Чи маю я право йти на лікарняний?

ольга підлісна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 09 травня 2016, 17:23
Регіон: Винницкая область

Повідомлення ольга підлісна »

Я вийшла з декрету на роботу ,коли дитині було 1,6 року .Наразі працюю вже рік,мені мій главбух каже що я не маю права брати лікарняний по догляду за дитиною ,так як я мала би бути ще в декреті.декретні 860 грн я переоформила на маму.То саме питання чи справді я не маю права брати лікарняного на дитину до досягнення нею 3-х років,поки ці гроші начисяє мені держава?

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

ольга підлісна писав:Я вийшла з декрету на роботу ,коли дитині було 1,6 року .Наразі працюю вже рік,мені мій главбух каже що я не маю права брати лікарняний по догляду за дитиною ,так як я мала би бути ще в декреті.декретні 860 грн я переоформила на маму.То саме питання чи справді я не маю права брати лікарняного на дитину до досягнення нею 3-х років,поки ці гроші начисяє мені держава?
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=56&t=6736

didok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 09:25
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення didok »

ольга підлісна писав:Я вийшла з декрету на роботу ,коли дитині було 1,6 року .Наразі працюю вже рік,мені мій главбух каже що я не маю права брати лікарняний по догляду за дитиною ,так як я мала би бути ще в декреті.декретні 860 грн я переоформила на маму.То саме питання чи справді я не маю права брати лікарняного на дитину до досягнення нею 3-х років,поки ці гроші начисяє мені держава?
Я так зрозумів, що ви працюєте на повну ставку , а відпустку по догляду переоформили на свою маму. Якщо так, то права на лікарняний по догляду за хворою дитиною ви не маєте бо у вашої дитини є постійний доглядач.

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”