Щорічна основна відпустка після відпустки по вагітності та пологам

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Відпустка надається за відпрацьований час, а саме за рік роботи, а не перебування у трудових відносинах. Тобто, після виходу із "декректної" відпустки, Ви можете написати заяву на ту кількість днів відпустки, які Ви не використали до декрету.

Покидько Марина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 липня 2018, 16:15
Звідки: Ukraine, Krivoy rog

Повідомлення Покидько Марина »

В мене подібне питання. 
На роботу прийнята 4.09.17.
Основна тарифна відпустка має бути з 2.07.18, але з 12.06.18 я пішла у відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами. 
Чи можу я після її закінчення відразу взяти основну щорічну відпустку?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Покидько Марина, якщо за період з 04.09.2017 по 11.06.2018 Ви не використали свою щорічну відпустку, то її можна буде використати у будь-який час.

aliena.kovalienko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 серпня 2018, 14:26
Регіон: Черкасская область

Повідомлення aliena.kovalienko »

Доброго дня, у мене подібне питання. Я до декретної відпустки пропрацювала рік на посаді вихователь дошкільної установи. Відпустку я не використала, а зараз, під час декретної відпустки я вийшла на неповний робочий день у туж саму установу, але на іншу посаду - практичний психолог. Питання: чи можу я зараз використати відпустку за посаду вихователь? У нашому відділі кадрів сказали, що відпустку за "вихователя" я зможу взяти, коли буду виходити із декрета на основне місцероботи. На мою думку, це не повинно мати принципового значення, адже обидві мої посади в одному НВК, чи я помиляюся?. Дякую за відповідь.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”