відпустка

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Якщо я вірно все зрозумів, то думаю при розрахунку відпускних теж треба коригувати! Середній відкоригований на свої кофіцієнти які були в тих місяцях!

марина2020
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 27 травня 2013, 10:10
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення марина2020 »

EVGENIY писав:Якщо я вірно все зрозумів, то думаю при розрахунку відпускних теж треба коригувати! Середній відкоригований на свої кофіцієнти які були в тих місяцях!
Дякую

Андрій
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 21 травня 2014, 11:49

Повідомлення Андрій »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка працівник прийнятий на роботу по переведенню і скористався відпусткою за період роботи з попереднього місця праці на вже на новому підприємстві, відпускні йому виплатили з коштів що перевів попередній роботодавець, зараз працівник має право на отримання основної щорічної відпустки вже за відпрацьований час на новому підприємстві. Питання чи потрібно виключати календарні дні відпустки які працівник отримав за відпрацьований час за попереднім місцем праці з розрахункового періоду ? . Так як новий роботодавець за цей період не робив ніяких нарахувань відпускних, а лише виплату.

Tamarok1701
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 14 вересня 2021, 09:19
Регіон: Сумська область

Повідомлення Tamarok1701 »

Доброго дня! 11 січня 1998 року працівника прийнято на державну службу, 19 січня 2021 року працівник звільнився. Йому було нараховано компенсація за невикористану додаткову відпустку ( 15 календ.днів). 20 січня 2021 року працівника прийнято на посаду головного спеціаліста сільської ради. Чи має право працівник взяти у 2021 році додаткову відпустку за стаж ДС чи ОМС 15 календарних днів, і які підстави?

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Доброго дня. Поясніть будь ласка, працівник взяв частину відпустки на 9 календарних днів з 19 жовтня 2021 року, ( в наказі зазначено з 19.10. по 27.10 вкл.), чи відпрацьовувати працівнику 23 жовтня 2021 року замість 15 жовтня ( змінний графік роботи ) ??? За жовтень виходить 12 чи 13 робочих днів?

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”