посад. В табелі окремо показано вчитель і вихователь. І ЗП я нараховую окремо як вчителю і окремо як вихователю. Бухгалтер яка раніше рахувала ЗП сказала, що потрібно брати всю зарплату яку їй нарахували і поділити на к-сть кал.днів., що це ніби просто в неї змінилось навантаження. Зателефонувала в соцстрах, де на мене накричали і сказали, що це внутрішнє сумісництво, а не суміщення і я повинна окремо рахувати лікарняні, за вчителя і за вихователя. Як правильно бути? ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!!!

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”