Відпустка до декретної відпустки

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

відпустки надаються не за календарний рік, а за період роботи, якщо прийнято з 01.09.16-то за період з 01.09.16 по 31.08.17-то повинно бути 56днів. а з 01.09.17 по 31.10.17-вже буде 5,6днів*2міс=11 днів відпустки.

osnyach.elena65@i.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 15 листопада 2017, 15:55
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення osnyach.elena65@i.ua »

Добрий  день! Допоможіть будь ласка. Працівниця бібліотеки  йде  з   03 квітня 2018 року в декретну відпустку. Вона хоче  перед  декретною відпусткою  взяти  чергову відпустку  за 2018 рік  24 календарні  дні плюс 5 днів додаткової. Тобто з  березня 2018  року.Розрахунок відпустки за 2018 рік  буде 02.01.2018 року  Прийнята  на роботу 02.01.2015 року ,чергові  відпустки за 16-17  роки відгуляні  повністю.  Які наші дії.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

період для відпустки у 2018р буде з 02.01.18 по останній день л/л по вагітності та пологах. а додаткова пропорційно з 02.01 по перший день цього л/л. при розрахунку додаткових відпусток не враховуються дні навчальних відпусток, без нарахування та час знаходження на лікарняних. якщо буде надано основну відпустку в повному розмірі - то це буде використана відпустка за ще не відпрацьований час. працівниця потім повинна буде відпрацювати , а при звільненні-то треба буде їх відрахувати. самий оптимальний варіант-порахувати тривалість відпустки за фактичний час до початку відпустки по догляду до 3р

Шевчук Оксана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 12 березня 2018, 18:07
Звідки: Ukraine, Kovel
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Шевчук Оксана »

Мені у декретну відпустку 2.05.18р. Я запитала у керівництва, чи можна мені перед декретом взяти частину щорічної (30 днів, тобто з 2.04.18). У цьому мені відмовили, мотивуючи тим, що педагогічний працівник може використати свою відпустку лише влітку. Наскільки це правомірно?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Шевчук Оксана, а хіба у Вас закінчився лікарняний? Декретна відпустка надається одразу після закінчення лікарняного, отже ВИ не зможете в цей період взяти щорічну відпустку. Хіба, що ВИ приступите до виконання своїх обов'язків, а вже по графіку підете у щорічну відпустку, як всі інші працівники.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

Шевчук Оксана писав:Мені у декретну відпустку 2.05.18р. Я запитала у керівництва, чи можна мені перед декретом взяти частину щорічної (30 днів, тобто з 2.04.18). У цьому мені відмовили, мотивуючи тим, що педагогічний працівник може використати свою відпустку лише влітку. Наскільки це правомірно?
ст.10 ЗУ "про відпустки" ...щорічні відпустки надаються у зручний час перед відпусткою по вагітності та пологах

Шевчук Оксана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 12 березня 2018, 18:07
Звідки: Ukraine, Kovel
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Шевчук Оксана »

yaoleg, я хотіла взяти відпустку ДО лікарняного, тобто ДО відпустки по вагітності і пологах

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Шевчук Оксана, якщо до лікарняного, то роботодавець повинен піти Вам назустріч, і надати відпустку.

Аватар користувача
Margaritf88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 21 січня 2014, 21:05
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Margaritf88 »

Доброго дня. до нас в бухгалтерію надійшов наказ надати щорічну відпустку педагогічному працівнику з 02.07.2018р ми його включаємо в розрахунок заробітної плати, але вже знаємо що наприкінці червня ця працівниця відкриє лікарняний до пологів. Як нам вчинити в цьому випадку ? Може в когось була така ситуація? Чи можемо ми їй надати повністю компенсацію за відпустку ? Допоможіть будь ласка вирішити це питання !

HeLgA2305
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 24 листопада 2018, 21:45
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення HeLgA2305 »

Хочу розібратися із питанням нарахування відпустки за час лікарняного перед пологами і після них. Я вийшла на роботу після трьох років в декреті і хочу знати чи є мене дні відпустки за той час, коли я була на лікарніному пов'язаному із пологами. Тим більше, що я мала додатковий лікарняний, оскільки під час пологів були ускладнення. Дякую!

Альона....
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 27 лютого 2019, 17:35
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Альона.... »

Добрий день)Порадьте будь ласка як краще вчинити:6 травня я йду на лікарняний у зв'язку з вагітністю та пологами,але у мене є відпустка за відпрацьований період з 31.07.18.Коли краще взяти відпустку до лікарняного чи після?

Денчик А.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 13 грудня 2017, 22:19
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Денчик А. »

Допоможіть вирішити спірне питання. З 12.04 з декретної відпустки виходе основний працівник. Особу яка тимчасово знаходилася на цій посаді переводять до іншого відділу. З якого числа необхідно перевести тимчасового працівника з 11 чи 12 квітня. Можливо існують якість роз'яснення з цього питання

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Денчик А. писав:Допоможіть вирішити спірне питання. З 12.04 з декретної відпустки виходе основний працівник. Особу яка тимчасово знаходилася на цій посаді переводять до іншого відділу. З якого числа необхідно перевести тимчасового працівника з 11 чи 12 квітня. Можливо існують якість роз'яснення з цього питання
Перевести потрібно напередодні, адже на одній посаді не може працювати дві людини.

Oksі
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 листопада 2020, 17:30
Регіон: Вінниця

Повідомлення Oksі »

Доброго дня, на підприємстві працюю з 14.07.2020р, у відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами 14.12.20р, хочу взяти основну щорічну відпустку повної тривалості,але виходить, що я не пропрацювала і 6 місяців, але у Законі України про відпустки ст 10 ч 7 вказано:
Що до 6 місяців відпустка надається пропорційно відпрацьованого часу.
Проте, до НАСТАННЯ шестимісячного терміну безперервної роботи на даному підприємстві щорічні відпустки повної тривалості за бажанням працівника надаються:
1) жінкам - перед відпусткою у зв’язку з вагітністю та пологами або після неї, а також жінкам, які мають двох і більше дітей віком до 15 років або дитину-інваліда;
З цього закону я можу претендувати на відпустку повної тривалості 24 к д.? І піти у щорічну основну відпустку з 20.11.20-13.12.20, а з 14.12.20р у відпустку у зв'язку з вагітністю і пологами? Якщо директор підприємства не проти, це не буде порушенням законодавства, і чи не буду потім повертати кошти за відпустку?(Комунальне підприємство, зп мінімальна)
Востаннє редагувалось 18 листопада 2020, 18:08 користувачем Oksі, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”