Заполнение больничного врачом

Аватар користувача
Kolya911
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 04 грудня 2014, 21:46

Повідомлення Kolya911 »

Работник предоставил листок нетрудоспособности, в котором в графе "Звільнення від роботи" указано в первой строчке с 10 по 12 июня, а во второй с 13 июня - Один день. Стати до роботи - с 14 июня. Правильно ли написано "Один день"?

ольга іванівна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 11 травня 2014, 21:48

Повідомлення ольга іванівна »

Правильно.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

У разі якщо у висновку першого лікарняного зазначено, що працівник продовжує хворіти, наступний лікарняний вважається продовженням першого. Тобто 15.05,16.05 - оплачується за рахунок коштів роботодавця по першому листку непрацездатності, 17.05,18.05 - вихідні не оплачуються. По другому лікарняному 19.05 - за рахунок роботодавця ( це п'ятий день тимчасової непрацездатності ) , а з 20.05 оплачується за рахунок коштів ФССзТВП.
Дні тимчасової непрацездатності з відміткою про порушення режиму за рахунок коштів ФССзТВП оплаті не підлягають.

Аватар користувача
Kolya911
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 04 грудня 2014, 21:46

Повідомлення Kolya911 »

Чи потрібен підпис головного лікаря у графі "Видачу листка непрацездатності дозволяю" та кругла печатка закладу охорони здоров'я на листі непрацездатністі, який виданий поза постійним місцем проживання і роботи, але є продовженням листка непрацездатністі, який виданий по місцю проживання і роботи?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Kolya911 писав:Чи потрібен підпис головного лікаря у графі "Видачу листка непрацездатності дозволяю" та кругла печатка закладу охорони здоров'я на листі непрацездатністі, який виданий поза постійним місцем проживання і роботи, але є продовженням листка непрацездатністі, який виданий по місцю проживання і роботи?
Так, потрібні, згідно п.3.8 Інструкції № 532.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

f.evgeniya писав:Помогите, пожалуйста!
Был больничный лист по 15.05 и "продолжает болеть", второй больничный другая больница открыла с 19.05 но с сылкой на первый. Как быть с 3-я днями с 16 по 18?
Если больница поставит "порушення режиму" на эти дни могу ли я это принять?
ситуация интересная-"продолжает болеть"-значит, продолжение должно быть с 16.05(это рабочий день). если 3 дня выпадают из периода больничного(т.е.нет подтверждающих документов) лучше не берите на себя ответственность за начисление оплаты за счет ФСС. я бы начислила б/л с 19.05 как новый. при проверке ФСС против не будет. для полной уверенности можете уточнить в своем отделении ФСС

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

Kolya911 писав:Чи потрібен підпис головного лікаря у графі "Видачу листка непрацездатності дозволяю" та кругла печатка закладу охорони здоров'я на листі непрацездатністі, який виданий поза постійним місцем проживання і роботи, але є продовженням листка непрацездатністі, який виданий по місцю проживання і роботи?
підпис та печатка потрібні, адже головлікар вирішує ситуацію, тим більше видачу лікарняного як продовження. найчастіше таке відбувається при оформленні в стаціонар лікарняного закладу вищого рівня. а, взагалі, зараз є поняття місця постійного проживання(тобто місце, з якого реальний час дороги до місця роботи) і місця реєєстрації. вони часто не співпадають і у більшості випадків лікарняний видається за місцем роботи. при оформленні лікарняного відповідальність несе заклад,що видав, комісія по соцстраху підпрємства, кадрова служба. але "крайнім" буде бухгалтер - то ж нам і доводиться все перевіряти. нехай буде поменше таких нестандартних ситуацій, особливо із лікарняними

Tata_S
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 86
З нами з: 22 липня 2014, 10:16

Повідомлення Tata_S »

Добрий день. Чи можуть бути між двома лікарняними (другий - це продовження першого) вихідні дні? В обох випадках режим амбулаторний, перший лікарняний спочатку був закрит 24.10 (п'ятниця) з висновком "стати до роботи", але в понеділок 27.10. відкрито другий лікарняний - продовження попереднього. І на першому зробили виправлення на "продовжує хворіти". Чи можу я другий лікарняний розраховувати як продовження - всі дні за рахунок коштів ФСС? Дякую.

Гуль Тетяна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Гуль Тетяна »

kuhmenko писав:Добрий день. Чи можуть бути між двома лікарняними (другий - це продовження першого) вихідні дні? В обох випадках режим амбулаторний, перший лікарняний спочатку був закрит 24.10 (п'ятниця) з висновком "стати до роботи", але в понеділок 27.10. відкрито другий лікарняний - продовження попереднього. І на першому зробили виправлення на "продовжує хворіти". Чи можу я другий лікарняний розраховувати як продовження - всі дні за рахунок коштів ФСС? Дякую.
диагноз один и тот же?

Гуль Тетяна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Гуль Тетяна »

если диагноз один и тот же.
Согласно п. 1.3 Положения об экспертизе временной нетрудоспособности, утвержденного приказом Минздрава от 09.04.2008 г. № 189 случай временной нетрудоспособности считается одним, если болезнь продолжается непрерывно от начала болезни до восстановления трудоспособности. В случае, когда работник стал нетрудоспособеным из-за одного и того же заболевания до выхода на работу или отработал неполный рабочий день, случай временной нетрудоспособнсости не прерывается. А значит второй листок нетрудоспособности оплачивается за счет средств ФСС ВПТ.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Kolya911 писав:Чи потрібен підпис головного лікаря у графі "Видачу листка непрацездатності дозволяю" та кругла печатка закладу охорони здоров'я на листі непрацездатністі, який виданий поза постійним місцем проживання і роботи, але є продовженням листка непрацездатністі, який виданий по місцю проживання і роботи?
Нещодавно на семінарі, які регулярно проводить наша Виконавча дирекція ФССзТВП зазначали, якщо у назві лікарняного закладу присутня назва " обласний ", тобто працівник перебуває на лікуванні поза місцем постійного проживання у обласній лікарні, то дозвіл головного лікаря на видачу листка непрацездатності не потрібен .

Tata_S
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 86
З нами з: 22 липня 2014, 10:16

Повідомлення Tata_S »

Гуль Тетяна писав:если диагноз один и тот же.
Согласно п. 1.3 Положения об экспертизе временной нетрудоспособности, утвержденного приказом Минздрава от 09.04.2008 г. № 189 случай временной нетрудоспособности считается одним, если болезнь продолжается непрерывно от начала болезни до восстановления трудоспособности. В случае, когда работник стал нетрудоспособеным из-за одного и того же заболевания до выхода на работу или отработал неполный рабочий день, случай временной нетрудоспособнсости не прерывается. А значит второй листок нетрудоспособности оплачивается за счет средств ФСС ВПТ.
Диагноз в больничных не указан. Нужно ли мне иметь "доказательство", что это один и тот же диагноз? В ответ на мою просьбу указать диагноз в больничных, доктор просто исправил в первом больничном заключение на "продовжує хворіти"

Гуль Тетяна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Гуль Тетяна »

kuhmenko писав:
Гуль Тетяна писав:если диагноз один и тот же.
Согласно п. 1.3 Положения об экспертизе временной нетрудоспособности, утвержденного приказом Минздрава от 09.04.2008 г. № 189 случай временной нетрудоспособности считается одним, если болезнь продолжается непрерывно от начала болезни до восстановления трудоспособности. В случае, когда работник стал нетрудоспособеным из-за одного и того же заболевания до выхода на работу или отработал неполный рабочий день, случай временной нетрудоспособнсости не прерывается. А значит второй листок нетрудоспособности оплачивается за счет средств ФСС ВПТ.
Диагноз в больничных не указан. Нужно ли мне иметь "доказательство", что это один и тот же диагноз? В ответ на мою просьбу указать диагноз в больничных, доктор просто исправил в первом больничном заключение на "продовжує хворіти"
Дело в том, что диагноз указывают в листке нетрудоспособности только с согласия больного.
Проблемная ситуация могла бы быть, если бы в первом листке нетрудоспособности не внесли исправления.
Считаем, что если у вас все исправления оформлены должным образом, то дополнительно подтвержать факт, что это один и тот же диагноз, не нужно

Tata_S
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 86
З нами з: 22 липня 2014, 10:16

Повідомлення Tata_S »

Спасибо большое за ответ.

Tata_S
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 86
З нами з: 22 липня 2014, 10:16

Повідомлення Tata_S »

Здравствуйте. Насколько важно в больничном листе указание адреса лечебного учреждения в графе "Назва та місцезнаходження закладу охорони здоров'я"? Как проверяющие ФСС относятся к отсутствию такового? Спасибо.

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

kuhmenko писав:Здравствуйте. Насколько важно в больничном листе указание адреса лечебного учреждения в графе "Назва та місцезнаходження закладу охорони здоров'я"? Как проверяющие ФСС относятся к отсутствию такового? Спасибо.
Згідно інструкції обовязково заповнюється "Назва та місцезнаходження закладу охорони здоров'я"
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=49785
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 10055.html

tania16
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 06 лютого 2015, 10:54
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення tania16 »

Підкажіть якщо перший лікарняний закритий 25.10.2017 і написано стати до роботи 26.10.2017 а другий виданий іншим мед закладом 26.10.2017 і написано продовження першого як оплачувати і чи потрібно виправляти листки (діагноз на одному харчова токс. інфекція на іншому хронічний панкреатит)?

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”