Перерахунок відпускних у зв'язку із набранням чинності Постанови №77 від 11.02.2016

GolBuh Chernigiv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 21 грудня 2015, 13:44
Регіон: Черниговская область

Повідомлення GolBuh Chernigiv »

GolBuh Chernigiv писав:
panyutinorada писав:А до чого тут грудень 2015, січень і лютий 2016 року ?
З 01.12.2015 року відбулося підвищення посадового окладу, тому за ХІІ/15, І/16, ІІ/16 коригування не проводять.
А чому???????? :57:
Тобто, скоріш за все ви маєте на увазі, що ми нараховуємо відпускні вже після проведення перерахунку :23: Якщо в розрахунковий період для нарахування відпускних ви візьмете заробітну плату за січень-лютий вже з ДОНАРАХОВАНИМИ зг.постанови 77 сумами-тоді не потрібно.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

ми нараховуємо відпускні вже після проведення перерахунку Зображення Якщо в розрахунковий період для нарахування відпускних ви візьмете заробітну плату за січень-лютий вже з ДОНАРАХОВАНИМИ зг.постанови 77 сумами-тоді не потрібно.
Звісно, тільки премії згідно Порядку № 100 враховують у місяці їх нарахування.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Коллеги, хочу уточнить несколько вопросов.
Наша вышестоящая поставила задачу - пересчитать все так, чтобы выйти на те же суммы - за счет премий и стимулирующих надбавок.
Я это делаю.
Но вопрос №1 по отпускным: так-то ничего, вроде, не меняется, но появляется коэффициент . То есть, отпускные все равно нужно пересчитывать с учетом коэффициента, но в ТЕКУЩЕМ месяце, то есть, марте.
Вопрос №2 - больничные я не пересчитываю, так как перерасчет отпускных, которые могут повлиять на расчетные месяцы - он ведь будет отображен в марте.

Все правильно?

Центр3594
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 05 березня 2015, 12:32
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Подякували: 2 рази

Повідомлення Центр3594 »

Дякую!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подниму тему. Кто как делает, поделитесь, плиз!

Аватар користувача
СтефаНа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 31 липня 2013, 16:36
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення СтефаНа »

Радистка_Кэт писав:Коллеги, хочу уточнить несколько вопросов.
Наша вышестоящая поставила задачу - пересчитать все так, чтобы выйти на те же суммы - за счет премий и стимулирующих надбавок.
Я это делаю.
Но вопрос №1 по отпускным: так-то ничего, вроде, не меняется, но появляется коэффициент . То есть, отпускные все равно нужно пересчитывать с учетом коэффициента, но в ТЕКУЩЕМ месяце, то есть, марте.
Вопрос №2 - больничные я не пересчитываю, так как перерасчет отпускных, которые могут повлиять на расчетные месяцы - он ведь будет отображен в марте.

Все правильно?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Спасибо. Но там ничего не сказано про коэффициент.

Кстати, отпускные, выплаченные в декабре, по постановлению №100 также подлежат умножению на коэффициент...

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Но там ничего не сказано про коэффициент.
Його можна визначити самостійно 1723,00/1378,00

Центр3594
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 05 березня 2015, 12:32
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Подякували: 2 рази

Повідомлення Центр3594 »

:23: Чи застосовуються індекси коригування відпускних у разі нарахування працівникові компенсації за невикористану відпустку при звільненні?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Центр3594 писав::23: Чи застосовуються індекси коригування відпускних у разі нарахування працівникові компенсації за невикористану відпустку при звільненні?
ТАк

novi4ok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 12 жовтня 2012, 08:21
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення novi4ok »

СтефаНа писав:
Радистка_Кэт писав:Коллеги, хочу уточнить несколько вопросов.
Наша вышестоящая поставила задачу - пересчитать все так, чтобы выйти на те же суммы - за счет премий и стимулирующих надбавок.
Я это делаю.
Но вопрос №1 по отпускным: так-то ничего, вроде, не меняется, но появляется коэффициент . То есть, отпускные все равно нужно пересчитывать с учетом коэффициента, но в ТЕКУЩЕМ месяце, то есть, марте.
Вопрос №2 - больничные я не пересчитываю, так как перерасчет отпускных, которые могут повлиять на расчетные месяцы - он ведь будет отображен в марте.

Все правильно?
Прочитавши прикріплену вами статтю у мене виникло наступне питання. Щодо донарахування лікарняних (те що його непотрібно проводити) зрозуміло - є посилання на лист Мінсоцполітики, а от щодо донарахування відпускних в тому місяці ЗА ЯКИЙ вони проводяться - тільки слова експерта газети. У когось є офіційні підтвердження? Поділіться, будь-ласка. Інакше зміни до штатних вводяться в дію з 01.01.2016 і затверджені в квітні 2016 дають підставу залишити донарахування в доході того місяця В ЯКОМУ воно донараховане, а отже, у такому випадку коефіцієнт коригування потрібно застосовувати і до доходу грудня, і січня, і лютого, і березня.

Лисичка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 12 травня 2014, 10:07
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Гадяч

Повідомлення Лисичка »

Доброго дня.В грудні для обнулення індексації було виплачено премію і в розпорядження про преміювання написали виплатити премію відповідно до положення про преміювання за результатами роботи та відповідно до п.3 ПКМУ 1013. При розрахунку відпускних враховується вся сума премії  чи ні. Премія  виплачувалася і попередніх  місяцях.Дякую

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”