відпустка

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

працівник йде у відпустку з 01.10.2015 р., розрахунковий період 10.2014-09.2015. У вересні 2014 йому було виплачено відпускні і у жовтні нарахування не було (відпустка 31 к.д. з 01.10.2014р.). Відпускні виплачені у вересні 2014 року ділити на два місяці чи ні? Середню заробітну плату коригувати чи ні?


Середню потрібно коригувати, а суму відпусткових за жовтень 2014 року включати до розрахункового періоду 10.2014/09.2015

kristal
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 06 жовтня 2015, 22:13
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення kristal »

Дякую!

KSYSHA
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 29 жовтня 2015, 14:45
Регіон: Черкасская область

Повідомлення KSYSHA »

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, така ситуація: Ми були школою в місцевому бюджеті і з 01,01,2015р. переіменувались і перейшли в область, при переводі людей їм виплатили компенсацію за невикористану відпустку,( я так розумію за половину 2014р.) І тепер всі працівники працюють з 05,01,2015р.
Чи мають право надати в червні 2015року повну відпустку (наприклад 24дн) чи треба розбивати дні відпустки пропорційно відпрацьованим місяцям??? :15:

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Після того, як працівник відпрацював 6 місяців, він має право на "повну" відпустку.

KSYSHA
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 29 жовтня 2015, 14:45
Регіон: Черкасская область

Повідомлення KSYSHA »

yaoleg писав:Після того, як працівник відпрацював 6 місяців, він має право на "повну" відпустку.
Дякую! :33:
А якщо в червні виплатили повну відпустку, а людина в жовтні звільнилась. То я повинна з неї вирахувати дні відпустки (і оплату) за ці місяці що вона не відпрацювала? Листопад- 2 дні відпустки і грудень 2 дні відпустки?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

KSYSHA писав:
yaoleg писав:Після того, як працівник відпрацював 6 місяців, він має право на "повну" відпустку.
Дякую! :33:
А якщо в червні виплатили повну відпустку, а людина в жовтні звільнилась. То я повинна з неї вирахувати дні відпустки (і оплату) за ці місяці що вона не відпрацювала? Листопад- 2 дні відпустки і грудень 2 дні відпустки?
Так

KSYSHA
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 29 жовтня 2015, 14:45
Регіон: Черкасская область

Повідомлення KSYSHA »

EVGENIY писав:
KSYSHA писав:
yaoleg писав:Після того, як працівник відпрацював 6 місяців, він має право на "повну" відпустку.
Дякую! :33:
А якщо в червні виплатили повну відпустку, а людина в жовтні звільнилась. То я повинна з неї вирахувати дні відпустки (і оплату) за ці місяці що вона не відпрацювала? Листопад- 2 дні відпустки і грудень 2 дні відпустки?
Так

Дякую!!!

марина2020
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 27 травня 2013, 10:10
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення марина2020 »

Працівнику у вересні було виплачено відпускні за жовтень
У жовтні 2015р. було здійснено перерахунок з/п в зв’язку з підвищенням окладів та донараховано суму окладу 512грн за вересень ,
чи потрібно робити перерахунок відпускних та добавити у дохід вересня ці 512грн.
Будь-ласка, можливо лист мінпраці є щодо перерахунків в розрахункових періодах, нічого не можу знайти.
Дуже дякую.

Наталья0512
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 13:43
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья0512 »

скажите пожалуйста включается ли премия в расчет отпускных?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Наталья0512 писав:скажите пожалуйста включается ли премия в расчет отпускных?
ІІІ. Виплати, що включаються у розрахунок середньої заробітної плати
3. При обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження включаються: основна заробітна плата; доплати і надбавки (за надурочну роботу та роботу в нічний час; суміщення професій і посад; розширення зон обслуговування або виконання підвищених обсягів робіт робітниками-почасовиками; високі досягнення в праці (високу професійну майстерність); умови праці; інтенсивність праці; керівництво бригадою, вислугу років та інші); виробничі премії та премії за економію конкретних видів палива, електроенергії і теплової енергії; винагорода за підсумками річної роботи та вислугу років тощо. Премії включаються в заробіток того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю на заробітну плату. Премії, які виплачуються за квартал і більш тривалий проміжок часу, при обчисленні середньої заробітної плати за останні два календарні місяці, включаються в заробіток в частині, що відповідає кількості місяців у розрахунковому періоді. У разі коли число робочих днів у розрахунковому періоді відпрацьовано не повністю, премії, винагороди та інші заохочувальні виплати під час обчислення середньої заробітної плати за останні два календарні місяці враховуються пропорційно часу, відпрацьованому в розрахунковому періоді. 

4. При обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження згідно з чинним законодавством не враховуються:
г) премії за винаходи та раціоналізаторські пропозиції, за сприяння впровадженню винаходів і раціоналізаторських пропозицій, за впровадження нової техніки і технології, за збирання і здавання брухту чорних, кольорових і дорогоцінних металів, збирання і здавання на відновлення відпрацьованих деталей машин, автомобільних шин, введення в дію виробничих потужностей та об'єктів будівництва (за винятком цих премій працівникам будівельних організацій, що виплачуються у складі премій за результати господарської діяльності);

gen_sokol
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 29 листопада 2011, 15:56
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення gen_sokol »

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста:в августе 2014 г мобилизовали медицинскую сестру.В течение года (август 2014-июль 2015) ей выплачивали средний заработок. Прошел год в августе 2015, она приносит командировочное удостоверение  и до конца года находится в командировке в том же госпитале, куда была призвана по мобилизации. За это период начисляются командировочные + 50% по №522 от 22.07.15 .  С 19.12.15 заканчивается командировка и она с 20.12.2015 хочет уйти в отпуск. По ситуации ряд вопросов:
1. Каким приказом регламентируется предоставление отпуска таким сотрудникам;
2.Как и за какой период брать расчет и начислять отпускные, если с августа 2014  по июль 2015 - средняя зарплата, с августа 2015 - командировочные + 50%
Пожалуйста расскажите!!!

pasechnik.lidia
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 22 жовтня 2015, 08:45
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення pasechnik.lidia »

Скажіть,будь-ласка,основна відпустка стала звичайним працівникам замість 24 днів 28? По телебаченню була така інформація.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

pasechnik.lidia писав:Скажіть,будь-ласка,основна відпустка стала звичайним працівникам замість 24 днів 28? По телебаченню була така інформація.
Это говорили о проекте трудового кодекса, он вроде ещё не принят! Пока что в трудовом кодексе написано вот так:
Стаття 75. Тривалість щорічної основної відпустки 

Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

ррррррр
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Подякували: 1 раз

Повідомлення ррррррр »

Допоможіть будь ласка порахувати розрахункові викладача прийнято на роботу по зовнішньому суміництву з 02.09.2015, а 04.01.2016 звільняється. 1варіант (4 місяці х 5,6 днів = 22,4 дні розрахункові). 2 варіант (за вересень 5,6/30*29 = 5,4 дні, 10.2015-12.2015 -3*5,6 = 16,8 днів, січень 5,6/29*3 =0,6 днів всього 5,4+16,8+0,6 = 22,8 днів). І зарплату беремо за жовтень-грудень 2015 р. для розрахунку.

Султана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 13 жовтня 2015, 21:24
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Султана »

Підскажіть, будь ласка, в нашу організацію в травні 2015 року було прийнято прибиральницю... Вона відпрацювала неповний травень та повний червнь. З 03 липня 2015 отримала травму... і до лютого місяця 2016 включно перебувала на лікарняному.... В березні місяці 2016 вона написала заяву на відпустку.... Підвищення посадових окладів відбулося в вересні 2015 року. Підскажіть, якщо в неї заробітна плата була виплачена в травні та червні, а в липні по лютий платили тільки допомогу по ТВП, то як застосовувати коригуючий коефіцієнт??? На всю суму доходу з червня по лютий, так як розрахунок середнього заробітку для виплати по ТВП брався ще до підвищення окладів, тобто підвищення посадових окладів відбулося у періоді, протягом якого за працівником зберігався середній заробіток? Чи тільки на суму доходу з червня по серпень включно?

Султана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 13 жовтня 2015, 21:24
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Султана »

У випадках, коли підвищення тарифних ставок і окладів відбулось у періоді , протягом якого за працівником зберігався середній заробіток , за цим заробітком здійснюється нарахування тільки в частині, що стосується днів збереження середньої заробітної плати з дня підвищення тарифних ставок... Поясніть, будь ласка, як це повязано з прикладом, який наведений вище???

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Султана писав:У випадках, коли підвищення тарифних ставок і окладів відбулось у періоді , протягом якого за працівником зберігався середній заробіток , за цим заробітком здійснюється нарахування тільки в частині, що стосується днів збереження середньої заробітної плати з дня підвищення тарифних ставок... Поясніть, будь ласка, як це повязано з прикладом, який наведений вище???
Ніяк не пов'язано! Це стосується підняття окладу наприклад в момент відпустки, тобто працівник наприклад іде у відпустку 15 серпня по 15 вересня, з 1 вересня підняли оклади, йому треба перерахувати частину відпускних нарахованих з 1 вересня по 15 вересня - "з дня підвищення тарифних ставок."
На жаль порядок розрахунку лікарняних не передбачає коригування у зв'язку з підвищенням окладів!

Султана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 13 жовтня 2015, 21:24
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Султана »

величезне дякую

Masha88-88
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2016, 21:02
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Masha88-88 »

Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, работник в мае идет в отпуск. К отпуску положена материальная помощь на оздоровление в размере должностного оклада. С 1 мая произошло повышение окладов. По какому окладу выплачивать эту помощь, по майскому или еще апрельскому? И если можно ссылочку на нормативный акт чем это регламентируется,  если можно, подскажите пожалуйста :52:


И сразу еще один вопросик, работник заболел во время отпуска (все 15 дней отпуска были в апреле и выплачены в апреле, отпуск должен был закончится 29 апреля, но с 27-29 апреля есть больничный лист). 3 дня отпуска приказом перенесли на май (10-12 мая). нужно ли пересчитывать эти 3 дня?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

По какому окладу выплачивать эту помощь, по майскому или еще апрельскому?
Якщо початок відпустки припадає на травень, то МД по окладу травня.
3 дня отпуска приказом перенесли на май (10-12 мая). нужно ли пересчитывать эти 3 дня?
Потрібно,  адже з'явився  новий розрахунковий період травень15/квітень16.

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

Добрий день. Порадьте як краще вийти із ситуації. З працівницею укладено строковий трудовий договір на навчальний рік з 09.09.2015 по 31.05.2016.  При звільнені необхідно виплатити компенсацію за невикористану відпустку. І тут виникло питання як правильно вчинити. Чи можна видати наказ про виплату компенсації за невикористану відпустку (за період з 09.09.2015 по 31.05.2016), нарахувати та зареєструати дану суму 23.05.2016, (це останій день реєстрації зарпати за травень та оформлення заявки на необхідну суму у фін.управління), а виплатити компенсацію 27.05-31.05 (залежно коли дадуть фінансування). Чи краще видати наказ 31.05. Тоді компенсацію зможу виплатити скоріш за все лише з авансом за червень десь 18.06-20.06. Просто раніше я дуже сумніваюся, що мені дозволять зареєструвати одну суму та дадуть на неї кошти.

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

у нас така сама ситуація, наказ був 25.05 - в день замовлення коштів. а по-інакшому, якби ми могли нарахувати і замовити компенсацію, якщо нема наказу на звільнення... за законом з звільненою людиною ви повинні розрахуватись в день звільнення з видачею трудової книжки, тому я думаю., що краще травнем зробити все

kobi
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 червня 2016, 20:22
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kobi »

Чи можна здавати звіти у період перебування у щорічній відпустці. Працюю бухгатером. Хочу офіційно піти у відпустку з 1 липня. З 1.07-8.07 здати всі звіти перебуваючи у відпустці. Причина всі працівники Центру йдуть у відпустку з 1 липня. + Також хочу числа 27.06-30.06 отримати як вісі перед відпусткою матеріаьну допомогу та відпускні, а не АЖ у 20 числах липня + постійно чекати дзвінка, що мені дали кошти + шукати керівника який може у той момент бути у іншому місті, щоб підписати платіжку лише на мене. А потім на роботу вийти на тиждень піжніше . Керівник не проти такій ситуації. Не знаю лише як правильно потрібно все це оформити.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

kobi писав:Чи можна здавати звіти у період перебування у щорічній відпустці.  Працюю бухгатером. Хочу офіційно піти у відпустку з 1 липня. З 1.07-8.07 здати всі звіти перебуваючи у відпустці. Причина всі працівники Центру йдуть у відпустку з 1 липня. + Також хочу числа 27.06-30.06 отримати як вісі перед відпусткою матеріаьну допомогу та відпускні, а не АЖ у 20 числах липня + постійно чекати дзвінка, що мені дали кошти + шукати керівника який може у той момент бути у іншому місті, щоб підписати платіжку лише на мене.  А потім на роботу вийти на тиждень піжніше . Керівник не проти такій ситуації. Не знаю лише як правильно потрібно все це оформити.
Поставьте на всех отчетах 30.06.2016, да и все

kobi
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 червня 2016, 20:22
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kobi »

Радистка_Кэт писав:
kobi писав:Чи можна здавати звіти у період перебування у щорічній відпустці.  Працюю бухгатером. Хочу офіційно піти у відпустку з 1 липня. З 1.07-8.07 здати всі звіти перебуваючи у відпустці. Причина всі працівники Центру йдуть у відпустку з 1 липня. + Також хочу числа 27.06-30.06 отримати як вісі перед відпусткою матеріаьну допомогу та відпускні, а не АЖ у 20 числах липня + постійно чекати дзвінка, що мені дали кошти + шукати керівника який може у той момент бути у іншому місті, щоб підписати платіжку лише на мене.  А потім на роботу вийти на тиждень піжніше . Керівник не проти такій ситуації. Не знаю лише як правильно потрібно все це оформити.
Поставьте на всех отчетах 30.06.2016, да и все
З датою проблема  у квартальному бух звіті який здаємо у казначейство. Нам там потрібно ставити ту дату коли здаємо звіт. На яку Дату і Час  здавати звіт визначає замісник керівника у якого здаємо звіт по попередньому запису + звіти будуть приймати лише з 4.07. раніше не можна.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Всі працівники бюджетної установи йти у відпустку одночасно не можуть!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

kobi писав:
Радистка_Кэт писав:
kobi писав:Чи можна здавати звіти у період перебування у щорічній відпустці.  Працюю бухгатером. Хочу офіційно піти у відпустку з 1 липня. З 1.07-8.07 здати всі звіти перебуваючи у відпустці. Причина всі працівники Центру йдуть у відпустку з 1 липня. + Також хочу числа 27.06-30.06 отримати як вісі перед відпусткою матеріаьну допомогу та відпускні, а не АЖ у 20 числах липня + постійно чекати дзвінка, що мені дали кошти + шукати керівника який може у той момент бути у іншому місті, щоб підписати платіжку лише на мене.  А потім на роботу вийти на тиждень піжніше . Керівник не проти такій ситуації. Не знаю лише як правильно потрібно все це оформити.
Поставьте на всех отчетах 30.06.2016, да и все
З датою проблема  у квартальному бух звіті який здаємо у казначейство. Нам там потрібно ставити ту дату коли здаємо звіт. На яку Дату і Час  здавати звіт визначає замісник керівника у якого здаємо звіт по попередньому запису + звіти будуть приймати лише з 4.07. раніше не можна.
Ну, вообще, дата на отчете - это дата его создания. Принимать они могут его и позже, это их внутреннее дело. Эти графики казначейство разрабатывает для себя, чтобы не было очередей и ажиотажа, когда все в последний день бегут.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Так возьмите отпуск с 5 июля - получите отпускные со всеми

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

yaoleg писав:Всі працівники бюджетної установи йти у відпустку одночасно не можуть!
Я так поняла, что вместе с руководителем хотят пойти. Вообще, конечно, должен кто-то исполнять обязанности

kobi
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 червня 2016, 20:22
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kobi »

yaoleg писав:Всі працівники бюджетної установи йти у відпустку одночасно не можуть!
У нас Центр розвитку дитини (дітки від 1 до 3 років). І відповідно до всіх документів ми у липні не працюємо+ не платимо за відшкодування оренди (енергоносії). Основних працівників лише 4 (директор, бухгатер, вихователь, психолог) решту 4 (лікар, прибираьниця, муз.керівник, методист) беремо лише на навальний рік  з серпня (вересня) по травень (червень). І даний графік відпусток (що всі ідуть одночасно у відпустку) нам затверджують на вищому рівні.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”