выдпустка у звязку з вагытныстю та пологами

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Galinca писав:Добрий день. Чи можу я до відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами приєднати частину щорічної основної відпустки (а також відпустку як матір двох дітей за попередні роки і за поточний рік). Якщо на моє робоче місце переведено іншого працівника.
Згідно с.10 ЗУ Про відпустки жінка має право взяти щорічну відпустку як до відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами , так і після неї, Щорічні додаткові відпустки за бажанням працівника можуть надаватись одночасно з щорічною основною відпусткою або окремо від неї.
Працівниця може взяти соціальну додаткову відпустку за всі роки, протягом яких вона не користувалася своїм правом на таку відпустку.
Загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток
не може перевищувати 59 календарних днів

Інна Братчук
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 10 липня 2014, 14:05

Повідомлення Інна Братчук »

Доброго дня,підскажіть будь ласка в такій ситуації, працівниця іде в декрет наперед взявши щорічну відпустку, чи потрібно робити їй повний розрахунок? тобто забирати наперед взявшу відпустку, на випадок якщо вона звільниться не вийшовши з декрету......

Інна Братчук
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 10 липня 2014, 14:05

Повідомлення Інна Братчук »

Доброго дня,підскажіть будь ласка в такій ситуації, працівниця іде в декрет наперед взявши щорічну відпустку, чи потрібно робити їй повний розрахунок? тобто забирати наперед взявшу відпустку, на випадок якщо вона звільниться не вийшовши з декрету......

Інна Братчук
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 10 липня 2014, 14:05

Повідомлення Інна Братчук »

Доброго дня,підскажіть будь ласка в такій ситуації, працівниця іде в декрет наперед взявши щорічну відпустку, чи потрібно робити їй повний розрахунок? тобто забирати наперед взявшу відпустку, на випадок якщо вона звільниться не вийшовши з декрету......

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

все буде добре писав:Підкажіть, будь ласка, якщо працівниця іде у відпустку по вагітності та пологах з 1 жовтня 2014 р., а індексацію нараховую також за жовтень, які мої дії?? Дякую.
Індексація нараховується тільки за відпрацьований робочий час, тобто, якщо з 01.10.14 почався лікарняний з вагітності та пологів, індексації за жовтень 2014 року нема.

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”